Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

YoBit Server poczyniania

W końcu sprzedałem LTC na BitBay Smile Kupiłem 3.34 LTC za 1730 PLN po kursie 515 PLN, poszło wszystko po kursie 550 PLN, czyli dostałem za to 1831 PLN (po opłatach transakcyjnych). Nietrudno się doliczyć, że 101 zł zysku Smile Póki co nic nie kupuję, bo wszystko jest drogie i pewnie niedługo będzie tendencja spadkowa

Natomiast na YOBit źle się dzieje. Nagle z dnia na dzień, LIZA została przewalutowana w skali 1:10. Miałem 1.5 mln sztuk LIZY w Invest Box, po operacji 150 tysięcy. Miało to uchronić przed spadkiem kursu. Faktycznie uchroniło, ale na dwa dni. Dzisiaj możemy sprzedać za tyle samo, ile przed przewalutowaniem. Mówiąc fachowo panika na rynku
Został dodany kolejny shitcoin - LamboCoin, w skali 1:1000 do LIZY. Dostałem 26.25 monet z racji tego, że w IB mam 262 tysiące sztuk LIZY. Obiecane było wejście Lambem w IB i faktycznie to nastąpiło, tyle, że mnie po prostu na to nie stać, ponieważ minimalny próg wejścia to aż 1000 sztuk. Naliczenia 1% co godzinę. Sprzedałem wszystko za 0.0043 BTC ~ 141 PLN
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości