czy w aptece powinny być leki ?

Czy spotkaliście się z tym że mając receptę trudno ja zrealizować. W jednej aptece mają jedno drugiego nie mają. W drugiej aptece na odwrót. W trzeciej mają i to i to, ale po jednym opakowaniu, a nie tyle ile jest na recepcie. W zasadzie by zrealizować receptę latamy od apteki, w końcu zostawiamy w którejś i dzwonimy by dowiedzieć się czy już mają te leki czy jeszcze nie. W końcu w jednej z aptek wytłumaczono mi, że źle robię.  Wystarczy z receptą iść do domu, wejść na http://sklep.doz.pl/produkty/ by maksymalnie po 24 godzinach kupić wszystko we wskazanej przez nas aptece. Czas oczekiwania jest uzależniony od wielkości miejscowości w której mieszkacie i godziny kiedy składacie zamówienie. W moim przypadku, jest to duże miasto a zamówienie składałam rano. Czas realizacji był 2 godzinny. Oczywiście powiadamiają sms-em lub mailem. Do nikogo nie potrzeba dzwonić. Do tego cena leków jest zazwyczaj niższa niż kupowana w aptece bez zamówienia. Fajny ten internet
Odpowiedz

Technologia idzie do przodu. Ciekawe czy przez net zamawiane są tabletki na epilepsjęWink Ale rzeczywiście,chociaż się człowiek w kolejce nie nastoi tylko zapłaci te parę groszy drożej.
Odpowiedz
idzie kupić leki bez recepty jak się zna farmaceutę
Podziel się mocą swojego komputera i zgarnij do 30$ za darmo !! Rejestracja

Odpowiedz
Ja mieszkam poza granicami pięknej Polski Smile I powiem że nie spotkałem się by brakowało kiedy kol wiek leków w aptece. Zawsze gdy daje receptę wszystko dostaje... bez problemów, ale u mnie bynajmniej jest o wiele mniej aptek niż w pl i to może tez być powodem tego wszystkiego. Znam miejsce w Polsce gdzie na jednej ulicy jest aż 5 aptek (przesada) i każdej zawsze coś brakuje Smile

Odpowiedz
U mnie w mieście notorycznie brakuje leków w aptekach :/
Odpowiedz
leki powinny być w aptekach, ale czasami tego leku co potrzebujemy nie ma i zamawiają, a to trwa z tydzień.
Odpowiedz
Dziwny post. Brzmi jak reklama, ale to niemożliwe Wink W aptekach są codziennie dostawy, więc jak coś to można zawsze zamówić.
Odpowiedz
To co jest w aptekach zależy od umowy jaką apteki podpisują. Nie oczekujmy zbyt wiele Wink
Odpowiedz
U mnie akurat apteki są w porządku. Raczej zawsze wszystko jest, nawet mieli składniki żeby zrobić mi lek na zapleczu sami (maść) Smile Także akurat ja nie narzekam.
Odpowiedz
Druga sprawa to cena Już na listki sprzedają leki coraz lepiej idzie.
Odpowiedz
Leki powinny być dostępne ogólnie dla każdego Wink Jeśli ktoś chce się otruć, to dlaczego by mu to utrudniać?
Odpowiedz
Hej, potrzebuje apteki z ogromnym asortymentem z produktami long-4-lashes . chciałbym móc sprawdzić oferte przed zakupami na internecie i zamówić kurierem. Tak przeglądałem i https://aptisan.pl/ wydaje się w sam raz na moje wymagania.
Odpowiedz
(31-07-2018, 00:08)Alfam napisał(a): Hej, potrzebuje apteki z ogromnym asortymentem z produktami long-4-lashes . chciałbym móc sprawdzić oferte przed zakupami na internecie i zamówić kurierem. Tak przeglądałem i https://aptisan.pl/ wydaje się w sam raz na moje wymagania.

w takim przypadku potrzebujesz niezawodnego kuriera, mogę polecić InPost kurier polska
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości