Twoje forum o zarabianiu przez Internet i pracy w domu

Pełna wersja: Sposoby na oszczędzanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Siemka! Mam pytanko i pewien temat do poruszenia. Mianowicie chodzi o jakieś sposoby oszczędzania. Polecacie coś sprawdzonego czy coś?
Powiem tak, zastanawiałem się nad kontem oszczędnościowym, nie patrząc na tej jakiś tam "%", chodzi mi tylko o fakt nie korciło, żebym mógł gdzieś okładać kasę tak, żeby nie korciło mnie jej wydawanie, konta oszczędnościowe mają to do siebie, że można raz na miesiąc bezpłatnie wypłacić kasę i to by mogło pomagać w motywacji. Jak uważacie czy to dobry pomysł?
Podbijam temat też jestem zainteresowany oszędzaniem Biggrin
http://jakoszczedzacpieniadze.pl/

Polecam się z tą stronką zapoznać Smile
Jeśli chcecie systematycznie wpłacać jakieś małe kwoty to albo konto oszczędnościowe w Waszym banku lub np. https://www.bgzoptima.pl/konta_oszczedno...fault.aspx przeważnie mają oprocentowanie powyżej średniej bankowej, pieniądze dostępne 24/7, ale najważniejsza jest motywacja i postanowienie że nie będzie się ruszało tych środków, to mikro oprocentowanie ma tylko zniwelować efekt inflacji.
@up właśnie dlatego zastanawiałem się nad kontem w BZWBK, bo mam tam konto i tam nie ma opłat tylko za jedną wypłatę w miesiąc i to może być właśnie fajny myk.
Mam konto oszczędnościowe od mc i jakieś 120 zł ;p Teraz już 100 bo 20 wydałem w pizzeri nie radze brać karty debetowej ze sobą bo kordzi Wink
Myślałeś o inwestowaniu w złoto?
Żeby inwestować trzeba mieć coś w kieszeni, a póki co to jestem pod kreską Sad
Chodzi mi o odkładanie w formie złota, a nie na konto oszczędnościowe.
Mając 20zł na koncie jesteś gorzej zabezpieczony niż mając 20zł w złocie.
Przykręcam grzejniki na lato
Stron: 1 2 3