• 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W końcu znalazłem ludzi, którzy myślą tak jak ja! :)
Witajcie! Jak w temacie - bardzo się cieszę, że natknąłem się na Wasze (już nasze Smile ) forum. Działam już kilka lat w tematach związanych z MLM i zarabianiem online, niestety zdecydowana większość ludzi, z którymi o tym rozmawiam patrzą na mnie jak na przybysza z Saturna. I nie chodzi mi o supermarket Smile Ale co się dziwić - już od przedszkola wpaja się dzieciom: "jak skończysz szkołę to pójdziesz do pracy". Czyli na pieprzony etat!
Puki ta mentalność się nie zmieni to dalej będziemy tyrać całymi dniami na wyzyskiwaczy tracąc młodość i radość z życia.

P.S. Obiecuję, że jest to mój pierwszy i ostatni post w negatywnym zabarwieniu Smile
  Odpowiedz

U nas na forum panuje rodzinna atmosfera Smile Nikt się nie wywyższa ani nie drze z kimś kotów

Witamy na pokładzie Smile
Pomóżcie nazbierać $1.60 do minimum Smile http://adf.ly/1131984/www.google.com
  Odpowiedz

Dokładnie, są tu świetni użytkownicy zawsze chętni do pomocy i wiele więcej Clap
  Odpowiedz

No i o to chodzi Biggrin dzięki!
  Odpowiedz

O kolega po fachuSmile MLM to była moja dziedzina zarabiania Smile W sumie to dalej w jednym działam, ale szczerze wolę inne metody zarobku w sieci. Witam serdecznie
  Odpowiedz

Witaj, dobrze widziec jak nowi doswiadczeni w mlm ludzie dolaczaja do forum, udanego zarabiania. Smile
  Odpowiedz

Witam ! Polecam platforme TM ! Od niedawna zacząłem zarabiać ! Utworzyłem specjalny temat w odpowiednim dziale żeby coś więcej na jego temat powiedzieć !

Notatka od kytorr, 17-05-2016 07:10:

w odpowiednim dziale? Nie dość, że NIE w odpowiednim, to w dodatku dubel. Ban na własne życzenie

Odpowiedz

Ładna krypto-reklama Smile
Witamy kolegę
  Odpowiedz

W MLM sam siedziałem jakieś półtora roku, zysk był z tego ale czasu nie wiele, teraz przerzuciłem się na programy typu RevShare Smile Witam kolegę Clap
  Odpowiedz

Też jestem nowy i wydaję mi się że będę tutaj wpadał, bardzo miło Smile
Blog- http://www.pierwszye-milion.pl/
Wejdź, przeczytaj, dostań 5$ na PayPal oraz wiele cennych informacji jak zacząć zarabiać od 2zł dziennie w górę.
  Odpowiedz

też sie cieszę ze trafilem na to forum Smile
  Odpowiedz

siemka Smile

witam Smile
  Odpowiedz