Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Surf4web.eu

(03-07-2016, 15:37)maxiu170 napisał(a): Ja to na tym Payerze nie umiem konta zrobić, wyskakuje komunikat że niepoprawny kod. :/

Przepisując kod, wielkość liter ma znaczenie
Odpowiedz
Dałem już sobie radę, miały znaczenie tutaj podróże Polska - Niemcy, Niemcy - Polska i niezgodne IP.
Aktualnie zarabiam na:
Surfuj24.pl
XtraSurf
Earnably

Odpowiedz
Jak to jest z tymi pakietami VIP? Z tego co widzę, to w gruncie rzeczy nigdy nie wygasają, jedynie 20 000 punktów z każdego pakietu. Czyli - jeśli mam 10 000 punktów o równowartości 3.00$ a miałem kiedyś kupionych pięć pakietów, to mogę dokonać pięciu wymian dziennie, tak? Nie ma chyba czegoś takiego, że jak miałem kiedyś pięć pakietów, jeden wygasł to mogę wtedy wymienić dziennie cztery razy punkty na pieniądze...
Niech ktoś napisze, jak to jest
Odpowiedz
Kupujesz Pakiet dostajesz 20 000 punktów. Punkty znikają za każdym razem jak wymieniasz je po kursie 0.30$ - 1000. Pakiet jest tak długo aktywny jak są z niego punkty. Jeden aktywny Pakiet - jedna wymiana.
Aktualnie zarabiam na:
Surfuj24.pl
XtraSurf
Earnably

Odpowiedz
ale działa ten serwis?
Odpowiedz
Działa i nie działa Smile
Odpowiedz
Nie wiem jak Wy, ale ja otrzymałem wypłatę zleconą już dawno temu Smile 0.95$ na koncie
Odpowiedz
Ja polecam pracuje na programie MXRevshare najlepszy program zarabiajacy i xx

Notatka od kytorr, 11-10-2016 22:04:

post nie na temat w kilku tematach ten sam. Żegnamy się

Odpowiedz
ile srednio czasu potrzeba aby wyplacic cos?
Odpowiedz
"Średni czas oczekiwania na zrealizowanie wypłaty wynosi 6 godz. 44 min. 3 sek."

O dziwo średnia oczekiwania maleje mimo, że kolejka i ilość zleconych wypłat ciągle rośnie, ot taki mały paradox Big Grin
Testy najlepszych autosurfów.:
http://zarabianie.zylka.tk/

[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz