Płaci ImperiumReklamy.com


#1
ImperiumReklamy.com powstał 11 listopada 2004 roku. Aktualnie programem zarządza firma Adnox.pl, więc o wypłaty nie ma co się martwić.
To co najbardziej podoba mi się w tym programi to płatne promowanie PTP, ale nonUV. Zatem wszystkie wejścia z naszego linku są zaliczane Big Grin 1000 wejść= 1zł. Pamiętaj, że jest wyznaczona lista w jakich firmach możesz promować link PTP.

Informacje:
-płatne maile po minimum 1 gr
-płatne linki min. 0.5gr
-1zł za 1000 wejść w link PTP (nonUV!)
- płatne zadania warte nawet kilka złotych Smile
-2 poziomy poleconych 15 i 10%

link do zapisu: http://imperiumreklamy.com/pages/index.p...rabianie24
Odpowiedz


#2
Niezłe jest to nonUV ale zazwyczaj trzeba czekać aż taka strona sie do konca załaduje, a czasem trafi się reklama która łąduje się z minute więc też trzeba liczyć na szczęscie.

A czy tutaj reklame trzeba kupowac czy można dać gdzieś ale serwis musi być zaakceptowany ?
Odpowiedz
#3
Tam gdzie jest zaakceptowany... chybaSmile
ale jak kupujesz u Pampersa to masz wszędzie te same ceny, a wejścia Ci się pozaliczają, jak coś do zapraszam do reklamowanai w ZMSmile większy zarobek bedę mial.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet


Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
#4
A ile jest w imperium reklamy kliknięc na dzień? (tak na oko po własnych doświadczeniach)
Odpowiedz
#5
Już mówię, jest to około 15 reklam, wszystkich, płatne kliki i kliki konkursowe, ale jak tak teraz zalukalem to się może opłacać bo jest po minimum 0,5 gr w platnych klikach i do tego 2 płatnew zadania ale dopiero po 31 dnai obecnośći na serwisie.
A więc jak chcesz to się rejestruj.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet


Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
#6
Narazie jakoś słabo mnie to pociąga z powodu tych 15 reklam. Minimum nie jest złe ale jdnek serwis sejfik czy buxy badziej się opłacają.
Serwis jak każdy musi sie rozkrecić a w dzisiejszych czasach to nie bd problem
Odpowiedz
#7
Coś tutaj bardzo dawno nikt nie pisał, więc przypomnę wam o tym programie, gdyż dziś dobiłem do piątej wypłaty (Link).

Łącznie wypłaciłem już 187,79zł, a większość zarobiona jest z PTP, także całkiem miło WinkProgram nadal działa i ma się dobrze. Kilków jest 4-6 dziennie, ale na tydzień przychodzi od 8-15 maili więczawsze coś idzie zarobić.
PTP nadal jedno z najlepszych, także śmiało wyciągam 200% zwrotu, gdy zainwestuję na sejfiku w promocji 20,000click/7,65.

Jedynym minusem jest długi czas oczekiwania na wypłaty, aczkolwiek zmniejszył się już do 2 miesięcy. Możliwe, że w przyszłości będzie jeszcze spadał.
Odpowiedz
#8
Mam pytanie, kupujecie na sejfiku wejścia 20000 klików konkiursowych?? Jak nie to jakich?
Odpowiedz
#9
Jeśli chodzi Ci o promowanie ptp z IR na sefjiku, to tak, a przynajmniej ja kupuję 20,000 klików.
Aczkolwiek teraz, robię to podczas promocji, najlepiej tej 7,65zł/20k
Kupując za tyle, kapitał mam podwojony ;]
Odpowiedz
#10
Dzięki, też będę czekać na jakieś prmocje
Odpowiedz
#11
Witam. Tutaj można zarobić: **************
Odpowiedz
#12
klikaj na fastsurf każdy twój klik to jeden grosz tyle samo dostajesz za każdą reklamę obejrzną przez poleconych POLECAM:
**************
Odpowiedz
#13
Imperium Reklamy to jeden z najstarszych programów reklamowych w Polsce,
istnieje na rynku od 2004 roku.W programie masz szansę zarabiać na kilka sposobów. Program generalnie wynagradza swoich uczestników za oglądalnie reklam. Otrzymałem już wypłatę na polskie konto bankowe.

Zapraszam do zapisu w tym programie :

*****************************
Odpowiedz
#14
Moja wypłata z ImperiumReklamy: http://forum.zarabianie24.net/t-imperium...#pid114977 Czas oczekiwania: 2 dni
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
Odpowiedz
#15
Imperium reklamy to w sumie obok centrum r. najlepszy program zarobkowy. Dlaczego najlepszy ? Ponieważ szybko się zbiera, a minimum to tylko 15 pln, więc warto. Dodatkowo niedawno temu wprowadzili zadania Matomy i Persona.ly.
Pare dni temu otrzymałem wypłatę na polski bank i w sumie nie czekałem długo, bo tylko lub aż 2 dni.


Załączone pliki Miniatury
   


Odpowiedz
#16
Kiedyś jak jeszcze klikałem, ten właśnie serwis był moim oczkiem w głowie Wink
Odpowiedz


#17
Dużym atutem tego serwisu jest opcja płatnego promowania ze świetnymi naliczeniami Smile Znacznie to przyśpiesza osiągnięcie minimum.
Odpowiedz
#18
Racja. Zauważyłem, że na sejfiku ( kliki konkursowe ) jest duzo ptp z imperium reklamy. Najwyraźniej ludziom promowanie na sejfiku musi sie opłacać. ja jeszcze nie próbowałem, choc jestem w sejfiku, i pewnie spróbuję.


Odpowiedz
#19
Czekam na
Odpowiedz
#20
Super Smile
Odpowiedz
#21
Strona ImperiumReklamy w dalszym ciągu wypłaca, na ostatnią wypłatę czekałem 5 dni: http://forum.zarabianie24.net/t-imperium...#pid141551
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
Odpowiedz
#22
Clap
v24.biz
Odpowiedz
#23
No to wypłacamy!!Wink
Odpowiedz
#24
3 dni i kasa nakoncieClap
Odpowiedz
#25
TOP 1 wśród polskich serwisów umożliwiających zarabianie przez PTP. Aż 1 zł za 1000 wejść i co MEGA ważne za 1000 wejść non UV.
Mała reklama: chcesz zarobić na PTP a nie wiesz gdzie wykupić reklamę linka PTP zapraszam do zapoznania się z moją ofertą: https://forum.zarabianie24.net/t-aktualn...17581.html

[Obrazek: 2QzWz2w]Odpowiedz
#26
Ja kupuje wejścia konkursowe na sejfilu i daje ptp imperiumreklamy.com . Promuje tak od roku z przerwami i bardzo tego żałuję że z przerwami , gdyż za 1000 wejść na sejfiku płacę 0,5 zł a na imperiumreklamy zarabiam z tego około 66 groszy , czyli 16 groszy zysku . Następna rzecz , to jeśli aktywnie klikasz w imperiumreklamy , to zwiększa ci się zarobek z ptp bo gdy klikałem w reklamy na imeriumreklamy przez kilka dni to zliczalność PTP a tym samym zarobek poleciał do 72%+ czyli jakbym klikał to bym zarabiał 22 grosze z ptp na czysto , plus klikanie i maile to daje kolejne 20 - 30 groszy . Po zsumowaniu wychodzi na czysto po miesiącu czystego zarobku około 15 zł , a jeżeli jeszcze zarabiasz na sejfiku na PTT tak jak ja , to po prostu mnożysz sobie zyski , oraz wydając część kasy na wejścia ptp na sejfiku to tym samym mniejszy płace podatek VAT jeśli będę wypłacać z sejfika i dodatkowo powoli będziesz zbierał poleconych na imperiumreklamy . Pozdrawiam Smile


Ps. Nie znalazłem nigdy nigdzie drugiego takiego serwisu na którym bym mógł w taki sam sposób pomnożyć zyski , bo gdybym znalazł jeszcze z dwa takie serwisy , to bym zrezygnował z wypłacania z sejfika . Smile
Odpowiedz
#27
ja kupuję kliki w złotóweczce. tam 100klikow kosztuje 27 gr, zaliczalność jest większa niż w sejfiku, tylko jeden minus mniej klikow w reklame na dzien.
Odpowiedz
#28
poszło o kase Wink
Odpowiedz
#29
Ile sie teraz czeka na przelew z Imperium ? Kiedys bylo 5 dni...Smile
Odpowiedz
#30
hmmm..teraz jest 3 dni przelew Wink

nie, 4 dni bo dzisiaj dostalem Wink
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości