Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Scam trafficmonsoon.com [RevShare]
To tylko malutkie opoznienie jest, juz z pewnosca za klika dni beda karty dla wszystkich, szkoda ze skamer tylko wybrancom wyplaca.
[+]

Kurde to ja muszę być z moim poleconym wybrańcem. On wypłacił 140$ ja dzisiaj o 6 rano w 5 sekund dostałem 80$. Tak macie rację. Tm to scam.
[+]
Scamem są te głąby co piszą durnoty Smile
[+]
235$ prowizji od 1 maja :-)
[+]
255$ prowizji Smile Suma wypłat $570.84 - ach ten scam FacepalmLaie_67
[+]
@sony25
I z czego sie cieszysz?, ze ludzie maja uwalone na PayPalu grube tysiace $? To nie jest Scam?. Dla Ciebie moze nie, bo jakies "drobne" wplacasz. Pogadaj z ludzmi co maja powyzej 200 paczek uwalonych, ale oczywiscie Ciebie to nie interesuje, przeciez "zarabiasz". Moze chcialbys odkupic kilka takich wypasionych kont, gdzie kasa jest zamrozona na PP, - naturalnie po atrakcyjnych cenach za 50% tego co jest na PP? Skoro nie scam to raczej nie masz czego sie obawiac - czysty zysk prawda?
[+]
Otoz to, scam to jest w sensie ze wykiwal admin wiele osob blokujac im mozliwosc wyplaty, to ze nadal dziala ten hyip jest oczywiste ale ze nie scigaja takich to jest naprawde dziwne.
[+]
Prefiks (zakładka) przy opisie tego programu powiem brzmieć "Pod lupą" ponieważ wiele osób ma zamrożone środki.
Skoro nie mogą wypłacić pieniędzy (tych sprzed blokady PayPal) to niby jak strona płaci? I nie ważne czy to wina TrafficMonsoon czy PayPal.
Będą odmrożone i uregulowane zaległości, to wtedy można oznaczyć opis tego programu jako "Płaci".
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
[+]
Poczekajmy do 9 sierpnia.Smile A program płaci cały czas. I dla mnie to nie jest scam. Nie chcesz nie korzystaj ot co Smile
[+]
Skad data 9 sierpien? Kilka osob chcialoby korzystac, tylko nie moze, nie maja ochoty wplacac nastepnych $, bo...maja utopiona kase na PP. Aaa @sony25 moja propozycja dalej aktualna, wiec moze skusisz sie? do 9 sierpnia juz blisko - czysty zysk.
[+]
Zarabiam bo mój polecony inwestuje w program. Tez ma zamrożone paczki a dalej działa i wypłaca sobie $.
Mam z tego powodu płakać, że korzystam?
[+]
Sorki, edytowalem post, a napisales.

Skad data 9 sierpien? Kilka osob chcialoby korzystac, tylko nie moze, nie maja ochoty wplacac nastepnych $, bo...maja utopiona kase na PP. Aaa @sony25 moja propozycja dalej aktualna, wiec moze skusisz sie? do 9 sierpnia juz blisko - czysty zysk.

Zeby bylo jasne, na TM (po zamknieciu PP) sporo zarobilem, wszedlem na 1 cykl z kiludziesiecioma paczkami. Dzieki takim piewcom TM jak @sony25, udalo mi sie sporo zarobic, gdyby nie ich trud i wiara w TM, nikt by nie wplacal i TM nie mialby mnie z czego splacic. (Nie mam wlasnych poleconych, bo nikomu tego scamu bym nie polecil).
Po blokadzie PP doskonale bylo widac wzmozone "promowanie" (czyt. szukanie osiolkow aby odbic strate z PP), wiec jak w kazdym ponzi - otworzyla sie szansa szybkiego zarobku.

Skad data 9 sierpien.
[+]
Po blokadzie nikomu nie polecałem TM. Ja tez nie promuje do czasu zwolnienia reszty moich paczek.

9 sierpnia - taka data została podana. Ale teraz nie przypomnę sobie gdzie.
[+]
9 sierpnia podał officjalnie Charles nawet chyba na fb gdzieś z tego co pamiętam. Ogólnie termin mija 12 sierpnia więc ponoć 3 dni wcześniej Paypal odblokuje środki.
[+]
[umg]http://i.imgur.com/n6uv5ki.jpg[/umg]

Kolejna wypłata.
[+]
ŁadnieSmile Zobaczymy co dalej
[+]

Kolejna czerwcowa wypłata:

[umg]http://savepic.ru/10037874.jpg[/umg]

Suma wypłat 762$ - ogółem

Suma wypłat w czerwcu: 192$
Prowizja w czerwcu: 225$
---------------------------------
Na plusie: 33$
[+]
Ja, tak jak większość czekam za uwolnieniem moich Paczek, na razie zbieram z cash linków po dolarze i wykupuje reklamy w cash linksBiggrin aby promować mój inny link polecający, mam nadzieje że po uwolnieniu środków nic takiego się nie wydarzy abyśmy wszyscy mogli dalej zarabiać tak jak to było przed blokadąSmile
[+]
Ja z ponownym promowaniem czekam do uwolnienia paczek.
[+]
Wszyscy czekamy z niecierpliwoscia, oby wczesniej niz pozniej. Smile
[+]
Wcześniej na pewno nie będzie odblokowane
[+]
Ja w TM mam dość mocno rozbudowaną strukturę.
Po zablokowaniu środków przez PayPal tylko cześć osób zdecydowała się na ponowne wejście do programu.
Reszta czeka na odblokowanie środków Smile
Obecnie TOP 1 !! Dla mojego zespołu Kalkulator+Strategia !!
[Obrazek: 20160908075246.gif]
[+]
[umg]http://savepic.ru/10176387.jpg[/umg]

Pierwsza transza na wakacje - cały urlop zostanie sfinansowany z TM Great

Wypłata instant jak zawsze. Suma wypłat 937$ Upup
[+]
Jaka tutaj cisza. Więc zrobimy hałas Wink
[umg]http://savepic.ru/10278722.jpg[/umg]
Kolejna wypłata doszła w 30 sekund na payze. Teraz wypłacę to konto.

To będą piękne wakacje z rodziną. Clap Jeszcze jedna wypłata w przyszłym tygodniu mnie czeka.
[+]
Z "wirtualnych pieniędzy" chcesz robić wakacje ..? heh

gratuluję i życzę udanych wakacji Upup
[+]
Pierwsza transza 700 juz jest dawno na koncie. Teraz 1500 i kolejna 1000 pod koniec tygodnia.
[+]
Rozszalales sie, ile wrzuciles w TM2 ? Pewnie sporo albo poleceni tez duzo wplacili i masz kokosy z prowizji.
[+]
Nic. Kolega (Sławek) wszedł za 15 paczek przed blokadą. Po blokadzie powiększył swój kapitał - ma dziś 200. Do tego ma poleconego z 470 aktywnymi paczkami.

Sławek ma dziennie z 50$ prowizji - sam kupuje dziennie 5 paczek. Ja z tego otrzymuję 25$ dziennie. On sam wypłaca po 200$ tygodniowo.

Okazuje się, że on działa w innych programach, gdzie ma swoją grupę. Ich przeniósł do TM.

Od blokady nie promuję TM - czekam na rozwój sytuacji.
[+]
1590 zł właśnie doszło z payzy na konto. Jakieś 20 godzin :-)
[+]
(27-06-2016, 19:12)sony25 napisał(a): 1590 zł właśnie doszło z payzy na konto. Jakieś 20 godzin :-)

Gratuluję Smile

Krytykować nie będę, ważne żebyśmy zarabiali Big Grin
Każdy ma swój rozum i wie w co i ile może inwestować Smile

Czekam na odblokowanie TM Wink

[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości