Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System rang - czyli jak napisać post?
Często użytkownicy do mnie piszą w sprawie pisania postów, dlatego tworze oddzielny temat żeby łatwiej było znaleźć.

System rang - czyli jak napisać post:
(16-07-2019, 10:47)Pan Inwestor napisał(a): System rang na forum:

Amateur user - świeżo zarejestrowany użytkownik na forum. Posiada następujące dostępy i limity:
  • 5 postów na 24 godziny;
  • możliwość edycji postów do 60 minut;
  • brak możliwości tworzenia nowych wątków.
Pupil user - dostęp do niej otrzymuje się po awansie z grupy Amateur user (po napisaniu minimum 5 postów oraz 3 dniach od rejestracji). Posiada natępujące dostępy i limity:
  • do 10 postów na 24 godziny;
  • możliwość edycji postów do 60 godzin
  • możliwość tworzenia wątków.
Student user - dostęp do tej grupy przyznawany jest automatycznie po awansie z grupy Pupil user (minimum 50 postów i 10 dni od rejestracji). Posiada następujące dostępy i limity:
  • brak dziennego limitu postów;
  • brak dziennego limitu tworzenia nowych wątków;
  • brak limitu dla edycji postów;
  • możliwość ustawienia własnej sygnatury;
  • możliwość dodania adresu strony www w profilu.
Dajcie znać czy jest to coś, co Wam odpowiada. Kolejne (wyższe grupy) zostaną utworzone w zależności od potrzeb forum za jakiś czas.

[Obrazek: makecash.png]

Odpowiedz
[+] 2 użytkowników podziękowali xdax1 za ten post.
Sam szukałem długo tej informacji wczoraj, dzieki za napisanie wątku Big Grin
Odpowiedz
[+]
Sory ale przejrzałem szybko regulamin i nie znalazłem takiej informacji. Jakieś progi co do umieszczania swoich ref linków w wątku są ?
Odpowiedz
[+]
(15-03-2020, 18:25)PokazujeJak napisał(a): Sory ale przejrzałem szybko regulamin i nie znalazłem takiej informacji. Jakieś progi co do umieszczania swoich ref linków w wątku są ?

Możesz śmiało wstawiać swój reflink w temacie (nie ma żadnych progów), o ile taki temat nie był już na forum.

Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował xdax1 za ten post.
Czemu pomimo tego, że napisałem 5 postów, a konto mam od dłuższego czasu dalej nie mogę zakładać wątków, a na koncie mam napisane 0 postów?
Odpowiedz
[+]
@mikizafryki21
Ponieważ Twoje odpowiedzi są w działach, w których nie liczą się jako posty (Zabawy, Archiwum itp.)

Odpowiedz
[+]
(11-05-2020, 22:05)xdax1 napisał(a): @mikizafryki21
Ponieważ Twoje odpowiedzi są w działach, w których nie liczą się jako posty (Zabawy, Archiwum itp.)

To trochę bez sensu bo mam kozak promocję i nawet nie mogę się nią podzielić
Odpowiedz
[+]
@mikizafryki21
Z Twojej perspektywy może i nie ma, ale z naszej ma. Zapewnia to dużo mniejszy spam śmieciowymi tematami, a użytkownicy którzy nabijają spam-posty specjalnie aby taki temat napisać, zaraz są banowani.

Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował xdax1 za ten post.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości