Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Archiwum Shoutboxa
Witam wszystkich jestem nowy Smile dziele się sposobami na szybki zarobek, systemy referencyjne, krypto / USD Wink jak coś to polecam śledzić moje tematy, będę wstawiał jak będzie nowy pomysł, póki co za chwilę stworze nowy temacik do zgarnięcia 20$ Wink
Faktycznie - już działa przewalutowanie.
mi się udało jakąś godzinę temu z euro na PLN ;]
Znów w PayPal nie działa przewalutowanie - to samo co 2 miesiące temu, ciągłe usterki tam mają..
u mnie działa normalnie
ktoś wie co się dzieje z portfelem faucetpay.io ? na FF wogóle mi strony nie wczytuje a na Chrome wyświetla mi się informacja : " Ta witryna jest nieosiągalnaPołączenie zostało zresetowane., dodatkowo antywirus neutalizuje zagrożenie ponieważ strona jest zainfekowana przez URL:Mlvertising ktoś wie o co chodzi ? mam tak od 3 dni , wcześniej strona działała normalnie
Ma ktoś konto na KUCOIN ? proszę o kontakt na PW ;]
ja nie miałem do wczoraj , wywalało jakis błąd hostingu
już parę dni temu
wooow forum wróciło ;]
zakładał ktoś konto na " BitPAX " ?? jeśli tak proszę o kontakt na PW !
ok , dzisiaj już wymieniłem nawet lepiej bo funt był po 5,03 ;]
PayPal ma usterkę dotyczącą przewalutowania, dzwoniłem - maja naprawić za kilka dni
na Paypal , nie mogę zamienić funtów na ZŁ >> : " Niestety coś przestało działać. Spróbuj ponownie później. " ?? ma ktoś jakiś pomysł ?
>>" honeygain ", zna ktoś / używa tą aplikację działającą " w tle " ? są wypłacalni ?
@smok wyczyść PW proszę
@kytorr , wyczyść PW proszę ....
znalazłem temat xd
Jestem ślepy chyba jak dodać temat w poradnikach? Big Grin
już nieaktualne ...