Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Scam HQRevshare - 150% ROI
Witam wszystkich !
Przedstawiam do przetestowania nowego revshare'a.
Oficjalny start wg. info na stronie zaplanowany jest na 08.08.2015 r.
Revshare świeżutki, na chwilę obecną 1235 members.
Produktem na stronie jest adpack z ROI 150 %,
Koszt 1-ej paczki to 5$, który zarabia dla nas 7,5 $.
Dodatkowo są reklamy do klikania - link PTC ADS oraz
banerki Business Directory .
Ponadto jest możliwość dołączenia do międzynarodowej grupy na fejsie
https://www.facebook.com/groups/HQRevShare/
Grupa moderowana, trzeba oczekiwac na akceptacje zaproszenia
Na obrazku dostępne procesory pł., jest i PayPal + bezpieczeństwo
[Obrazek: so4t3a.jpg]
Program partnerski 12%
Minimum do wypłaty 5$
Tutaj należy się zapisywać :
[Obrazek: 468.gif]

[+]
Jak już bierzesz się za opisywanie revshare to opisuje je rzetelnie. Nie wspomniałeś o repurchase 30% i o fee depozytu 5-6%.
Programy inwestycyjne typu HYIP o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji działają na zasadzie Schematu Ponziego

[+]
Kilka nowych informacji o programie, nie podanych przez autora wątku

- naliczanie co 30 minut
- dziennie 2-5%
- brak wewnętrznych transferów
Programy inwestycyjne typu HYIP o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji działają na zasadzie Schematu Ponziego

[+]
Dzień przed startem łączna ilość uzytkowników to 1233. Liczba nie powala, ale zobaczymy jak będzie Wink
Przypominam, że zarabiać możemy na 2 sposoby klikając.
Pierwszy to w zakładce view ads - tradycyjne reklamy,
i Business directory - banerki. coś podobnego do AdVerter. Z tym, że podobny skrypt nie musi od razu oznaczać podobnej polityki admina co AV.
Jutro jest start programu, a wraz z nim będzie mozna zacząć inwestować ( jak ktoś chce ).

Z info jakie znalazłem w TOS trzeba mieć chcoiaż 1 - ego adpacka zeby móc wypłacić.

[+]
Ciekawy jestem jaka "siła wyższa" spowodowała to, że nikt nie kwapi się, aby zarabiać w programie Laie_67Laie_67 Program przecież jeszcze na dobre sie nie rozwinął

[+]
Brak fees przy wypłatach.
30% za kliki poleconego.
1990 uzytkowników, a będzie jeszcze więcej, bo admini na facebooku prowadzą konkurs dla poleconych.
Wczoraj udało mi się na samych tylko klikach zarobić 0.25$.
Troszkę za późno skapłem się, że na tych reklamach banerowych w Business Directory mozna zarabiać.

[+]
HQRevshare ma się coraz lepiej. W sieci trwają spekulacje jakoby HQ miałbyć drugim Adbrookiem.
Statystyki na chwilę obecną przedstawiają się tak:
[Obrazek: 6iwlqu.jpg]
Program jest już tak popularny prawie 7000 userów, i co najważniejsze płaci natychmiast.
Na uwagę zasługuje również fakt, że admin jest bardzo aktywny na facebooku, udziela odpowiedzi, rozwiązuje problemy.
Program ze swoim planem ma być długoterminowy.
Zapraszam chętnych do zabawy Wink

[+]
Zastanawiam się dlaczego tylko ja promuję tutaj ten program, a nikt nie dołącza się do tematu.
Przecież program jest bardzo popularny na innym forum o hyipach. Tam aż w temacie wrze.
Może dlatego, że tutaj użytkownicy są bardziej ostrożni Huh
Ja też się bałem, ale zainwestowałem w 3 paczki po 5$ ... i jak czas pokaże może zainwestuje więcej
[Obrazek: e0sm84.jpg]
2 pierwsze paczki zakupione wcześniej + dzisiejsza paczuszka
4.3% dziennie - takiego wyniku w naliczeniach nawet adbrook nie daje, tam jest bodajże ~`3.2%
Teraz jest najlepszy moment żeby wejść póki jest możliwość wpłaty i wypłaty z paypala,
a wiemy z PP w różnych programach różnie bywało.
Z paypala przy wpłacie pobrało mi 6% opłaty ( zapłaciłem 5,3$), inne procesory 5%.
Przy wypłacie jest opłata. Na wypłatę obecnie trzeba czekać ok. 5h
Statystyki :
5 dni temu podawałem statystyki popularności witryny ponad 55,0, dzisiaj alexa rank to 35,056,
czyli w ciągu paru dni gigantyczny wzrost.
Rośnie również liczba userów.
W poprzednim poście, sprzed 5-ciu dni było ich 6880, obecnie jest 8745 u.
To oznacza, że program jest coraz popularniejszy i rośnie w siłę.
Minimum depozytu 5$.
Nie trzeba klikać reklam. W Business Directory jest mase linków do klikania. Przedtem były po 0.005$, teraz są po 0.001$
Dla tych co nie wiedzą jak klikać wspomnę tylko, że trzeba klikać w okienka bez napisu "viewed"- obejrzane.
A tak wyglądają plany. Przydział kredytów do wykorzystania na reklamę i reklamę w Business Directory:
[Obrazek: op6and.jpg]
Podobno beginner najlepiej nalicza Wow
Im wyższy plan, tym lepsze ( czyt. wyższe ) ROI, ale też więcej kosztują adpacki.
Żeby przejść na wyższy poziom trzeba mieć co najmniej 100 adpacków.
Rekordziści wśród Polaków na polskiej grupie HQRevShare na facebooku mają już po prawie 500 paczek
Przypomnę również swój reflink pod, którym możecie się zapisywać
https://www.hqrevshare.com/?r=madox
Zapraszam Smile

[+]
Ja wszedłem wczoraj za klika paczek.
Z tego co wiem rozpoczęła się ostra promocja w Polsce... Smile

[+]
Ja zapisałem się do tego programu na sąsiednim forum, obecnie mam 10 paczek kupionych. Mam nadzieję, że strona trochę popłaci.
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
[+]
Pierwsza moja wypłata z tego programu http://forum.zarabianie24.net/t-wyplaty-...15480.html

[+]
Muszę przyznać że program stale się rozwija i ma duży potencjał Smile
[+]
Wypłata Smile w ok 6 godzin
[Obrazek: 2-wrzesni_spxxnpq.png]
[+]
Statystyki programu :
12673 użytkowników Wow
Total Purchases
$1116540.00
Total Paidout
$185835.01
U mnie pracuje już w sumie 12 paczek, ciągle reinwestuje Smile

[+]
Wszedlem kupilem 9 packow i nic po 30min i po 60min jak tu sie teraz zarabia? Co trzeba robic by adpacki zarabialy?
[+]
Kupujesz adpacki i nic nie musisz już robić. Powinno Ci naliczać. Cashlinki to zarobek dodatkowy.
Poczekaj jeszcze trochę, jak problem będzie nadal to pisz do suportu.

[+]
A jakiś film instruktażowy?
[+]
Dobra sorki za panikę a jak myślicie warto tu jeszcze kaski więcej włożyć? czy tylko reinwestować z repurchase?
a dostałem wypłatę na paypal masakra fee z 2 stron (w sumie ponad 10%)
[+]
Zachęciliście mnieClapWszedłem i wykupiłem 12 adpacków po 5$Clap
Zapisany jako miszu84Smile
[+]
i maly klops... 2 razy zarządalem wypłaty... pierwsza nie dotarla...zobaczymy druga...
[+]
Zleć jeszcze raz, ja przy ostatniej wypłacie miałem tak samo. Też pieniądze dwa razy wróciły na konto HQRevshare. Wczoraj zleciłem ponownie i wyplata wpłynęła jednak na konto PayPal.

Załączone pliki Obrazki

[+]
Jednak wpłynęły pieniądze na PP a tamte cofnieto na konto HQRevshare
[+]
Co nie zmienia faktu, ze ryzyko istnieje zawsze, i HQRevshare jak każdy inny "Ponziak" w każdej chwili moze przestać płacić...
[+]
Jak twierdzi admin zrobił ta celowo z wypłatami..
obecnie program ma się świetnie
i przy limitach z paczkami i wypłatami . program pociągnie Smile
Oczywiście sama reklama jest w miarę skuteczna Smile
[+]
Caly czas problemy z naliczeniami niestety
[+]
Bo podobno są problemy techniczne po zmianie serwera. Admin prosi niby o cierpliwość (było kilka wysłanych maili od admina).
[+]
Osobiscie jestem bardzo zadowolony z projektu Wink
Wkład już sie zwrocil.. Teraz tylko zysk Upup
[+]
W dziale z wypłatami umieściłem kolejny dowód wypłaty z HQR z wczoraj. Czas oczekiwania wyniósł 14,5 godziny. To moja 5 wypłata. Udało mi się dojść do 33 adpacków.
Na stronie HQR. piszą, aby być cierpliwym, że adpacki będą wkrótce pracować.
HQRotatingAds.com - to dodatkowy produkt HQR, a ściślej mówiąc reklamy, które możemy wykupywać. Promowanie tego produktu z 15% prowizją za pozyskanego klienta.
Minimum wypłaty w HQRA - 2$.
W razie problemów z depozytami proszę pisać do supportu.
Nie wiem dokładnie, ale chyba to jest właściwy mail : admin@hqrevshare.com
Trochę statystyk na koniec, bo jak wiadomo program jest dobry,
26993 userów, z ilością members powoli dogania AdBrook.

[+]
jeszcze dzisiaj i jutro naliczenia 7%-owe. Później mają spaść do 3, 4%. Ja już dosyć dużo wypłaciłem. Teraz się zabawie i poreinwestuję do 50 paczek, czyli jeszcze jakieś 10. 32116 userów.

[+]
naliczenia dodatkowe koncza sie dzisiaj o 22:00 o ile dobre infor,acje podal han na fb
REFBACK 50% OD INWESTYCJI !!! kontakt PRIV
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości