Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Zareklamuj się na Forum.Zarabianie24.net

Reklama na forum

Forum.Zarabianie24.net to jedno z pierwszych for w Polsce o tematyce zarabiania przez internet. Uruchomione zostało w 2008 roku i działa nieprzerwanie aż po dzień dzisiejszy. Od tego czasu zgromadziliśmy grupę ponad 16.000 użytkowników, którzy napisali ponad 188 tysięcy postów. Forum cieszy się bardzo dużą popularnością, przez wielu uznawane jest za najbardziej prestiżowe w polskim internecie! Dowodem na to są zdobyte w internetowych plebiscytach dwa złote Szuwary oraz ciągle rosnące statystyki rejestracji. Dołączyło do naszego grona wielu uzdolnionych ludzi, których łączy jedno chęć zarabiania przez internet. Wśród naszej społeczności są właściciele firm, informatycy, administratorzy serwisów i programów zarobkowych. Największą grupę stanowią młodzi ludzie w wieku 17-30 lat, którzy poszukują programów partnerskich, sieci afiliacyjnych, serwisów z nagrodami, kont bankowych, konkursów i wszystko co związane jest z możliwością osiągnięcia dochodu. Dzięki temu, że potrafimy wybrać najbardziej skuteczne miejsca reklamowe zachowując przy tym umiarkowanie - nasza reklama jest niesamowicie efektywna co przekłada się na zyski reklamodawców.

Nasze forum jest bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarkach. Przeważnie jesteśmy na pierwszym miejscu na takie frazy jak: „forum zarabianie”, „forum o zarabianiu”, „zarabianie forum” i ponad 400 innych lokalnych fraz. Ruch na naszym forum to w większości wejścia z wyszukiwarki Google (59%).Poza tym duże grono użytkowników odwiedza nas codziennie bezpośrednio po wpisaniu adresu forum. Bardzo dbamy o naszych użytkowników. Nie pokazujemy im nachalnych reklam i nie wciskamy kitu. Dzięki temu wyświetlane reklamy mają bardzo duże zainteresowanie odbiorców.

Aktualny Cennik Reklamowy (komputery i tablety)

*reklamy wyświetlają się wszystkim czytelnikom forum (zarówno gościom jak i zalogowanym).

** reklamy wyświetlane w systemie rotacyjnym (maksymalnie 3 kampanie jednocześnie).


Rodzaj reklamy

Opis

Cena / dzień

Podgląd

HOT HEADER Baner wyświetlany obok logo (po prawej stronie). Nie ma podstrony na forum, na której by się nie wyświetlił. Użytkownik widzi ją za każdym razem. Jest to jedna z najbardziej skutecznych form reklamy banerowej na forum.

Maksymalny rozmiar: 630px x 50px
25 PLN
TOP1 Kreacja wyświetla się na górze strony, pomiędzy belką nawigacyjną a pierwszym działem na forum. Wyświetla się na każdej podstronie forum. Użytkownik widzi ją za każdym razem. Jest to jedna z najbardziej skutecznych form reklamy banerowej na forum.

Maksymalny rozmiar: 1270px x 200px
15 PLN
PIERWSZY POST Baner wyświetlany pod każdym pierwszym postem w każdym temacie i na każdej jego kolejnej podstronie.

* za dodatkowe 2zł baner zostanie także wyświetlony co kolejne 15 postów.

Maksymalny rozmiar: 1270px x 200px
8 PLNSHOUTBOX TOP Reklama wyświetli się w dolnej części strony głównej (nad statystykami oraz shoutbox'em). Dostępna tylko i wyłącznie na stronie głównej forum.

Maksymalny rozmiar: 1270px x 200px
4 PLNSZYBKA ODPOWIEDŹ Baner reklamowy wyświetlany pod każdą sekcją "szybka odpowiedź" w każdym temacie na forum, gdzie istnieje możliwość odpisania w danym wątku.

Maksymalny rozmiar: 1270px x 200px
8 PLN

Pozostałe formy reklamy


Rodzaj reklamy

Opis

Cena

WIADOMOŚĆ PRYWATNA Wysyłka wiadomości prywatnej do wszytkich użytkowników forum (+15.000) w formie tekstowej lub kodu BBCode. Jeśli użytkownik zaznaczył na swoim koncie opcję "Powiadom mnie e-mailem kiedy dostanę nową prywatną wiadomość", to wówczas otrzyma powiadomienie na e-maila o czekającej na niego wiadomości prywatnej. W podglądzie e-maila zobaczy również jej treść w formie tekstowej. 123 PLN
PRYWATNY DZIAŁ Umożliwia stworzenie dodatkowego działu do reklamowanego serwisu. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z administracją forum. ustalana indywidualnie
PODLINKOWANIE SŁOWA / FRAZY Wykup możliwość podlinkowania danego słowa lub frazy w obrębie całego forum. Możliwość dodania własnego tytułu po najechaniu kursorem. 67 PLN
LINK Dodanie linku pozycjonującego w dolnej części strony (nad stopką) na okres minimum 1 miesiąca. 28 PLN
Wszystkie podane ceny są cenami brutto. Minimalna długość danej kampanii banerowej to 7 dni.
Dostępne formy płatności: przelew bankowy, paypal, kryptowaluty (większość popularnych) oraz neteller.


Przy stałej współpracy możliwe rabaty i promocje. Masz inny pomysł na wspólną współpracę lub reklamę? Napisz do nas. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy. Dostępne formy kontaktu: Formularz kontaktowy lub Prywatna wiadomość bezpośrednio na forum.

Pozdrawiam,
Pan Inwestor