Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sygnały transakcyjne
Witam wszystkich serdecznie ;]

Stworzyłem ten temat po to, aby ludzie, którzy inwestują na rynku FOREX, mogli sobie wzajemnie pomagać w zarabianiu i wyszukiwaniu potencjalnych zysków.

Jak wiecie, jest to ryzykowny rynek, ale za pomocą kilku metod i wskaźników, potrafimy oszacować jego potencjalny ruch.

Tutaj będziemy właśnie wklejać nasze analizy i zalecenia co do inwestycji, poparte oczywiście wnioskami wynikającymi z analizy.

Najlepiej zdjęcie z analizą i krótki opis ;]

I odrazu pierwsza pozycja do zajęcia, o której już pisałem na czacie:

AUD/USD - pozycja krótka (sell)
Ceny macie na wykresie napisane - albo jedna albo druga. Możecie też obie, jeśli chcecie, bo po drugiej będzie większa pewność, że wykres podąży w kierunku spadkowym.

[umg]http://i44.tinypic.com/25tkadl.jpg[/umg]
@Edit 19:28
SL najlepiej ustawić ponad formację tj 0.905-0.906, a nie tak jak na rysunku

Potwierdzenie:
1. Fibonacci - V
2. Linia oporu - jedna z możliwości inwestycji. Jak już pisałem - po jej przebiciu będzie większa szansa na dalsze spadki.
3. Trend - wykresu nie wrzucam, aczkolwiek trend jest spadkowy na walorze AUD/USD (możecie zobaczyć na D1) - V
4. Spadkowa formacja świecowa - gwizda poranna - V

*To jest tylko i wyłacznie moja porada. Każdą decyzję inwestycyjną, opartą na podstawie mojej analizy, podejmujecie na własną odpowiedzialność.
Odpowiedz
[+]
Jeżeli chodzi o fundamenty to najbliższej nocy i nad ranem polskiego czasu sporo ciekawego może się dziać na parach z jenem japońskim, głównie w związku z ustaleniami dotyczącymi stóp procentowych. Jeżeli ktoś cierpi na bezsenność albo wstaje skoro świt to warto obserwować rozwój wydarzeńSmile
Nie wiem czy tego rodzaju wpisy bez konkretnych punktów wejścia w pozycję i wykresów pasują do tego tematu więc jeżeli nie to przepraszam.
Odpowiedz
[+]
Tak jak powiedzialeś - to dane fundamentalne, z którymi trzeba dosyć uważać.
Ja wczoraj grałem jednosesyjnie na EUR/JPY i USD/JPY.

Po korekcie prostej poszło w dół, a później na D1 spojrzałem i tak myślę, że to może nie być trend spadkowy, a korekta prosta trendu wzrostowego. Może na usd tak tego nie widać, ale D1 EUR/JPY - idealna korekta prosta + prawie idealny poziom fibonacciego.

Dokładnie o 00:00 wykres się odbił od poziomu F. i poszedł w góre. Z tego co widzę, to fundamety lekko go ziosły w dół, aczkolwiek, jeśli aktualny kurs utrzymałby się przez cały dzień, a jutro wzrósł, to będzie ładna gwiazda poranna i prawdopodobnie trend wzrostowy.

To takie moje "jeśli..", a co się zdarzy to zobaczymy.

@@@@@@@@@@@

Co do AUD/USD - niestety przebiło. Po ok. 30 pipsów zysku kurs się odwrócił. Z jednej strony nie powinno się inwestowac drugi raz w tę samą korektę, aczkolwiek obecnie wygląda jeszcze lepiej:
[umg]http://i43.tinypic.com/2r1znr7.jpg[/umg]

Będę wyczekiwał sygnałów przy poziomie Fibonacciego.
Tak czy inaczej, nie jestem pewien tej korekty. Spekuluję i analizuję... i tak jak już wcześniej pisałem "a co się zdarzy - zobaczymy"
Odpowiedz
[+]
Co sie stalo z analizami, przestales calkiem grac na rynku ?
Odpowiedz
[+]
W innym temacie odpowiedziałem http://forum.zarabianie24.net/t-moje-inw...#pid102727

PS Może w same analizy zacznę się bawić, ale dopiero za jakiś czas, bo narazie musze sobie zorganizować pracę przy innym, bardzo dla mnie ważnym i czasochłonnym projekcie ;]
Odpowiedz
[+]
Jasne , dzieki za odpisanie, powodzenia z projektem nad ktorym pracujesz. Smile
Odpowiedz
[+]
EUR/USD powinno iść do 1,17000 jeszcze w tym roku Cool
Odpowiedz
[+]
A ja na 1.1631 bede bral long term sell, o ile tam dojdzie. Wink
Odpowiedz
[+]
t.me/forexinhosignals/ tu dla mnie najfajniejsze polskie sygnały