Gdzie się zareklamować?

Reklamować można się na facebooku, instagramie, snapchacie, blogach, można też skorzystać z Google AdWords lub samemu wypozycjonować stronę, chociaż jest to chyba najbardziej pracochłonny sposób na promocje, ale z drugiej strony wygeneruje najwięcej wartościowego ruchu Smile Poza tym jest też cała masa reklamy offsite ulotki, banery, reklama w windach, busach, gazetach. Także jest w czym wybierać Smile
Odpowiedz

Ja oferuję masową wysyłkę mass mailling do ok 50tys osób (18/25lat). Smile xxx
Odpowiedz
Według mnie fajnym pomysłem są torby papierowe z logo/nazwa naszego sklepu czy firmy. Tanie można kupic w firmie allbag. Do tego nadruk będzie wysokiej jakości jak i same torby.
Odpowiedz
Polecam 3ziko.pl
Odpowiedz
Polecam reklamę w mediach społecznościowych, szczególnie na Facebooku, oraz w Google AdWords - takie kampanie muszą być jednak odpowiednio skonfigurowane. Dobre efekty można też uzyskać dzięki pozycjonowaniu, ale na efekty trzeba czekać znacznie dłużej.
Odpowiedz
cześć,

czy jesteś zainteresowana/y wymianą banerów?, więcej na XXX
wymiana baner za baner (200x200 px lub mniejszy rozmiar)
akceptuję:

link strony + baner
link youtubee
skracacze + baner

portal noparty zastrzega sobie prawo do usunięcia niecenzuralnej, obraźliwej treści i formy graficznej

Jest to wymiana banerowa na stronach internetowych. Jeśli nie posiadasz strony internetowej podaj adres strony gdzie jest możliwa wymiana baner za baner. Czas emisji to 30 dni, gdy banexxxnie jest widoczny na podanej stronie dłużej niż 3 dni, emisja Twojego baneru na noparty.pl zostaje zakończona. Następnie ponownie można na nowo skorzystać z wymiany baner za baner.

pozd
noparty

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Jak dla mnie najlepszy sposób to facebook. Możesz precyzyjnie docierać do swoich klientów np. dzięki pikselowi
Odpowiedz
Sprawdź też surfik.net
Odpowiedz
Ja polecam adwords, adsense, Facebook sponsorowany, YouTube, przeróżne kampanie reklamowe..
Odpowiedz
Najlepiej na wiele sposobów. Tak aby dotrzeć do jak największej ilości klientów

zakładając stronę internetową
zakładając wizytówkę na facebooku
warto jest również zamówić sobie gadżety reklamowe dla klientów. Rozdawać je przy wiekszych zakupach, ewentualnie dla stałych klientów w ramach programu lojalnościowego
Zerknij sobie do tej hurtownii:
xx
Gadżety takie możńa zamówic w dobrych cenach.
Odpowiedz
Z jakimś blogerem można się dogadaćSmileCool
Odpowiedz
Najpierw trzeba się rozejrzeć, gdzie są Twoi potencjalni klienci Smile
Odpowiedz
Trochę stary temat żeś odkopał...
Odpowiedz
Sprawdź serwis www.surfik.net
Przydatny do reklamy.
Odpowiedz