Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Scam! justbeenpaid.com - Jss - Tripler - 2% dziennie przez 75 dni.

a jak jest dokładnie??
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

(13-04-2012, 00:17)jackthekiller napisał(a): te matryce są wypełniane wygasającymi pozycjami z JSS tripler czy jeszcze czymś innym? i czy poleceni coś tutaj pomagają czy nie?
Matryce, a raczej spoty w nich są wypełnianie:
- co drugą stworzoną z wygasających pozycji matrycą
- matrycami losowych osób (spot z wykupionym placement+premium(p+p) wypełnia się obecnie około 42 dni)
- (bodajże) co 2 kupiona przez poleconego matryca (a, że nikt matryc nie kupuje, tylko dostaje z wygasłych triplerów, to poleceni tutaj nic nie pomagają)

ADIT - HIT 2013!
BOT - konkurent BB!
BannersBroker - zarabiaj w świecie reklamy!

Potrzebujesz pomocy?
Pisz PW lub gg: 3352277
a całą matrycę można wypełnić jedynie za pomoca wygasłych pozycji triplera czy trzeba wykupic placement z premium aby cała matryce wypełnić?
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Zanim zaczniesz inwestować zobacz film o systemie.
Dokładny opis systemu jss-tripler z video poradnikiem na www.zarabiaj.puv.pl
(12-04-2012, 11:45)jackthekiller napisał(a): oczywiście że nie składał deklaracji ale zasadą jest że jak się pisze posta na dany temat to należy go kontrolować i w miarę regularnie odpowiadać.

dla mnie ten kto zakłada posta na dany temat jest po prostu fachowcem w tym temacie..Smile koniec i kropka.

podziękował

Witaj, widzę, że pijesz do mnie Wink

Rzadko tutaj zaglądam, bo jak widzisz pojawiło się wiele osób, które są równie obeznane w temacie jak jego założyciel i nie trudno doczekać się odpowiedzi na swoje pytania. Poza tym nie mam też tyle czasu co wcześniej i wkurza mnie okienko, które wyskakuje jak nie jestem zalogowany Big Grin

Tak jak pisali koledzy, jak już masz sponsora to najpierw uderz do niego. A jak nie to zobacz ile linków tutaj znajdziesz Wink

Zapraszam CIę na stronę cynus1, który jest wg. mnie najbardziej kompetentną osobą, jeżeli chodzi o JBP w Polsce. Może wtedy Ci się co nie co rozjaśni.
Wpisz w googlach: "matryce jss tripler.pl"

Pozdrawiam
SYNTRADE - Program Partnerski dla każdego !! Bez kosztów !
O co chodzi z tym głosowaniem w monitorach?
(16-04-2012, 10:12)cortex39 napisał(a): O co chodzi z tym głosowaniem w monitorach?

Oczywiscie chodzi o zdobycie jak najwiekszej ilosci pozytwynych glosow/komentarzy. Poprzez to system zyska na popularnosci oraz bedzie zdobywal coraz to wieksze zaufanie u coraz to wiekszej ilosci uzytkownikowRolleyes

Zakladam, ze uzytkownicy ktorych zaufanie zostalo juz zdobyte na pewno cos juz wplacili do jss, teraz niech nabieraja wiecej zaufania i ... niech wplacaja to co juz zarobili, a moze nawet i wiecejFacepalm

Inwestujecie w program czy wolicie poczekać aż minie reset?
FireCash.org

Zarabiaj dzięki udostępnianiu plików przez system Pay Per Action [PPA]!
Zauważyłem, że mnóstwo nowych osób pojawiło się w JBP i zainwestowało, więc myślę że większość nie czeka tylko inwestuje teraz Wink
ADIT - HIT 2013!
BOT - konkurent BB!
BannersBroker - zarabiaj w świecie reklamy!

Potrzebujesz pomocy?
Pisz PW lub gg: 3352277
Wskaźniki Alexy też pociągnęły w górę, co chyba dobrze wróżySmile