Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Scam trafficmonsoon.com [RevShare]
(07-02-2016, 09:51)sony25 napisał(a): Tak psioczycie na tm, że pewnie nie zauważyliście, że strona od dłuższego czasu działa bardzo dobrze.

Sony25, nie działa wszystko dobrze. Moje strony dodane do "Traffic exchange" czekają na akceptację już chyba ponad tydzień i ciągle mają status "Pending".
Co to za Traffic w którym tak długo czeka się na akceptację dodanej strony?

Poza tym, po dodaniu przycisku, opcji "Report this Site" ludzie chyba zgłaszają sobie strony na złość, albo eliminują konkurencje z Traffic'u. U mnie ktoś pozgłaszał reklamy Clixsensei i NeoBux'a (i od tygodnia czekają na ponowną weryfikację, żenada).

Nie wspomnę już o zleconej wypłacie, która wisi niezrealizowana od 26 stycznia...
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
[+]
Data 6 luty byla podana jako orientacyjna data i wlaciciel zazanczyl zeby nie brac tego bardzo doslownie bo to nie jest otwarcie butelki piwa tylko powazna sprawa i trwa dluzej....lepiej zeby trwalo dluzej a bylo wszystko zapiete na ostatni guzik Smile Doskonaly czas na reinwestycje Smile
[+]
Chodziło mi o działanie strony. Szybkość itp.

Co do przycisku każdy kij ma dwa końce. Bez niego nie można zgłaszać reklam zawierających przekierowania do złośliwych stron. Jak jest to ludzie specjalnie zgłaszają strony.
[+]
Tak, z tym się zgadzam, strona faktycznie jakby rzadziej się zawiesza, już tak często mnie nie wylogowuje.
Być może spowodowane to jest właśnie mniejszą ilością reklam i przez strona nie jest tak bardzo obciążana jak wcześniej.
[+]
Lub też optymalizacją czy też inwestycją w serwery. O tym też było mówione.

U mnie już 1815$ prowizji Smile
[+]
SCAAM!!! 2 tygodnie czekam na parę dolarów!! Inwestujcie dalej Wall
[+]
Płaci - wypłaty idą. Zobacz dowody na grupie TM Polska. Idą sukcesywnie wg dni i godzin.
[+]
(07-02-2016, 21:08)sony25 napisał(a): Co do przycisku każdy kij ma dwa końce. Bez niego nie można zgłaszać reklam zawierających przekierowania do złośliwych stron. Jak jest to ludzie specjalnie zgłaszają strony.

Tak, tylko reklamy, strony są przecież moderowane, sprawdzane już na wstępie, przed dodaniem ich do Trafficu. Więc skoro moderator je przepuścił, to teoretycznie powinny być czyste.

Zastanawiam się, czy to nie była przypadkiem celowa zagrywka z tym dodaniem przycisku "Report this Site", żeby odciążyć trochę serwery. Podejrzewam, że sporo jest takich zgłoszonych i czekających na ponowną weryfikacje stron.
[+]
(07-02-2016, 21:22)sony25 napisał(a): Płaci - wypłaty idą. Zobacz dowody na grupie TM Polska. Idą sukcesywnie wg dni i godzin.

dowody wypłat można bez problemu sfabrykować na cele dalszego promowania scamu
[+]
(07-02-2016, 21:38)Kleju93 napisał(a):
(07-02-2016, 21:22)sony25 napisał(a): Płaci - wypłaty idą. Zobacz dowody na grupie TM Polska. Idą sukcesywnie wg dni i godzin.

dowody wypłat można bez problemu sfabrykować na cele dalszego promowania scamu

No ja cię proszę - dziesiątki osób na grupie celowo fałszują dowody wypłat. Tego nawet Jarosław "Polskę zbaw" by nie wymyślił Smile
[+]
Hyip placi wybiorczo i z duzym opoznieniem, na stp na przyklad nie placi wcale, nie ma nawet jak anulowac zadania wyplaty.
[+]
(08-02-2016, 22:17)trio napisał(a): Hyip placi wybiorczo i z duzym opoznieniem, na stp na przyklad nie placi wcale, nie ma nawet jak anulowac zadania wyplaty.

Bo procesor jest pusty - nikt nie dokonuje przez niego zakupów.

Ja reinwestuję cały czas.
[+]
no i wypłaty się nie doczekałem Sad
dziś mam info:
Cytat:blocked account
ShyBartoszek used ip 91.197.88
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety:
[Obrazek: logo.svg]

[+]
(11-02-2016, 22:19)mirek321 napisał(a): no i wypłaty się nie doczekałem Sad
dziś mam info:

Mirek jeżeli wierzysz jeszcze w ten serwis to nic straconego , jeśli masz zmienne IP to co jakiś czas będziesz miał taki komunikat , za dzień lub dwa będziesz miał odblokowane , próbuj logować się codziennie Great
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
[+]
(11-02-2016, 22:19)mirek321 napisał(a): no i wypłaty się nie doczekałem Sad
dziś mam info:

Zresetuj router. I po problemie.
[+]
zlecilem dziś wypłatęSmileSmile a reszta co została to dokupiłem dwie paczki
Zapisany jako miszu84Smile
[+]
Nowe info --> https://www.youtube.com/watch?v=B9x4auR4...e=youtu.be
Blog ze sprawdzonymi sposobami na zarabianie w internecie - https://zarabiajprzez24.pl

Moje stronki:
http://kytorr.wix.com/platneankiety i https://kytorr.pl.tl/

[+]
Wspomina tam ze czeka na pieniadze od ludzi by moc wyplacic innym ludziom, zacheca do wplat na STP i Payza.
Laie_67
[+]
wiec jak widać piramida pienieżna -żeby innym wypłacić inni muszą wpłacić...he he To jest SCAM...Dlaczego zmieniliscie prefiks??Angry

p.s. chyba ze promujecie piramidy finansowe...Cool, ale wydaje mi się, że nie o to chodzi na tym forumSmile
[+]
hehe... sony25, masz dużo kasy w tym serwisie, za którą mógłbyś zakupić reklamy?
[+]
Już po dolarkach w Traficcu Tongue
[+]
AKCJA TM PAYZA/STP POWER-UP.
Tak robi reszta świata wspierając TrafficMonsoon tak też my zrobimy.
Pomóżmy naszym minimalnym nakładem $ i czasu odbudować bufor TM zanim PayPal odda nam zaległe 61mln$ które stanowiło bufor do tej pory.
$$$
Pomagamy firmie odzyskać wypłaty instant i naliczenia 2% wprowadzając wszyscy w tej grupie do systemu minimum 1x AdPack za 50$ kupiony z Payza lub STP.

Tym sposobem odbudujemy w 1-2 dni zapas by móc pracować kilka kolejnych dni z pełną mocą aż otworzymy bank TM.
Wchodzicie w to jak inne międzynarodowe TEAMY?
1) Logujemy na Payza/STP
2) Kupujemy 1 lub więcej AdPack
3) TM buduje bufor dzięki nam i wszyscy cieszymy się płynnością wypłat.
[+]
gregory176 widzę, że dobry z Ciebie człowiek
pomóż TM spłacić dług wobec mnie. prześlij niewypłaconą mi wypłatę, tylko $2 na moje konto PZ Wink
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety:
[Obrazek: logo.svg]

[+]
buuuuahhahahhahhhhh Laie_67Laie_67Laie_67 dobre mirek321 Laie_67Laie_67
[+]
Strony zarobkowe nie gubi bankructwo właściciela, tylko ten pieprzony PayPal, który zamraża pieniądze z byle jakiego powodu
[+]
(14-02-2016, 00:06)Server napisał(a): Strony zarobkowe nie gubi bankructwo właściciela, tylko ten pieprzony PayPal, który zamraża pieniądze z byle jakiego powodu

przypominam tylko , po raz kolejny , że powodem rezygnacji z PP była podobno prowizja PP Confused

a tak na marginesie dlaczego neobux i clixsense nie mają problemów z PP od ponad 6 lat ?? CoolCool
[+]
(14-02-2016, 00:15)oldman41 napisał(a):
(14-02-2016, 00:06)Server napisał(a): Strony zarobkowe nie gubi bankructwo właściciela, tylko ten pieprzony PayPal, który zamraża pieniądze z byle jakiego powodu

przypominam tylko , po raz kolejny , że powodem rezygnacji z PP była podobno prowizja PP Confused

a tak na marginesie dlaczego neobux i clixsense nie mają problemów z PP od ponad 6 lat ?? CoolCool

neobux i clixsense nie mają takich problemów gdyż na ich kontach nie rosło tak dużo w tak krótkim czasie

a takie jest oficjalne info od Charles

"22 Grudnia Paypal kontaktował się z Charlesem i chwalono firmę za to że biznes rozwija się fenomenalnie oraz złożyli gratulacje..
Manager PayPal stwierdził że nie wie czym tak naprawdę (bo nie wnikał) zajmuje się firma ale niezależnie od tego niech robią co robili do tej pory bo to wygląda imponująco.

W czasie wylotu do Dubaju, gdzie Charles miał zaplanowane spotkania znów dzwoniono do CEO by umówić się na kolejną rozmowę. Charles prosił by dali mu tylko dolecieć i skontaktuje się z nimi.

Celem wizyty w Dubaju było założenie konta w banku, rozbudowa biznesu oraz wprowadzenie go na nowe rynki.

Po spotkaniach w Dubaju Charles skontaktował się z menedżerem konta Paypal zgodnie z zapowiedzią.

W rozmowie PayPal zakomunikował że są zmuszeni zakończyć współpracę z TM.

- Dlaczego?

Oficjalną przyczyną podaną przez Paypal jest zbyt duży wzrost TM w krótkim przedziale czasowym.
Ta wiadomość wydawała się właścicielowi Traffic Monsoon niedorzeczna, zarządał więc oficjalnego stanowiska na piśmie.

Po otrzymaniu tej informacji mailowo została ona opublikowana na Facebooku przez Charlesa oraz w mailach do partnerów. by pokazać jaka jest prawdziwa przyczyna rozwiązania współpracy.
To spowodowało tak lawinową reakcję ludzi, że Paypal prosił o usunięcie tej informacji z mediów.

Paypal postawił warunek, że do wyjaśnienia całej sytuacji przez 30 dni będzie można jeszcze wpłacać (kupować usługi) jednak żadne środki nie mogą opuścić konta PayPal. Niemożliwe były już wtedy wypłaty z PayPal czy transfer środków na inne procesory czy konta bankowe. Dlatego też od 11 stycznia nie są możliwe wypłaty na Paypal.
Paypal przetrzymuje teraz ponad 62mln dolarów należących do TM co stanowi większą kwotę niż wszystkie zobowiązania TM wobec swoich partnerów.

Po 30 dniach od tej sytuacji ma być kolejny audyt konta i zdecydują jaką kwotę uwolnią z pod blokady jako pierwszą transzę.

Charles jest świadomy tego jak bardzo ważne dla użytkowników jest wypłacanie i swobodny dostęp do środków. Wie że wielu z nich porzuciło pracę na etacie by zaangażować się w całości pracy w TM i bardzo mu zależy na tym by jak najszybciej tą sprawę wyjaśnić i uruchomić przepływ pieniędzy dlatego też został zatrudniony jeden z najlepszych prawników w USA który ma szerokie znajomości zarówno w wymiarze sprawiedliwości, zna wielu ludzi w Paypal i może pomóc dzięki swojemu doświadczeniu w podobnych sprawach.

Jeżeli nie uda się akcja pokojowego rozstrzygnięcia sporu będą podjęte bardziej radykalne działania.

Wyłączenie głównego procesora wpłat i wypłat oraz zakupu reklam znacznie mniej środków wpływa do systemu a co za tym idzie maleją zyski firmy czyli i podział zysków może na tym ucierpieć.

Zalecane jest używanie Solid Trust Pay oraz Payza do zakupu usług aktualnie.

Cały czas trwają prace nad nowym procesorem płatności i ma być gotowy na dniach. Ciągle wprowadzane są poprawki i korekty oraz nowe rozwiązania.
Dzięki ostatnim spotkaniom na świecie firma nawiązała doskonałe kontakty i zbudowała silny zespół korporacyjny. Dzięki niemu uda się już niebawem wynieść firmę na nowy poziom rozwoju.

Charles jako osoba od wszystkiego przy tym stadium rozwoju nie jest sobie w stanie poradzić ze wszystkim dlatego potrzebował specjalistów w różnych dziedzinach i stale ich potrzebuje więcej.

Okazuje się że pożyczka na czas wypłaty z PayPal nie jest konieczna i wystarczy by ludzie zaczęli używać STP i Payza by poradzić sobie z aktualnymi zobowiązaniami.

Nowy e-wallet czyli portfel (procesor płatności TM) będzie gotowy dosłownie w ciągu najbliższych dni.

Bądźcie pozytywni, wspierajcie firmę i już niebawem wejdziemy razem w nowy etap rozwoju firmy i w jej nową jakość bez żadnych ograniczeń."
[+]
Co nas nie zabije to nas wzmocni ;-) problemy mina i wyjdziemy z tego silniejsi. Póki co trzeba wspomóc akcje i cierpliwie czekać.
[+]
(13-02-2016, 21:09)miszigen napisał(a): Już po dolarkach w Traficcu Tongue

No co Ty, przecierz to dopiero poczatek TM, teraz jest czas reinwestowac, to najwiekszy biznes na swiecie przed Apple i Microsoft , to Ty nie wiesz ??

YahooUpupClapLaie_67Devil

gigant jestes !!!

bedziesz zwyciezca!
bedziesz zwyciezca!
bedziesz zwyciezca!

Laie_67Laie_67Laie_67Laie_67

apropo, scamer mi wisi dolary na stp od dlugich dni!
[+]
Wypłacał ktoś na PZ ? Jaki teraz jest realny czas oczekiwania (jak wypłacałem ponad 2 tyg temu to było 14 dni) jak teraz?
Blog ze sprawdzonymi sposobami na zarabianie w internecie - https://zarabiajprzez24.pl

Moje stronki:
http://kytorr.wix.com/platneankiety i https://kytorr.pl.tl/

[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości