• 12 głosów - średnia: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surf4web.eu
(03-07-2016, 16:37)maxiu170 napisał(a): Ja to na tym Payerze nie umiem konta zrobić, wyskakuje komunikat że niepoprawny kod. :/

Przepisując kod, wielkość liter ma znaczenie
Pomóżcie nazbierać $1.60 do minimum Smile http://adf.ly/1131984/www.google.com
  Odpowiedz

Dałem już sobie radę, miały znaczenie tutaj podróże Polska - Niemcy, Niemcy - Polska i niezgodne IP.
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Jak to jest z tymi pakietami VIP? Z tego co widzę, to w gruncie rzeczy nigdy nie wygasają, jedynie 20 000 punktów z każdego pakietu. Czyli - jeśli mam 10 000 punktów o równowartości 3.00$ a miałem kiedyś kupionych pięć pakietów, to mogę dokonać pięciu wymian dziennie, tak? Nie ma chyba czegoś takiego, że jak miałem kiedyś pięć pakietów, jeden wygasł to mogę wtedy wymienić dziennie cztery razy punkty na pieniądze...
Niech ktoś napisze, jak to jest
  Odpowiedz

Kupujesz Pakiet dostajesz 20 000 punktów. Punkty znikają za każdym razem jak wymieniasz je po kursie 0.30$ - 1000. Pakiet jest tak długo aktywny jak są z niego punkty. Jeden aktywny Pakiet - jedna wymiana.
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

ale działa ten serwis?
  Odpowiedz

Działa i nie działa Smile
  Odpowiedz

Nie wiem jak Wy, ale ja otrzymałem wypłatę zleconą już dawno temu Smile 0.95$ na koncie
  Odpowiedz

Ja polecam pracuje na programie MXRevshare najlepszy program zarabiajacy i xx

Notatka od kytorr, 11-10-2016 23:04:

post nie na temat w kilku tematach ten sam. Żegnamy się

Odpowiedz

ile srednio czasu potrzeba aby wyplacic cos?
  Odpowiedz

"Średni czas oczekiwania na zrealizowanie wypłaty wynosi 6 godz. 44 min. 3 sek."

O dziwo średnia oczekiwania maleje mimo, że kolejka i ilość zleconych wypłat ciągle rośnie, ot taki mały paradox Big Grin
Testy najlepszych autosurfów.:
http://zarabianie.zylka.tk/

[Obrazek: banner.jpg]
  Odpowiedz

Jak myślicie, dostaniemy to kiedyś ?
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz

Nie placi od wrzesnia. Niestety do Scamu, chociaz kibicowalem adminowi. Podniosl program z zaswiatow, wyplacil zaleglosci...teraz nie placi.
  Odpowiedz

Witam. Zachecam zainteresowanych do wspolpracy z programem partnerskim m2m. Praca polega na polecaniu kont bankowych.
Podjalem wspolprace z programem m2m i jestem zadowolony.
Poswiecajac zaledwie godzine dziennie mozna sobie dorobic 500zl miesiecznie i wiecej.

Zainteresowanych zapraszam do wspolpracy. Odpowiem na kazde pytanie. Udziele pomocy.

Pozdrawiam Smile

Notatka od dariklon, 14-04-2017 06:32:

spam

Odpowiedz

maxiu nie dostaniemy nic, to definitywny koniec
  Odpowiedz

ciekawa stronka
  Odpowiedz

szkoda
  Odpowiedz

Witam.
Jak już oświadczyłem w mailu, który został wysłany do użytkowników serwisu, na 1 sierpnia 2017 planujemy przywrócić Surf4web.eu do życia.
Przed chwilą została przedłużona ważność domeny. Nie o rok, czy 2 lata, ale o aż pięć lat (obecnie ważna do 31.07.2022).

Odnośnie wypłat, to wszystkie zlecone wypłaty zostaną zrealizowane 15 sierpnia 2017 (zaległe, jak i te, które zlecicie do tego czasu), a później już na bieżąco max 24h robocze.

Jeśli nie posiadasz punkty w Surf4web.eu, to czym prędzej wymień je na pieniądze, gdyż dnia 1.08.2017 zmieni się przelicznik i 10 000 punktów nie będzie już warte $2,50.

Wypłaty będą na Paypal, PerfectMoney oraz Payeer, czyli tak jak dotychczas, zostaną dodane natomiast inne metody zarobku (głównie to co można znaleźć w serwisach na skrypcie PES Pro).
  Odpowiedz

a PTP??
  Odpowiedz

(14-07-2017, 00:12)siumekpl napisał(a): a PTP??

PTP nie będzie.
  Odpowiedz

Wypłaty z Surf4web.eu idą w tej chwili na bieżąco.
Po woli zaczynają pojawiać się nowe opcje zdobywania punktów.
  Odpowiedz

Dostałem maila do aktywacji konta dzisiaj, co to jest ?? Kiedyś miałem tam konto
  Odpowiedz

Też dostałem :o
  Odpowiedz

(20-08-2017, 14:50)dariklon napisał(a): Dostałem maila do aktywacji konta dzisiaj, co to jest ?? Kiedyś miałem tam konto

Skoro dostałeś maila z linkiem aktywacyjnym, to znaczy, że nie tylko miałeś tam konto, ale masz je nadal.

(20-08-2017, 15:06)miloshek napisał(a): Też dostałem :o

Ty też masz konto w Surf4web.eu Smile

Mail z linkiem aktywacyjnym został wysłany do wszystkich nieaktywnych użytkowników, żeby przypomnieć Im, iż posiadają konto w Surf4web.eu. Niektórzy mają na swoich kontach po $0,10, niektórzy po $0,20, a niektórzy po $10, czy $15. W mailu aktywacyjnym zostało wyszczególnione ile kto ma pieniędzy oraz została podana data, kiedy te pieniądze przepadną, gdyż konto zostanie usunięte, jeśli nie zostanie aktywowane.
  Odpowiedz

Przed chwilą zostały dodane nowe banery reklamowe, zmieniło się też nieco logo serwisu. Jak niektórzy już zdążyli zauważyć - strona została "podzielona" na 2 domeny - .pl dla j. polskiego oraz .eu dla j. angielskiego

[Obrazek: logo_pl.png]
[Obrazek: logo.png]

Zapraszamy do aktywnego zarabiania.
  Odpowiedz

XXX

Notatka od xdax1, 03-10-2017 13:13:

Kolejny SPAM

Odpowiedz

W Surf4web.eu / Surf4web.pl do 31.12.2017 trwa promocja:
- Każde doładowanie środków za pośrednictwem zakładki "Add Balance" / "Dodaj Środki" zostanie podwojone - warunek jest tylko jeden - należy zasilić konto, a następnie wysłać za pośrednictwem zakładki "Contact us" / "Kontakt" hasło: "PODWAJAM Z FORUM.ZARABIANIE24.NET"

- Pakiety VIP za jedyne $10,00/szt. W ramach Pakietu VIP otrzymujesz:
1.) 25 000 kredytów na wyświetlenia Twojego banera reklamowego o wymiarach 468x60px,
2.) 1 000 kredytów na wyświetlenia Twojej strony w sekcji PTC o nominalnej wartości $0,0100 każde,
3.) 200 000 punktów, które można w zakładce "Wymiana punktów" zamienić na pieniądze,
4.) przedłużenie Twojego płatnego członkostwa o 30 dni (jeśli jesteś użytkownikiem Premium, Business lub Ultimate),
5.) członkostwo Premium na 30 dni (jeśli jesteś użytkownikiem Standard)
  Odpowiedz

Jak wam idzie zarobek? Chyba coraz trudniej ...
  Odpowiedz

(16-04-2018, 14:05)Globaliate2018 napisał(a): Jak wam idzie zarobek? Chyba coraz trudniej ...

Różne rzeczy w życiu widziałem ale zarabianie na SCAM-ieWall???
Globaliate2018 - szacunLaie_67 Ja tak nie umiemBig Grin
  Odpowiedz

szkoda że admin znów się zwinął
  Odpowiedz

Wróci jak zawsze, kasę wypłaci Cool
Testy najlepszych autosurfów.:
http://zarabianie.zylka.tk/

[Obrazek: banner.jpg]
  Odpowiedz