• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam jakiegoś porządnego zarobku gdzie można naprawdę zarobić sporo gotówki?
Soniu, też chętnie pomogę nawet Tobie - lubię współpracować z kobietami Wink
http://UniwersytetMarketingu.pl - Najlepsze Sposoby Zarabiania w Internecie
  Odpowiedz

A jakie wypłacalne faucety,kopalnie.I zapraszam do mojej sygnaturki coś dla początkujących
  Odpowiedz

teraz to sie najwiecej zarabia w branży IT, proponuje sie zaczac szkolic w tym temacie
  Odpowiedz

Zobacz tutaj

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=385856#p385856
  Odpowiedz

ogarnąłem sposób na darmowe skiny cs go. Skiny można sprzedać.
Szukałem też innych stron gdzie ten sposób by działał ale działa tylko na tej ruletce:
xx
Sytuacja wygląda tak, że grając w jakiekolwiek systemy podbijania stawki, przy długiej fali przegranych prędzej czy później wtopimy wszystko.
Na tej stronie przy ustawionym crashu na 1.15 i becie 10 punktów dostajemy 12 pktów,
na innych ruletkach przy crashu 1.15 i 10 obstawionych punktach daje nam 11 pktów.
Różnica jest taka że csgofast zaokrągla do góry. Dzięki czemu suma sumarum zarabiamy 5%- (2% na crash 1,00 ustawione jako prowizja dla strony) - na czysto 3%
Ważne jest żeby obstawiać 10, bo wtedy wygrywamy 12 czyli 20%
Jak obstawimy 100, wygrywamy 115 czyli 15% czyli mniej
Ostatecznie zarabiamy tylko na różnicy tego co zaokrągla sklep czyli jakieś 3% z każdego beta. Co przy 10 coinstach daje nam 0,3 coinsa zarobku,
Teoretycznie mało, w praktyce to jedyny sposób na zarabianie bez ryzyka.
Testuje ten sposób od 2 tygodni, I Wypłaciłem już skiny o wartości 340 zł. (Aktualnie mam 4 konta które betują i komputer mam włączony 24/h)
Oczywiście czasami jest tak że przez noc potrafi z 1000 coinsów spasć do 900 jak jest jakaś długotrwała bessa. Ale koniec końców zawsze zarabiamy. Ogólnie wyciągam skiny kiedy mam nadwyżke ponad 300 coinsów - to taka najbezpieczniejsza granica.
Z czego ja zaczynałem od darmowych 60, czyli z rejestracji z linka + daily points 10 dziennie.
Zachęcam do rejestracji z mojego linka w ramach wdzięczności za sposób na zarabianie
xx

I kod na darmowe pkty:
xx

Tutaj zdj jak należy ustawić Crash Game
[Obrazek: 81910050942117439497.jpg]

Notatka od kytorr, 23-11-2017 19:29:

spam/nabijanie postow w celu utworzenia tematu

Odpowiedz

Szukasz sposobu gdzie można zarobić sporo gotówki? Myślisz, że ktoś na tacy Ci wyłoży taki sposób? Nigdy w życiu Smile

Tak naprawdę każda metoda zarobku przez internet może przynieść dużo gotówki, czy to pozycjonowanie stron pod PPI, PPA, SUB SMS, płatne reklamy w mediach społecznościowych, inwestycje w kryptowaluty, na giełdzie, własny sklep internetowy, polecanie kont bankowych... temat rzeka, musisz sam poczytać, wybrać co Cię interesuje i rozwijać się w tym kierunku a efekty przyjdą z czasem Smile
  Odpowiedz

Witam.Sprobuj sobie zarabiac na coinpot.co.tm jest mozliwosc zarabiania na kryptowalutach poprzez darmowe wydobycie uzywajac swojego pc -mocy obliczeniowej.
Dodatkowo zainwestowalem w akcje skyway na raty.Niesamowity projekt ogolnoswiatowy.Ogromne zyski po wejsciu akcji na gielde w koncu 2018.Cena akcji regularnie wzrasta.To tak gdybys zechcial zainwestowac troche $.Jesli sie nic nie zasieje to i nic nie wyrosnie.
  Odpowiedz

Teraz to chyba nie jest zbyt łatwe Smile każdy obiecuje po to, żeby sam zarobił. Już niejednokrotnie się na tym złapałam Sad
  Odpowiedz

@adelaby
Kup sobie na przyklad TRON
https://coinmarketcap.com/currencies/tron/

Wklad mozna podwoic tutaj w szybkim tempie, ponoc to cos obiecujacego jest.

Jesli Cie temat zainteresuje to zapraszam po wiecej informacji do mojego watku
https://forum.zarabianie24.net/t-moje-po...18917.html
  Odpowiedz

Zasada jest jedna, jeżeli nie ma się minimalnego wkładu to na zarobki się poczeka.
Pozycjonowanie, seo to proces długotrwały a lepiej coś w tym temacie doinwestować.

Wszystko oczywiście zależy od niszy jaką mamy, konkurencji i działań jakie podejmujemy.
  Odpowiedz

programy partnerskie?
  Odpowiedz

Witam

Postanowiłem w swoim życiu zacząć spełniać marzenia ale niestety przez studia i brak możliwość podjęcia pracy, nie było mnie na nie stać. Zainteresowałem się więc zarabianiem pasywnym. Testowałem różne strony, aplikację i również chodziłem na szkolenia aż w końcu na jednej z konferencji poznałem sposób który przykuł moją uwagę. Chciałbym się z wami nim podzielić.

Idea tego pomysłu jest bardzo prosta. Każdy z nas robi zakupy. Aplikacja na telefonie z której korzystam zwraca mi nawet do 5% wartości zakupów. Wystarczy, że podam Pani kasjerce kod kreskowy do zeskanowania.

Zwrot otrzymasz w takich miejscach jak:
-Carrefour
-Go sport
-Stacja Orlen
-Allegro
-Aliexpress
Oraz wiele innych miejsc których nie sposób wymienić.

Aplikacja działa w wielu Państwach na świecie. Będąc na szkoleniu dowiedziałem się że do 2030 każdy posiadacz telefonu będzie korzystał z danej usługi, wiec śpisz się żeby nie przegapić takiej okazji do zarabiania.

Jak widzisz sposób zarabiania przeze mnie jest bardzo prosty. Jeśli chcesz się dowiedzieć, więcej napisz swojego e-maila pod postem a ja na pewno się odezwę.
  Odpowiedz

Do autora tematu: sporo gotówki można zarobić jedynie ciężką pracą bo samo nic nie przyjdzie
  Odpowiedz

Nie ma idealnej recepty, na dużą kasę.
  Odpowiedz

Złotej metody na stałe zarabianie nie znajdziesz, jednak jak chcesz jednorazowo zgarnąć 50zł za chwilę roboty napisz na priv.
  Odpowiedz

Polecam PPA zdecydowanie
  Odpowiedz