Twoje forum o zarabianiu przez Internet i pracy w domu

Pełna wersja: Surf4web.eu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Dostałem maila do aktywacji konta dzisiaj, co to jest ?? Kiedyś miałem tam konto
Też dostałem :o
(20-08-2017, 13:50)dariklon napisał(a): [ -> ]Dostałem maila do aktywacji konta dzisiaj, co to jest ?? Kiedyś miałem tam konto

Skoro dostałeś maila z linkiem aktywacyjnym, to znaczy, że nie tylko miałeś tam konto, ale masz je nadal.

(20-08-2017, 14:06)miloshek napisał(a): [ -> ]Też dostałem :o

Ty też masz konto w Surf4web.eu Smile

Mail z linkiem aktywacyjnym został wysłany do wszystkich nieaktywnych użytkowników, żeby przypomnieć Im, iż posiadają konto w Surf4web.eu. Niektórzy mają na swoich kontach po $0,10, niektórzy po $0,20, a niektórzy po $10, czy $15. W mailu aktywacyjnym zostało wyszczególnione ile kto ma pieniędzy oraz została podana data, kiedy te pieniądze przepadną, gdyż konto zostanie usunięte, jeśli nie zostanie aktywowane.
Przed chwilą zostały dodane nowe banery reklamowe, zmieniło się też nieco logo serwisu. Jak niektórzy już zdążyli zauważyć - strona została "podzielona" na 2 domeny - .pl dla j. polskiego oraz .eu dla j. angielskiego

[Obrazek: logo_pl.png]
[Obrazek: logo.png]

Zapraszamy do aktywnego zarabiania.
XXX
W Surf4web.eu / Surf4web.pl do 31.12.2017 trwa promocja:
- Każde doładowanie środków za pośrednictwem zakładki "Add Balance" / "Dodaj Środki" zostanie podwojone - warunek jest tylko jeden - należy zasilić konto, a następnie wysłać za pośrednictwem zakładki "Contact us" / "Kontakt" hasło: "PODWAJAM Z FORUM.ZARABIANIE24.NET"

- Pakiety VIP za jedyne $10,00/szt. W ramach Pakietu VIP otrzymujesz:
1.) 25 000 kredytów na wyświetlenia Twojego banera reklamowego o wymiarach 468x60px,
2.) 1 000 kredytów na wyświetlenia Twojej strony w sekcji PTC o nominalnej wartości $0,0100 każde,
3.) 200 000 punktów, które można w zakładce "Wymiana punktów" zamienić na pieniądze,
4.) przedłużenie Twojego płatnego członkostwa o 30 dni (jeśli jesteś użytkownikiem Premium, Business lub Ultimate),
5.) członkostwo Premium na 30 dni (jeśli jesteś użytkownikiem Standard)
Jak wam idzie zarobek? Chyba coraz trudniej ...
(16-04-2018, 13:05)Globaliate2018 napisał(a): [ -> ]Jak wam idzie zarobek? Chyba coraz trudniej ...

Różne rzeczy w życiu widziałem ale zarabianie na SCAM-ieWall???
Globaliate2018 - szacunLaie_67 Ja tak nie umiemBig Grin
szkoda że admin znów się zwinął
Wróci jak zawsze, kasę wypłaci Cool
Stron: 1 2 3 4 5 6