Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Scam trafficmonsoon.com [RevShare]
i wylogowywuje co chwile
=========edit
teraz juz dziala
dobra wyklikane wszystko, miałem 11 z czego w miedzyczasie jedna expir.
Testy najlepszych autosurfów.:
http://zarabianie.zylka.tk/

[Obrazek: banner.jpg]
[+]

drastycznie spadły zarobki na tej stronce Wall było ponad 0,08 dziennie teraz jest 0,03 + Confused

pojawiło się sporo reklam za 0,001 $ a te za 0,01 $ są 2 Confused
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
[+]
dokładnie,słabo ostatnio tutaj
v24.biz
[+]
Żarty jakieś ostatnio...jak 2c "ustrzelę" dziennie to jest dobrze...
[+]
dokładnie Angry
[+]
potwierdzam ze od paru dni slabe naliczenia z cashlink
Zapisany jako miszu84Smile
[+]
Dzisiaj jak na razie w ogóle nic nie mam, więc pewnie nie będzie...
[+]
Serio marudzicie o cashlinki "_"
Klon TrafficMonsoon - Zaufany admin
[+]
Nie wiem jak wczoraj, ale dzisiaj zarobki wzrosły to można poklikać Smile
[+]
wczoraj tez można było
Zapisany jako miszu84Smile
[+]
Kilka cashlinków wpasło. O 3 w nocy było ich. 8. Potem rano koło 8 i po poludniu.
[+]
moja 3 wypłata Cool

>>
Użytkownik Traffic Monsoon wysłał Ci kwotę $5,98 USD
Yahoo
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
[+]
gratuluję kolejnej wypłaty...
Jak tak czytam wasze posty i każdy mówi że to już scam itd... Facepalm
Ludzie cash linki to tylko dodatek...
Jeżeli jakiś reklamodawca kupi reklamy to je po rozsyłają i wtedy macie do wy klikania. Tu działa zasada kto pierwszy kliknie ten ma zarobione pieniądze z cash linków... ostatnio były prace nad serwerami .
Prawdziwe pieniądze zarabiamy na Ad Packach ...
gdzie jedna paczka generuje 5 $ zysku.
Już po zakupieniu 10 paczek na start (mniej więcej 2000 zł) po 45 dniach macie koło 30 paczek reinwestując czyli 30 $ dziennie. Owszem po 50 dniach te 10 pierwszych paczek wygaśnie ale i tak zostanie z 23-25 paczek, co daje 23-25$ dziennie... co najważniejsze wypłaty zawsze dochodzą natychmiastowo.
zabezpieczenia są takie same jak w bankach... jeżeli chcesz oszukać program, to po jakimś czasie na pewno dostaniesz bana. Jeżeli zostałeś zawieszony przypadkowo wystarczy że napiszesz ticket do supportu i wracasz do biznesu.
Uważam że ten program rozwija się najszybciej...
Z tego co śledzę na bieżąco to za 2 miesiące ma wejść w ten program dwóch najbogatszych ludzi w Polsce, nie mówiąc o tym że dochodzą biznesmeni z innych krajów... Program na pewno pociągnie kilka lat...
Jeżeli ktoś chce poradę proszę pisać PW.
Pozdrawiam
[+]
Sam kupiłem AP Smile I paczka pracuje Clap
[+]
sony25 gratuluje. według moich wyliczeń najlepiej zacząć od oo najmniej 10 paczek...
bo z jednej paczki trochę trzeba czekać ... lepiej jak masz jakieś środki to wpakuj w kolejne paczki i wtedy więcej będzie na ciebie pracować i szybciej dobijesz do następnej...
Mój cel to z 80 paczek w tym roku. już jak dojdę do 100 paczek trochę przystopuje. wtedy będę pilnował 100 paczek i cała kasa idzie dla mnie.
np widzę że paczka mi za 1-2 dni wygaśnie to dokupuje a resztę wypłacam itd... Smile
są ludzie co mają 300-400 paczek...
[+]
(18-05-2015, 21:45)dariuszxdd napisał(a): za 2 miesiące ma wejść w ten program dwóch najbogatszych ludzi w Polsce, nie mówiąc o tym że dochodzą biznesmeni z innych krajów... Program na pewno pociągnie kilka lat...

Najbogatszych powiadasz?
A moze byc i tak ze jak juz wejda Ci najbogatsi to bedzie fajny czas dla admina zeby zawinac sie z fajna gotowka, cos w stylu jak to typowy hyip pada.
Dobrze ze masz pewnosc ze pociagnie kilka lat ale licz sie z tym ze naliczenia za rok moga byc juz tylko jedna dziesiata z tego co jest teraz a wtedy nawet odzyskanie wkladu zajmie miesiacami.
[+]

naliczenia są od października takie same ...
Polsak ma bardzo nie wielki wkład w ten program...
indonezja i USA są na czele .
Można tylko pomyśleć ile już wielkich biznesmenów jest w tym programie.
Dla nie dowiarków mam tu link który prowadzi do dzisiejszego webinaru na żywo który odbędzie się o 20:00
Webinar >>>
[+]
(19-05-2015, 18:35)dariuszxdd napisał(a): Można tylko pomyśleć ile już wielkich biznesmenów jest w tym programie.

Prosze Cie, toz to zwykly hyip jest, biznesmeni zajmuja sie biznesem a nie hyipami zeby zarobic pieniazki. Wink
[+]
myśl sobie tak Smile a ci co chcą zarabiać prawdziwe pieniążki niech się zgłasza
trio włącz od 23 minuty do 25 min coś dla ciebie Smile
[+]
wczoraj odbyło się Spotkanie w Dubaju

Spotkanie dzisiaj wieczorem!
Piątek 22 maja 2015
19:30 do 21:00

Downtown Dubai Hotel Palace
Stare Miasto wyspy - Mohammed Bin Rashid Boulevard, centrum - إمارة دبيّ - Zjednoczone Emiraty Arabskie
[+]
Cześć wszystkim widzę, że wielu z Was korzysta z TM tylko dla samych cash links, być może na przełomie kwietnia / maja nie było ich zbyt wiele natomiast na chwile obecną można powiedzieć, że mamy ich pod dostatkiem Big Grin Musicie pamiętać, że CS to tylko skromny dodatek do Trafficmonsoon największe pieniądze możecie zarobić dzięki Adpack oraz poleconych, może pochwalę się swoimi osiągnięciami na tą chwile

[Obrazek: 2905.png]

Warto dodać, że naliczenia z paczek są od października nie zmienne co jest bardzo dużym plusem, program jest stabilny a dzięki swojej prostocie zarabiania oraz wypłatą instant oraz uczciwym adminie na prawdę warto zainwestować chociażby 50$ aby przekonać się samemu, że to na prawdę działa.

Gdyby ktoś miał jakiekolwiek pytania proszę pisać na priv lub na gg 52793472

Posiadam wszelkie materiały pomocnicze dla zielonych oraz pomagam 24h Tongue
[+]
Wczoraj o 8 wywaliło mnie informując że trwa praca techniczna.Dzisiaj wchodzę i pisze że Nieprawidłowe przekierowanie
Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.
Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.

Ja tam nie blokowałem ciasteczka też tak macie czy tylko ja ?
v24.biz
[+]
O 6 wyklikałem cs o 6:15 pojawiła się kolekna partia, z której wyklikalem 2 cs po czym wywaliło mnie ze strony. Teraz jest przerwa.
[+]
witam , musiałem zmienić operatora internetowego i zmieniło mi się IP , teraz TM zablokował mi konto Sad

nie wiem co mam zrobić , bo nie z zalogowanego konta nie mogę napisać ticketa Sad pomoże ktoś ??
[+]
Pisz na grupie TM, która jest na FB.
[+]
(11-06-2015, 17:12)zbychu56 napisał(a): witam , musiałem zmienić operatora internetowego i zmieniło mi się IP , teraz TM zablokował mi konto Sad

nie wiem co mam zrobić , bo nie z zalogowanego konta nie mogę napisać ticketa Sad pomoże ktoś ??

Można ticket pisać nie będąc zalogowanym Smile.
A swoją drogą zgłoś sie do swojego sponsora on ci powinien udzielić pomocy Smile taka rola sponsora .
[+]
Boże teraz można wejść na stronę,ale nie można klikać reklam ciągłe 29 sek,co oni robią z tą stroną Tongue
v24.biz
[+]
Rano zawsze tak jest :/
[+]
(12-06-2015, 08:02)AeN` napisał(a): Rano zawsze tak jest :/
Zawsze klikam rano i tak nie jest Tongue
v24.biz
[+]
mam to samo Sad licznik stoi jak widły w gnoju Sad
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości