Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

W jakich kryptowalutach zarabiacie?

Mam pytanie do tych wszystkich, którzy obracają mało znanymi krypto - jak bardzo ich trendy podążają za BTC?
Odpowiedz
Hej, ja zdecydowanie jestem za BTC. Mimo tego, że handuje kryptowalutami od niedawna myślę, że najbardziej się opłaca handlować BTC bo jest najbezpieczniejszą kryptowalutą. Liczę jednak na pomoc osób, które mają większe doświadczenie.
Odpowiedz
(13-06-2018, 16:40)kudek napisał(a): Mam pytanie do tych wszystkich, którzy obracają mało znanymi krypto - jak bardzo ich trendy podążają za BTC?

Na dzisiaj?
Bardzo.
Pytanie co będzie za kilka lat... i myślę, ze tutaj jest ukryta odpowiedź na to, dlaczego część osób
obraca i inwestuje w mało znane krypto, a nie tylko w top 1 czy top 10 Wink
Ale to nie jest zysk na dziś. To jest myślenie w kategoriach "kiedyś".
Tak mi się wydaje.
Mining w Independent Enterprise. Szczegóły
Odpowiedz
(20-07-2018, 15:49)Milena28 napisał(a): Hej, ja zdecydowanie jestem za BTC. Mimo tego, że handuje kryptowalutami od niedawna myślę, że najbardziej się opłaca handlować BTC bo jest najbezpieczniejszą kryptowalutą. Liczę jednak na pomoc osób, które mają większe doświadczenie.

Obecni BTC jest królem. Wszystkie inne kryptowaluty podążają za nim. Ja również uważam, że teraz najbardziej opłaca się handel BTC i moim zdaniem najlepiej grać pod informacje.
Odpowiedz
mam fajnego Bota który handluje na Binance i Polonixie, jak ktoś zainteresowany to pisać Smile
Odpowiedz
Ja tam się botów bojęSmile
Na początku roku cuda oglądałam co do tego jak działają przy spadkach na rynku,
ale nie krytykuję, bo od tego czasu pewnie zdążyli je ulepszyć czy coś.

Powodzenia!
Mining w Independent Enterprise. Szczegóły
Odpowiedz
(13-08-2018, 16:25)Alexund napisał(a): Ja tam się botów bojęSmile
Na początku roku cuda oglądałam co do tego jak działają przy spadkach na rynku,
ale nie krytykuję, bo od tego czasu pewnie zdążyli je ulepszyć czy coś.

Powodzenia!
Boty na ogół są dobre. Oparte na analizie wykresów które się sprawdzają. Jednak są to strategie wyciągnięte z forex, a tam rynek jest nieco inny. W krypto rządzi bardziej informacja i dlatego ja osobiście także boję się botów.
Odpowiedz
(06-08-2018, 20:14)Morwa napisał(a):
(20-07-2018, 15:49)Milena28 napisał(a): Hej, ja zdecydowanie jestem za BTC. Mimo tego, że handuje kryptowalutami od niedawna myślę, że najbardziej się opłaca handlować BTC bo jest najbezpieczniejszą kryptowalutą. Liczę jednak na pomoc osób, które mają większe doświadczenie.

Obecni BTC jest królem. Wszystkie inne kryptowaluty podążają za nim. Ja również uważam, że teraz najbardziej opłaca się handel BTC i moim zdaniem najlepiej grać pod informacje.

Hej, dzięki za odpowiedź. Na bieżąco inwestuje BTC. Chociaż ostatnio zastawnawiam się też nad FTO, bo jet dobrą alternatywą dla Bitcoinia. Ale podchodzę do tego z dużą ostrożnością.
Odpowiedz
Osobiście o FTO wiem tylko, że to jest od futurenet i nie wiem jak go ocenić. Jest to na pewno ciekawy projekt.
Odpowiedz