Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Szkolenie z marketingu internetowego

Witajcie Big Grin
Chciałbym wam zaproponować szkolenie z marketingu internetowego, które realizujemy za pomocą autorskiej platformy e-learningowej. Upup

Materiały są stworzone przez praktyków, ludzi którzy doszli już do bardzo fajnych wyników.Upup

Szkolenie jest oczywiście bezpłatne i niezobowiązujące.Upup

Jeżeli jesteście zainteresowani, kontaktujcie się ze mną w wiadomości prywatnej.
Jeżeli macie jakieś pytania - śmiało Big Grin
Odpowiedz
Witam byłbym zainteresowany szkoleniem niestety nie mogę na pw wiec pisze tutaj Smile pozdrawiam
[-] 1 użytkownik podziękował uszok11111 za ten post:
  • mdrozd
Odpowiedz
duolife jak wynika z PW i FB wiec autor celowo nie podaje szczegółów na forum (mamy taki temat)
Odpowiedz
Duolife jest to co proponujemy później, jednak ja proponuje szkolenie nie współpracę. Smile nie przedstawiałem oferty biznesu Smile Szkolenie jest odrębnym elementem, z którego każdy może skorzystać bez zobowiązań. I nie jest to poradnik jak działać w Duo, tylko jak działać w internecie - aby zwiększyć swoją sprzedaż, pozyskiwanie partnerów, jak się reklamować, a jak wiecie przy większości działań w internecie jest to potrzebne.
Jeżeli ktoś by mnie o to zapytał, odpowiedziałbym Smile
Odpowiedz
Dzięki za poradnik.
Odpowiedz

Słyszeliście o Digital Marketing Qualification? Zdajesz test i masz certyfikat przez IAB na 2 lata.. Tylko niestety droga sprawa :/
Odpowiedz