Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Zymetria - płatne ankiety i pisanie postów na forach

Możesz zarabiać u nich na wypełnianiu ankiet dzięki płatnemu:
- wypełnianiu ankiet,
- uczestnictwu w dyskusjach na zamkniętych forach (fora widoczne tylko dla wybranych uczestników, takie badania trwają 3-4 dni).

Pieniądze można wypłacić od 25 zł w postaci:
- przelewu na konto PayPal,
- karty podarunkowej do sklepu Empik.

By móc zapisać się do tej strony należy mieć obywatelstwo polskie bądź mieszkać na stałe w Polsce i posiadać co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych.

Koszty PayPal/ wysyłki bonu podarunkowego pokrywa ta firma.

Jak nie dostaniesz się do wypełniania ankiety (przejdziesz tylko ankietę rekrutacyjną) otrzymasz 1pkt. Punkty przeliczane się na wartość pieniężną. Przelicznik punktów jest taki 1pkt. = 0,1zł (dziesięć groszy).

Rozliczenia punktów robią mniej więcej 2x w miesiącu zbiorczo dla wszystkich osób, które w danym momencie mają minimum 250pkt. - wysyłają wtedy link do formularza zamówienia wypłaty.

Maksymalna wartość pieniężna Punktów jaką Respondent może uzyskać w ciągu 1 roku kalendarzowego wynosi 700zł (słownie: siedemset złotych).

By zapisać się do tej strony podaj mi swój adres e-mail w prywatnej wiadomości. Oferuję pomoc w zapisie i pytaniach dotyczących tej strony.

Pisz PW nick kytorr

Dowód wypłat z tego serwisu w załączniku.

Dowody wypłat z Zymetrii na tym forum w tym wątku.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Jak często są ankiety?
Nie rozumiem dlaczego zamazałeś "zapłacone przez", skąd mamy wiedzieć czy to wypłata z tej strony?
Odpowiedz
Ok. 2-3 x w tygodniu u mnie, nie wiem jak będzie/ jest u innych.

Zamazałaś* - jestem kobietą. Wzięłam print screen z mojego bloga a tam to zamazuję. Załączam taki, gdzie w jednym miejscu zapomniałam zamazać słowo Zymetria.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Ok, przepraszam Big Grin
Poszło PW.
Odpowiedz
Nie szkodzi. Odpowiem na nie jak tylko znajdę czas. Pozdrawiam
Odpowiedz
wszystkie ankiety są po 0,10 gr ile dziennie można wypełnic ankiet??
http://hah.pl Księgowość przez biuro rachunkowe HAH
Odpowiedz
O co chodzi z tą pomocą w zapisie ? Inni oferują zaproszenia i piszą o jakiś zamkniętych forach czy grupach ( jak w sekcie Wow ). Możesz coś więcej napisać ?
[Obrazek: sygnatura-comperia1.gif]
Odpowiedz
Online blog4cash.pl - wyślę Tobie zaproszenie bezpośrednio zalogowana z ich strony. Jak będziesz miał jakiś problem odnośnie tej strony - jak będę umiała pomogę.

W innym wypadku sam byś musiał starać się o przyjęcie do nich i byś musiał pisać do nich w sprawie problemów.

Ja jestem co najmniej 8 h dziennie co najmniej 5 x w tygodniu, a jak mnie nie ma przy komputerze to mój chłopak zwykle jest i często wysyła zaproszenia czy odpisuje na pytania czytelników z tego e-maila co mam tu profil na tym forum...

balton - to nie prawda, że ankiety są po 10 groszy. Za 10 groszy jest podejście do ankiety, czyli wypełnienie wstępne ankiety, a to jest zwykle kilka kliknięć. Ankiety są płatne od 1,50 zł netto. Przychodzi ich nawet 6 dziennie.
Odpowiedz
(16-02-2016, 12:59)balton napisał(a): wszystkie ankiety są po 0,10 gr ile dziennie można wypełnic ankiet??

Wyczytałem na jakiejś stronie że u nich jak masz trochę szczęścia i zakwalifikujesz się do zamkniętego forum to możesz ponad 100 zł wyrwać, ale ile w tym prawdy to nie wiem bo nie mogę sprawdzić ( ktoś obiecał mi zaproszenie i nic Wink )
[Obrazek: sygnatura-comperia1.gif]
Odpowiedz
blog4cash.pl - już wysłałam zaproszenie

Ja gdzieś czytałam, że jest sowicie opłacane uczestnictwo na zamkniętych forach u nich Smile
Odpowiedz