Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Baner 5000 w tydzie?! Poradnik zarabiania pieni?dzy!

Zalew spamu na gmailu

Od pewnego czasu dostaję codziennie blisko 100 wiadomości na skrzynkę pocztową . Zmieniłam hasło, wprowadziłam filtry w ustawieniach, ale niestety nic nie pomogło. Poradźcie co robić, jak można zablokować ten spam.
Odpowiedz
klikac to spam oraz wypisywać się z subskrybcji
Odpowiedz
(26-05-2018, 09:20)kytorr napisał(a): klikac to spam oraz wypisywać się z subskrybcji

Robię to codziennie i albo piszą, że za 24 godziny usuną z listy / oczywiście nieprawda/ , albo dostaję wiadomość, że nie udało się wysłać
Odpowiedz
te wiadomosci jesli masz w zwykłej odbiorczej skrzynce oznaczaj jako spam na pewno po pewnym czasie sam gmail bedzie je tak klasyfikował i dawał automatycznie do folderu spam. Korzystasz z webmail czy programu pocztowego do przeglądania/czytania maili?
Odpowiedz
(26-05-2018, 09:55)kytorr napisał(a): te wiadomosci jesli masz w zwykłej odbiorczej skrzynce oznaczaj jako spam na pewno po pewnym czasie sam gmail bedzie je tak klasyfikował i dawał automatycznie do folderu spam. Korzystasz z webmail czy programu pocztowego do przeglądania/czytania maili?

One głównie wchodzą na spam. Myślałam, że można się tego pozbyć, bo przeciętnie wchodziło 13-15, a teraz 65-80. Jaki program otwiera gmaila nie mam pojęcia, ponieważ jest to moja strona startowa na firefoxie. W ustawieniach mam głownie google
Odpowiedz
Baner 5000 w tydzie?! Poradnik zarabiania pieni?dzy!

czyli oglądasz w przeglądarce a nie w programie pocztowym ok, dawaj usubscribe i kategoryzuj jako spam po tygodniu powinno to znacznie ograniczyc ich ilosc. P.S uważaj gdzie podajesz adres email
Odpowiedz
Dziękuję. Jeszcze raz zmieniłam hasło i dzisiaj było trochę mniej
Odpowiedz
(27-05-2018, 09:34)tyjka77 napisał(a): Dziękuję. Jeszcze raz zmieniłam hasło i dzisiaj było trochę mniej

Hasło nie ma nic wspólnego z ilością otrzymywanych maili.. ale zawsze warto je mieć mocne i unikalne Smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości