Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...


Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 2.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usługa - zwrot podatku
#1
Prowadzimy rozliczenia z Holandii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Najniższa prowizja na rynku, 7% netto! Żadnych ukrytych opłat.

Zapraszamy na: http://tax-pol.pl/formularz.php?kod=forum

Wchodząc na podany link i wypełniając formularz na stronie firmy Tax-Pol otrzymają Państwo rabat na usługę w wysokości 5%!


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
[+]
#2
Dobra sprawa, jak się pracowało legalnie za granicą, sam pracowałem i wiem że można dużo odzyskać :] plus dla Tax-Pol Wink
Odpowiedz
[+]
#3
Heart 
pytanie co do zwrotu podatku. co w przypadku jeżeli wyjeżdżam na wakacje do USA i planuję zrobić tam zakupy dla siebie: głównie elektronika i kosmetyki. wiadomo wszystko obciążone jest podatkiem, czy po powrocie mogę starać się o zwrot podatku od towarów?
Odpowiedz
[+]
#4
Jeśli prowadzisz własną firmę, nie znasz sie na księgowości, nie zatrudniasz księgowej, nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć współpracę z biurem rachunkowym. Dla wielu podatników otwierających własny interes, kwestie księgowe często przyprawiają ich o bóle głowy. Sumienne i terminowe rozliczanie się z podatków odgrywa jednak kluczową rolę i rzutuje na aktualną sytuację finansową przedsiębiorstwa. Księgowość jest fundamentem każdej firmy. Prowadzenie księgowości to przede wszystkim prawidłowe rozliczenia podatkowe oraz stałe monitorowanie finansów przedsiębiorstwa. Bez odpowiednich rozliczeń, przedsiębiorstwo jest narażone na konsekwencje finansowe i ponadprogramowe wydatki, które mogą nie tylko uszczuplić stan pieniędzy w kasie ale i negatywnie wpłynąć na reputację firmy.

Nasze Biuro Rachunkowe Będzin KAWECCY s.c. pomaga firmom rozwiazać te skomplikowane problemy.

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe będzin: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów (KPiR), ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, doradztwo podatkowe, kadry i płace.

Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Wojkowice, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy z takich krajów jak:
Niemcy,
Wielka Brytania,
Holandia.

Kaweccy s.c.
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668
tel/fax: 32 761 98 97
kaweccygroup.pl
Odpowiedz
[+]
#5
Dokładnie zawsze to lepiej coś odzyskać z tej pracy zagranicą...mnie się udało załatwić taki zwrot_podatku_z_holandii i faktycznie wszystko poszło bardzo sprawnie...
Odpowiedz
[+]
#6
Dzięki za zaproszenie, ale mnie usługi rachunkowe Chorzów od kilku lat prowadzi ta sama firma i nie chcę zmieniać, aczkolwiek ofertę macie atrakcyjną. Od jak dawna działacie?
Odpowiedz
[+]
#7
Czasem lepiej zamiast zdawać się na kogoś rozliczyć się samodzielnie online bo jest taka możliwość. Warto korzystać z dóbr które się twworzą i oszczędzać na nich. Np xxx udostępnia narzędzia do prowadzenia księgowości online. To niesamowicie wygodne. Jako jedyna udostępnia rozbudowany system kadrowo płacowy.Myślę, że warto korzystać
Odpowiedz
[+]
#8
Czasem lepiej zamiast zdawać się na kogoś rozliczyć się samodzielnie online bo jest taka możliwość. Warto korzystać z dóbr które się twworzą i oszczędzać na nich. Np wfirma ******** udostępnia narzędzia do prowadzenia księgowości online. To niesamowicie wygodne. Jako jedyna udostępnia rozbudowany system kadrowo płacowy.Myślę, że warto korzystać
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości