czy w aptece powinny być leki ?


#1
Czy spotkaliście się z tym że mając receptę trudno ja zrealizować. W jednej aptece mają jedno drugiego nie mają. W drugiej aptece na odwrót. W trzeciej mają i to i to, ale po jednym opakowaniu, a nie tyle ile jest na recepcie. W zasadzie by zrealizować receptę latamy od apteki, w końcu zostawiamy w którejś i dzwonimy by dowiedzieć się czy już mają te leki czy jeszcze nie. W końcu w jednej z aptek wytłumaczono mi, że źle robię.  Wystarczy z receptą iść do domu, wejść na http://sklep.doz.pl/produkty/ by maksymalnie po 24 godzinach kupić wszystko we wskazanej przez nas aptece. Czas oczekiwania jest uzależniony od wielkości miejscowości w której mieszkacie i godziny kiedy składacie zamówienie. W moim przypadku, jest to duże miasto a zamówienie składałam rano. Czas realizacji był 2 godzinny. Oczywiście powiadamiają sms-em lub mailem. Do nikogo nie potrzeba dzwonić. Do tego cena leków jest zazwyczaj niższa niż kupowana w aptece bez zamówienia. Fajny ten internet
Odpowiedz

#2
Technologia idzie do przodu. Ciekawe czy przez net zamawiane są tabletki na epilepsjęWink Ale rzeczywiście,chociaż się człowiek w kolejce nie nastoi tylko zapłaci te parę groszy drożej.
Odpowiedz
#3
idzie kupić leki bez recepty jak się zna farmaceutę
Podziel się mocą swojego komputera i zgarnij do 30$ za darmo !! Rejestracja


Odpowiedz
#4
Ja mieszkam poza granicami pięknej Polski Smile I powiem że nie spotkałem się by brakowało kiedy kol wiek leków w aptece. Zawsze gdy daje receptę wszystko dostaje... bez problemów, ale u mnie bynajmniej jest o wiele mniej aptek niż w pl i to może tez być powodem tego wszystkiego. Znam miejsce w Polsce gdzie na jednej ulicy jest aż 5 aptek (przesada) i każdej zawsze coś brakuje Smile
Odpowiedz
#5
U mnie w mieście notorycznie brakuje leków w aptekach :/
Odpowiedz
#6
leki powinny być w aptekach, ale czasami tego leku co potrzebujemy nie ma i zamawiają, a to trwa z tydzień.
Odpowiedz
#7
Dziwny post. Brzmi jak reklama, ale to niemożliwe Wink W aptekach są codziennie dostawy, więc jak coś to można zawsze zamówić.
Odpowiedz
#8
To co jest w aptekach zależy od umowy jaką apteki podpisują. Nie oczekujmy zbyt wiele Wink
Odpowiedz
#9
U mnie akurat apteki są w porządku. Raczej zawsze wszystko jest, nawet mieli składniki żeby zrobić mi lek na zapleczu sami (maść) Smile Także akurat ja nie narzekam.
Odpowiedz
#10
Druga sprawa to cena Już na listki sprzedają leki coraz lepiej idzie.
Odpowiedz
#11
Leki powinny być dostępne ogólnie dla każdego Wink Jeśli ktoś chce się otruć, to dlaczego by mu to utrudniać?
Odpowiedz
#12
Hej, potrzebuje apteki z ogromnym asortymentem z produktami long-4-lashes . chciałbym móc sprawdzić oferte przed zakupami na internecie i zamówić kurierem. Tak przeglądałem i https://aptisan.pl/ wydaje się w sam raz na moje wymagania.
Odpowiedz
#13
(31-07-2018, 00:08)Alfam napisał(a): Hej, potrzebuje apteki z ogromnym asortymentem z produktami long-4-lashes . chciałbym móc sprawdzić oferte przed zakupami na internecie i zamówić kurierem. Tak przeglądałem i https://aptisan.pl/ wydaje się w sam raz na moje wymagania.

w takim przypadku potrzebujesz niezawodnego kuriera, mogę polecić InPost kurier polska
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości