Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

W jakich kryptowalutach zarabiacie?

BTC rządzi, i jak tu zarabiać na inncyh krypto?

LTC,BTC,BCH,LSK,ADA,SALT
Odpowiedz
Zawsze zarabia się w BTC. Ewentualnie w parze do USD Upup
Odpowiedz
Cześć, od kilku miesięcy interesuje się kryptowalutami. Czy ktoś z was mógłby powiedzieć co sądzi o masternode np na Polisie- czy rzeczywiście daje zyski 50 dolarów dziennie . Jakie są problemy w obsłudze?.
Odpowiedz
BTC ^^
Odpowiedz
Ja zarabiam głównie na Low Market Cap'ach, szukam projektów we wczesnej fazie rozwoju z dużym potencjałem. Mój najlepszy gem to NEO Wink
Odpowiedz
o co chodzi z koparkami ?
Odpowiedz
A jakie aplikacje polecacie do śledzenia kursów krypowalut? Głównie chyba na telefon, bo lubię mieć wszystko pod ręką.
Odpowiedz
Cinkciarz ma apkę z kursami kryptowaluty i nawet dość wygodną, na ich stronie możesz ją pobrać. Ja z niej korzystam, ale tylko dla ciekawości jak te kryptowaluty stoją.
Odpowiedz
nie będę wpisywać całego swojego portfela inwestycyjnego dotyczącego Kryptowalut bo połowy zapewne nikt by nie znał Smile
Na dzień dzisiejszy TOP 3 to dla mnie
1. FTO (kupiłem 2900 szt przy cenie 5$ szt. sprzedałem w cenie 30$ szt)
2. DOGE (najlepszy żart kryptowalutowy Smile
3. BTC
Odpowiedz