Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Zarób ok 45 zł w 5 minut

Sposob polega na zrobieniu przelewu bankowego w wysokosci ok 300 zl na konto za granica.Jesli przelew dojdzie do skutku firma TrasnferGo daje nam 10 funtów,ktore przelewamy na swoje konto bankowe.Placa nam tez za kazda zaproszona osobe do programu,ktora wykona taki sam przelew.Trzy pierwsze przelewy sa za darmo,ale nas interesuje tylko jeden za ktory zostaniemy nagrodzeni.Wiekszosc z Was napewno nie ma konta za granica,poniewaz oferta skierowania jest glownie do emigracji,ale napewno kazdy z Was ma jakiesgos znajomego za granica,mozna go zaprosic do rejestracji przelac mu 300 zl na jego konto np.w Anglii,a on nam je odda wykonujac przelew zagraniczny do Was i oboje zarobicie po 10 funtów.Przelew idzie ok 5 godzin,a 10 funtow nagrody dostajemy na konto w programie ,ktore wyplacamy na wskazane przez nas konto i w ciagu 3-5 dni roboczych mamy kase na koncie(ja dostalem po jednym).Strona jest calkowicie po Polsku.

No to zaczynamy

Rejestrujemy sie z linka

http://trgo.co/pl/r/yCiHZ1

[Obrazek: rejestrac_qnnwawq.jpg]

Podajemy kod do rejestracji

yCiHZ1

Bez niego nie otrzymamy 10 funtów !!!

Później wypełniamy pola imie i nazwisko itp.Numer telefonu może być wymyślony bo nie będzie w ogóle potrzebny,robimy przelew i po zatwierdzeniu dostajemy 10 funtow na konto

[Obrazek: dowod1jpg_qnnwash.jpg]

Dowody:

[Obrazek: dowodjpg_qnnwasr.jpg]

Promocja trwa 30 dni od momentu rejestracji.Korzystajcie puki płacą.
Odpowiedz
Czy jeśli mam 2 konta w tym samym banku jedno w pln, drugie w euro sposób zadziała?
Odpowiedz
Można jak ma się pln i dolary?
Odpowiedz
he he po polsku konto za granicą ...no coz naiwnych nie sieja...a w Polsce brak dostepu...w cuuuda niektorzy wierzą....
Odpowiedz
Mi nie działa ;/
Odpowiedz
mi też
Odpowiedz