Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Scam trafficmonsoon.com [RevShare]
Ja tylko dodam, że Charles miał w przeszłości już takie sytuacje i dał się zrobić kolejny raz. To daje do myślenia mimo to jeżeli ktoś polega na jednym źródle zarobku w przypadku Revshare to może mieć tylko do siebie pretensje za brak pojęcia o tego typu zarobkach.
[+]
Tak, jak kolega wyzej pisze. Oczywiscie, ze mial i zawsze znajdzie naiwnych na nastepny biznes Smile. Nie zapomne jak w jednym jego programie za napisanie wiadomosci do suportu trzeba bylo placic po 100-200 $. - to tylko taka mala ciekawostka.
[+]
PayPal przyładował w wała ale to nie zmienia faktu że teraz sytuacja jest stabilna. Liczba nowych użytkowników stale rośnie mimo tego incydentuBiggrin . Sam dziś wypłacałem kasę na Payza i poszło błyskawicznie. Mam wrażenie, że niektórzy ludzie szukają problemu lub spisku " egipcjan" nikt nie daje gwarancji to od nas zależy jak sobie poradzimy a TM daje wiele możliwości zarabiania i reklamowania swojego biznesu.
[+]
Zgadzam się, możliwości w Trafficu są naprawdę niezłe, co prawda trzeba będzie poczekać trochę na odbudowanie jego siły, bo usługi reklamowe przed problemami z PayPalem działały sprawniej. Ale tak czy inaczej usługa i jej jakość wciąż są dostarczane.

A trzeba pamiętać, że TM w pierwszej kolejności ma dawać usługę reklamową, a w drugiej kolejności można z tego zarabiać. W końcu czego tam nie zakupisz, to najpierw wybierasz co chcesz zareklamować. Jak ktoś widzi w TM tylko zarabianie, to raczej nie działa na faktach, ale własnej interpretacji Traffica.
[+]
Do kolegow wyzej:
A swistak dalej zawija sreberka. Jaka piekna zmiana retoryki. Teraz to juz nie biznes na lata tylko REKLAMA. W Dupce sie pali?

I taka Ciekawostka. Szanowny Pan Karol ostatnio stal sie wyznawcom najbardziej milujacej pokoj na swiecie religii: Islam. Chyba wiecie, jak Islam odnosi sie do pozyczek, i okradania innych. Oby nowa wiara Karola nie zakazala wyplat niewienym.

Taka mala informacja, znowu PayPal rozpatruje skargi na korzysc "reklamokupcow", wiec jest szansa na odzyskanie kasy.
[+]
Jak ktoś chce niech sobie robi spór, każdy mądry i obeznany w temacie, wie, że nie warto robić sporu.
[+]
Kazdy madry i obeznany w temacie juz dawno zarobil na TM, i zarabia znowu. Nie czeka az PP podobno "odblokuje" srodki. Ile to jeszcze dni zostalo do tych mitycznych 180? mozesz powiedziec? I uprzedzajac fakty - jak nie bedzie odblokowania to co wtedy? Nastepna bajeczka?
Zakladac spory na PP, macie jakakolwiek szanse, ze cos uzyskacie. Nie zakladajc sporu - nic nie dostaniecie, chocby @dariuszxdd i inni zaklinali, ze jest inaczej.
Dla jasnosci, teraz Tm placi elegancko, jeszcze kilka dni i bedzie +150%, madrzy i obeznani w temacie wiedza.

Dostaje pytania, skad wiem, ze Karol, stal sie wyznawca Islamu.
Prosze.
https://www.youtube.com/watch?v=iP-R2il4...e=youtu.be
[+]
@człowiek

nie wiem, czy zapoznawałeś się z regulaminem i z tym co ma Paypal, a ma taki bufor bezpieczeństwa, który może użyć i zamrozić na 180 dni. ( w tym przypadku użył go )

Najcześciej zamraża środki dla firm, ale zdarza się, że dla zwykłych ludzi również. Znam osobę co miała po prostu zamrożone środki.

Znam też firmę, co miała na 180 dni zamrożone środki.

Tak więc naprawdę, jak ktoś ma te 10, czy 50 usd, to niech sobie wypłaci i da spokój, bo to nie dla niego biznes.

Do osób klikających tylko w Cash Links.
Ma być dodatkowa weryfikacja ludzi co do klikania w cash links. Widać, ze traffic się rozwija i robi selekcje.
[+]
@dariuszxdd
Ja Cie prosze. Moze powiesz ile wyplaciles z Tm, a ile masz utopione?
Regulamin PP mam opanowany, z Tm pomoglem kilku osobom odzyskac kase, i nie 50$ czy 100$ (koniec grudnia, poczatek stycznia). Pozniej z automatu roszczenia zostawaly odrzucane, teraz znowu sa uwzgledniane.
Straciles kase, trudno - musisz sie z tym pogodzic, nie naciagaj innych.

Bufor - 180 dni od najstarszej wplaty, (czas na zwrot, ale o tym wiesz, bo znasz regulamin PP). Ja nie znam, wiec mam prosbe, mozesz policzyc ile dni zostalo do konca tych mitycznych 180 dni? gdziesz kolo czerwca 2016 r?.
[+]
heh dobre.

nie straciłem kasy bo już dawno wyszedłem an swoje i nie obawiam się o to, że firma xyz upadnie, a każdy , kto współpracuję ze mną zna ryzyko Smile
[+]
Ciesze sie, ze nie straciles. I raczej nie masz zamrozonych paczek PP prawda?. Gratuluje zarobku, ale nie naciagaj juz nikogo na TM.

Rozumiem, smiech (heh) przez lzy.

I kedy te 180 dni minie, chyba zapomniales napisac Smile
[+]
tylko zanim PP odblokuje im konto, to do tego czasu może być puste,
podejrzewam, że kwota sporów jest wyższa niż kasy na tym koncie
Pamiętajcie, że pieniądze nie biorą się z niczego. aby ktoś wypłacił, ktoś musi wpłacić
A stronka już straciła zaufanie, więc tych wpłacających będzie mniej niż wypłacających Sad

pomyślcie, przekalkulujcie, abyście później nie żałowali utopionej kasy
każdy ma swój rozum. używajcie go! nie słuchajcie bezmyślnie "doradców", którzy twierdzą, że TM była, jest i wiecznie będzie "kurą znoszącą złote jajka"
pewno niejeden dzięki tej stronce się nachapał Smile ale niejeden dzięki niej popłynie Sad
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety:
[Obrazek: logo.svg]

[+]
człowiek - 180 dni od momentu blokady konta, ale kiedy ona dokładnie była tego chyba nikt nie wie
[+]
WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ - WPROWADZONO TRANSAKCJE Z KART DEBETOWYCH I KREDYTOWYCH (ALLIED WALLET).

[+]
No, kapitalna wiadomosc. Szczegolnie dla tych klikajacych tylko Cash Linki Smile. Musza teraz w pelni zweryfikowac konto dowodem osobistym.

kol. @dariuszxdd, nie wiem ile czasu siedzisz w hyipkach i innych ponziakach, ale chcialbym abys wiedzial jedno, wprowadzenie kart, pelne weryfikacje i inne takie cuda, na 99% oznaczaja rychly koniec.

A tutaj taka ciekawostka, opisana jednak przez dziennikarza ekonomicznego.

http://samcik.blox.pl/2016/03/Och-Karol-...czyli.html
[+]
Widać, że coś się dzieje - źle, nic nie robią - źle. Jak tu dogodzić?
[+]
Wczoraj z CL wyszło mi prawie 0,45$. Dzisiaj kolejna porcja CL doszłaClap
[+]
TrafficMonsoon się dużo popsuł od powstania. Reklamy nie działają mam tysiące kredytów i nic z nimi nie można zrobić. Skoro się płaci za usługę to się oczekuje. To tak na marginesie ... Dalej działam w TM bo mam tam duże prowizje z ludzi w strukturze, ale na dzień dzisiejszy nikogo więcej nie wprowadzam do tego programu. Moim zdaniem z PP są pewne niejasności bo przed blokadą była notka, że Traffic jest w pełni zweryfikowany przez pp itd... Moim zdaniem nie zablokowaliby środków gdyby był faktycznie zweryfikowany itd. Druga strona medalu to taka, że faktycznie pp robi co chce i blokuje komu chce fundusze. Tutaj zdania są podzielone, ale wiem jedno ... Charles miał już takie sytuacje w przeszłości. Kto daje się zrobić w .... 2,3 x w ten sam sposób ? Nie bronie tu TM ani pp jestem raczej neutralny ale wyraziłem swoje zdanie. Oby pieniądze zwrócili. Wiem jak odzyskać pieniądze z Paypala w kilka dni bez zakładania sporu, ale nie gwarantuje, że Tm nie zbanuje takiego konta. Jak pisałem ja dalej działam w TM tylko z dystansem i to dużym. Teraz skupiam się raczej na firmach takich jak Recyclix czy FutureNet. "Cudze chwalicie, swego nie znacie" Przypomniało mi się to zdanie a raczej cytat. RevShare traktuje jako biznes na uboczu wolę inwestycje trochę większego szczebla, ale co nie co o tym wiem. Rozpisałem się jakoś niechcący Smile

Oczywiście polecam TM każdemu jako inwestycje ale z dystansem i bez gwarancji (zresztą jak w każdym biznesie tego typu)
[+]
Jak tam TM bank, dziala juz? Karty sa rozsylane?
[+]
Nie ma Tm banku. Płatność kartami już jest
[+]
Konto mam zweryfikowane. Ilość cl od 2 tygodni jest ogromna. Miesięcznie można wyklikać 13-14$ :-)
[+]
Ach ten scam Facepalm. Jak on może wypłacać pieniądze. I jeszcze trzeba tyle czekać - całe 5 sekund Wall
Skandal Laie_67

[umg]http://i.imgur.com/9Q91LMg.jpg[/umg]
[+]
Piramidalna część programu złożona z wpłat użytkowników upadła, ponieważ użytkownicy zaczęli wypłacać więcej, niż wpłacali. Teraz jest to tak sztucznie "podwieszane" żeby jakoś działało. Admin stara się zrobić dobre wrażenie, ale już zapewne myśli o nowym programie Wink
[+]
Sam nie wiem co sądzić o TM. Z jednej strony to problem z pp, zablokowane środki itp nie świadczą dobrze o przyszłości programu zwłaszcza że nie wiadomo ile osób spanikowało i zakładało spory. Z drugiej strony zaś TM ma tyle wyznawców, niczym sekta która była w stanie dorzucać pieniądze do swoich zablokowanych środków bo dalej wierzą w sukces TM. I tutaj TM wygrywa. Wiara w tej program tych wszystkich ludzi spowodowała ponowną bazę pieniędzy do wypłacania więc sam nie wiem co z tym faktem zrobić. Czy przeważa on nad moim brakiem wiary w hyip'owe / ponzi / czy whatever the fuck nazwiecie te programy, biznesy na lata czy tworzy u mnie wiarę w ten program ze względu na naiwność jego użytkowników. What to do ?
[+]
Nie wypłacają źle, wyplacają jeszcze gorzej.
[+]
(20-04-2016, 18:34)sony25 napisał(a): Nie wypłacają źle, wyplacają jeszcze gorzej.

Dla polaka nie dogodzisz Big Grin
[+]
Ja widzę, że ludzie inwestują pieniądze, wyplaty trwają 5 sekund. W czym jest problem?
[+]
Cytat:Your withdrawal by bank transfer for the amount of 609.79 PLN is pending

Teraz czekamy by PLN pojawiły się na koncie.

11 aktywnych i $14.003$ w balansie Smile
[+]
Jaki jest teraz dzienny % zwrotu ?
[+]
Nic się nie zmieniło - dalej 0,045$ za paczkę na godzinę.
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości