Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 50 głosów - 2.82 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

W co opłaca się inwestować?

Pablo
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 22
Reputacja: 1 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
RE: W co opłaca się inwestować?
Proponuje zainwestować w siebie. Najlepsza inwestycja, na lata.
26-04-2011 09:32
Hanso
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 38
Reputacja: 0 +

(26-04-2011 09:32)Pablo napisał(a):  Proponuje zainwestować w siebie. Najlepsza inwestycja, na lata.

To mi się podoba Smile
28-04-2011 20:32
abux7
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 22
Reputacja: 1 +

(28-04-2011 20:32)Hanso napisał(a):  
(26-04-2011 09:32)Pablo napisał(a):  Proponuje zainwestować w siebie. Najlepsza inwestycja, na lata.

To mi się podoba Smile

Wijaśnijcie mi proszę co to znaczy normalnie zarabiać i inwestować w siebie.
Czy też inwestować w siebie by normalnie zarabiać.
Wow

Z mojego doświadczenia edukacyjno zawodowego wyniosłem 3 ważne kwestie, które uważam obecnie za kluczowe.

1. Pieniądze płyną od mniej cierpliwych do bardziej cierpliwych.
2. Biedni kupują rzeczy, które zabierają im pieniądze - bogaci też wydają pieniądze ale na rzeczy, które dają im pieniądze.
3. Żeby być bogatym trzeba robić dokładnie odwrotnie jak robią biedni.

Wykształcenie i praca nie gwarantują stabilizacji i rozwoju - jako takiego rozmawiając o inwestowaniu. Posiadanie mieszkania, samochodu, bycie robotnikiem (vel pracownikiem - zwał jak zwał) nie jest żadną inwestycją.
System edukacyjny nastawiony jest na generowanie siły roboczej.
W telewizji kowalskiemu wmawia się, że kredyt na dom to jego życiowa inwestycja. Paranoja.
Wystarczy spojrzeć jak żyją pracujący kiedyś emeryci i strajkujących pracowników - samo to jest ostrzeżeniem - oho coś tu nie gra.

Wystarczy być pilnym obserwatorem i wdrażać pewne zasady do swojego życia. One z czasem zaprocentują. Dążenie do bogactwa to nie wyścig. Właśnie z "wyścigu szczrów" należy uciec jak najdalej. No i bogactwo jest również w sercu i umyśle. Jeżeli ktoś czuje się biedny i ciągle sobie to powtarza to pewnie tak właśnie jest.

Kiedyś wyczytałem taki ciekawy przykład mentalnego podejścia do tematu.

Stoją 2 osoby przed salonem mercedesa. Obaj bez kasy i się rozmarzyli.
Pierwszy mówi: nie stać mnie na ten samochód, mogę sobie pomarzyć, nigdy go nie kupię (sic. skrót myślowy zwalniający ze starania się o cokolwiek)
Drugi mówi: co by tutaj zrobić żeby kupić ten samochód.

Może ktoś z mojego życiowego doświadczenia skorzysta a może nie. Shy

Moja stronka: Abux7 - blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2011 10:28 przez abux7. Edit Reason: None Powód edycji: None)
08-06-2011 09:56
Viton007
Przedsiębiorca
*

Investor User
Liczba postów: 720
Reputacja: 8 +
Poleconych: 46

abux7, bardzo ładne podejście.

Jak zaczynałem przygode z zarabianiem przez neta poświęcałem dużo czasu i gówno z tego było, bo chciałem jak najwięcej.

Teraz jestem pełny luzu i pracuje jak wpadnie coś konkretnego, albo dla siebie i mam z tego 100-200zl miesięcznie za niemal opierdzielanie się.

Poza tym: Pieprzyć buxy ;p tu nigdy nic nie zarobiłem.

qwe
08-06-2011 13:29
Sari
Zbanowany

Zbanowany
Liczba postów: 8

Najlepiej inwestować w siebie zawsze to powtarzam. Kursy szkolenia zawsze srawią, że będziemy bardziej atrakcyjni na rynku pracy. I możemy później szukać pracy

Notatka od mirek321, 28-08-2015 19:57:

usunięto link reklamowy

28-08-2015 15:07
macoperate
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 9

(08-06-2011 09:56)abux7 napisał(a):  
(28-04-2011 20:32)Hanso napisał(a):  

To mi się podoba Smile

Wijaśnijcie mi proszę co to znaczy normalnie zarabiać i inwestować w siebie.
Czy też inwestować w siebie by normalnie zarabiać.
Wow

Z mojego doświadczenia edukacyjno zawodowego wyniosłem 3 ważne kwestie, które uważam obecnie za kluczowe.

1. Pieniądze płyną od mniej cierpliwych do bardziej cierpliwych.
2. Biedni kupują rzeczy, które zabierają im pieniądze - bogaci też wydają pieniądze ale na rzeczy, które dają im pieniądze.
3. Żeby być bogatym trzeba robić dokładnie odwrotnie jak robią biedni.

Wykształcenie i praca nie gwarantują stabilizacji i rozwoju - jako takiego rozmawiając o inwestowaniu. Posiadanie mieszkania, samochodu, bycie robotnikiem (vel pracownikiem - zwał jak zwał) nie jest żadną inwestycją.
System edukacyjny nastawiony jest na generowanie siły roboczej.
W telewizji kowalskiemu wmawia się, że kredyt na dom to jego życiowa inwestycja. Paranoja.
Wystarczy spojrzeć jak żyją pracujący kiedyś emeryci i strajkujących pracowników - samo to jest ostrzeżeniem - oho coś tu nie gra.

Wystarczy być pilnym obserwatorem i wdrażać pewne zasady do swojego życia. One z czasem zaprocentują. Dążenie do bogactwa to nie wyścig. Właśnie z "wyścigu szczrów" należy uciec jak najdalej. No i bogactwo jest również w sercu i umyśle. Jeżeli ktoś czuje się biedny i ciągle sobie to powtarza to pewnie tak właśnie jest.

Kiedyś wyczytałem taki ciekawy przykład mentalnego podejścia do tematu.

Stoją 2 osoby przed salonem mercedesa. Obaj bez kasy i się rozmarzyli.
Pierwszy mówi: nie stać mnie na ten samochód, mogę sobie pomarzyć, nigdy go nie kupię (sic. skrót myślowy zwalniający ze starania się o cokolwiek)
Drugi mówi: co by tutaj zrobić żeby kupić ten samochód.

Może ktoś z mojego życiowego doświadczenia skorzysta a może nie. Shy

Zgadzam się z Tobą i trochę rozwinę Smile

Należy inwestować w aktywa a nie pasywa Smile

Mianowicie aktywa sa to te rzeczy które wsadzają nam pieniądze do kieszeni, natomiast pasywa jak się pewnie domyślacie są to te rzeczy które wyciągają nam pieniądze z kieszeni.

Ludzie często mylą te pojęcia i występują w ich życiu problemy finansowe.
Jedna rzecz w zależności jak ją używamy może być zarówno aktywami jak i pasywami, np. samochód

Samochód jest aktywem kiedy wyciagamy z niego kasę np. transport osób, ale może być również pasywem kiedy stosujemy ja do użytku komercjalnego i wtedy ona wyciąga z nas kasę służąc za skarbonkę bez dna Smile

Obecnie inwestuje w globalny projekt kryptowaluty OneCoin które stają się przyszłościa walut, jesli chcesz wiedzieć więcej zapraszam do osobnego tematu:

http://forum.zarabianie24.net/t-onecoin-15773.html

Pozdrawiam Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2015 16:29 przez macoperate. Edit Reason: Powód edycji: )
30-10-2015 16:18
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
trio
trio
Akcjonariusz
*

Investor User
Liczba postów: 969
Reputacja: 7 +

Goldsy: 12.00
Propozycji nie brakuje, kazdy cos znajdzie dla siebie, fajnie ze jest taki duzy wybor.

BaMC and BAT//PEWNIAK//Tu zarabiam//PASYWNY DOCHOD//Kopanie cyfrowej kasy
30-10-2015 22:23
mrozik82
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 21

01-11-2015 19:06
nasionko
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 6

Według mnie warto inwestować we własny biznes by mieć coś swojego, rozwijać się i zarabiać na tym. Jeżeli nie wiesz od czego zacząć warto zajrzeć tutaj http://cenabiznesu.pl/ ponieważ jest tam sporo artykułów związanych z zakładaniem własnej działalności. Ja niegdyś też korzystałam właśnie z takich poradników bo jest tam sporo przydatnych informacji, które ułatwioą nam założenie biznesu.
15-02-2016 19:14
Dzipsiok87
Zbieracz
*

Student User
Liczba postów: 168
Reputacja: 2 +

Oczywiście w nieruchomości chyba, że wolisz szybkie pieniądze z mniejszymi kwotami to konkretne Hyipy. Są też opcje inwestycji w firmy, które zajmują się nieruchomościami i dzielą się zyskami z inwestorami. Opcji jest na prawdę dużo

http://www.michalwyszynski.pl

[Obrazek: fappl.gif]
11-04-2016 13:55
Odpowiedz