Twoje forum o zarabianiu przez Internet i pracy w domu

Pełna wersja: Mały bank pożyczkowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy warto byłoby zrobić taki jakby "bank pożyczkowy" z %?

Chodzi o to że my pożyczymy komuś na PP 10zł, a on będzie musiał nam oddać parę % więcej zależnie od ilości pożyczonej kasy.

Dajmy pożyczam 10zł a on za 10 dni oddaje mi 11zł bo jset 10% za pożyczenie.

Może trochę słabo sformułowałem ale czy warto?
pewnie że warto ; zależy kto i na co potrzebuje
ale układ jest czytelny : pożyczam tyle i chce z powrotem daną sumę Smile
Takie coś, zresztą jak wszystko co opiera się na pożyczkach, budowane powinno być na zaufaniu... Tongue No i na świadomości ryzyka.

Jeśli jesteś gotów podjąć takie ryzyko, to śmiało... W pożyczkach jest potencjał...
No biznes dobry, ale troche niebezpieczny, że tak powiem..
Dobry to on jest i sam niedługo zamierzam go zacząćSmile
na AP mam już trochę kasy to się na PP pozbiera i będzie MoveRCreditSmile
jest ktos zaiteresowany udzieleniem takiej pozyczki?
ja bym chcetnie skorzystal poniewaz zbieram na golda na onbuxie.
ale niestety 10% na 10 dni to troche zaduzo bo kasa zwroci mi sie pewnie po ok 1,5 miesiaca. ale jesli ktos chetny i bedzie mogl poczekac to moge zwrocic z dodatkowymi 30% od pozyczki.
ile potrzebujesz ?
z 70$
ale tak ja napisalem na dluzszy czas, bo oddawalbym z tego co bede zarabial, wiec sadze ze to kolo 1,5 miesiaca bedzie.
i jaki zwrot by cie wtedy interesowal??
Niewiele osób na forum posiada taką kwotę na PP, a jeszcze mniej pożyczyła by taką kwotę osobie z tak niskim stażem na forum. Oczywiście bez obrazy dla Twojej osoby. Po prostu jeszcze Cię tu nikt nie zna.
oczywiscie heh. sam sie zdziwilem pytaniem. no ale taki byl temat wiec warto sprobowac. a ze nie mam stazu na forum to tez wcale nie znaczy ze jestem jakims oszustem albo cos.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie