Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Verse 20 zł
Aplikacja Verse - to Twój wirtualny portfel, w którym prześlesz pieniądze znajomym bez prowizji. Ich strona, czysty link:: https://verse.me/en/

Dostaniesz 20 zł za przesłanie 107 zł w aplikacji. Wypłacasz 127 zł z powrotem na swoje konto. 5 minut roboty!
TYLKO 10 PIERWSZYCH OSÓB! (spytaj czy mam miejsca)

1. Podaj mi swój numer telefonu. Wpiszę go u siebie w aplikacji i dostaniesz smsa z kodem polecającym do pobrania aplikacji Verse. TYLKO TAK DOSTANIESZ BONUS!
2. Kliknij na link w smsie, pobierz aplikację. Wpisz swój numer telefonu, imię i nazwisko, email.
3. Wpłać na swoje konto Verse minimum 107 zł dodając swoją kartę bankową.
4. Prześlij 107 zł swojemu znajomemu w aplikacji Verse (transakcja musi być pomiędzy kontami Verse) i poproś aby odesłał pieniądze do Ciebie (możesz zostać poproszony o zrobienie zdjęcia paszportu/dowodu w celu weryfikacji). Możesz przesłać je do mnie bez żadnych prowizji, a ja odeślę całość z powrotem.
5. Zyskaj bonus 20 zł i wypłać całe 127 zł na swoje konto bankowe wchodząc na swój profil, a następnie "Transfer to your bank".
Odpowiedz
[+]
Do bonusu 20 zł dodaję refback 10 zł! Zostałem ambasadorem Verse, więc liczba zaproszeń nieograniczona!
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości