Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Studentswatch.pl

Na mój mail tez nie odp ale kasę wypłacili. Podałem nawet dokładne ich dane na screenie. Więc nie mów, że oszuści..
Odpowiedz
(24-07-2014, 11:12)kytorr napisał(a): Często są oba rodzaje pkt w ankietach.. nie warto się poddawać, minimum się zbiera z pół roku (bo niezbyt często są pkt wymienialne na gotówkę) ale i tak warto. 100pkt=50pln

minimum spokojnie w miesiąc można uzbierać, polecam kilka razy dziennie logować się na ta stronę, wejść na "Baza ankiet - Wypełniaj ankiety" tam oprócz ankiet za social point są tez ankiety za studentpoint,
jeśli będzie się wypełniało ankiety tylko z maili to fakt z pół roku to może potrwać.
[-] 1 użytkownik podziękował ewa2 za ten post:
  • kdg
Odpowiedz
mi wypłacili, więc nie widzę nic złego w tym serwisie
Odpowiedz
Wypłata na koncie --> link do działu z wypłatami. Wink
[Obrazek: banner_animated_button.gif]
[Obrazek: baner2.png]
Odpowiedz
są wypłacalni, jedna z moim najbardziej ulubionych stron
Odpowiedz
Z regulaminu: "Warunkiem otrzymania nagrody jest odpowiedź na krótkie pytaine konkursowe znajdujące się w formularzu wypłaty nagrody w postaci pieniężnej. Osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie otrzymują nagrodę pieniężną"
Tzn., że jeśli źle odpowiem na pytanie punkty przepadną i nie dostanę wypłaty?
Partybus - wieczory panieńskie:
http://www.partybus.pl/wieczor-panieński
Odpowiedz
Żeby źle odpowiedzieć na to pytanie musisz się bardzo postarać - tak więc nie ma co gdybać Smile
[-] 1 użytkownik podziękował vojtec za ten post:
  • kamila249
Odpowiedz
Mieliście w ostatnim czasie jakieś ankiety? Do niedawna prawie codziennie coś rozwiązywałam, ale od kiedy brakuje mi 2zł do wypłaty, a trochę już to trwa, była tylko jedna ankieta - za 50 gr ;/
Partybus - wieczory panieńskie:
http://www.partybus.pl/wieczor-panieński
Odpowiedz
z 3-4 dni temu wpadło ze 2 czy 3 ankiety płatne
[-] 1 użytkownik podziękował kytorr za ten post:
  • kamila249
Odpowiedz
Pamiętaj tylko, że ankiety są również targetowane, co może się wiązać z chwilowym ich brakiem właśnie dla Ciebie.

Jako ciekawostkę podam, że ok. pół roku temu rozmawiałem ze znajomym, który miał/ma tam dwa konta, jedno jako dwudziestoletni mężczyzna, drugie jako ponad sześćdziesięcioletnia kobieta. Stosunek w ilości ankiet na tych kontach to 4:1. Oczywiście chyba nie muszę mówić na którym koncie miał ich więcej...? Czasami nie warto być zbytnio uczciwym Wink

Wracając do meritum, serwis ciągle płaci za wypełniane ankiety, tak więc nie widzę podstaw do niepokoju.
[-] 2 użytkowników podziękowali vojtec za ten post:
  • kamila249, kytorr
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości