Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.


Regulamin dodawania tematów z linkami polecającymi


#1
Jeżeli dodajesz nowy temat ze swoim linkiem polecającym musisz dostosować się do tego regulaminu:
1. 1 program = 1 temat = 1 link polecający tzw reflink. Przed dodaniem tematu z opisem programu i linkiem polecającym upewnij się przeszukując forum czy nie istnieje już taki sam temat, który chcesz utworzyć. W innym przypadku Twój temat może zostać potraktowany jako dubel i wylądować w koszu.
2. Jeżeli opisujesz program opisz go swoimi słowami. Nie kopiuj opisów z innych stron! Pamiętaj: im lepszy opis, tym więcej poleconych dla Ciebie.
3. W tytule zamieść:
- odpowiedni prefiks: PŁACI, jeżeli program wypłaca bez problemu wszystkim uczestnikom; POD LUPĄ, jeżeli program jest nowy, nie ma dowodów wypłat lub płaci tylko wybranym użytkownikom; SCAM, jeżeli program nie wypłaca.
- adres strony programu np. CentrumReklamy.com . Pamiętaj o końcówce .com, .net ... - zdecydowanie ułatwi to szukanie tematów z opisami programów.
4. Za nadmierne niestosownie się do regulaminu będą stosowane ostrzeżenia, a nawet bany.
5. Aby założyć nowy temat ze swoim linkiem polecającym musisz być zarejestrowany na forum.
[-] 2 użytkowników podziękowali Kamil za ten post:
  • Maciej, Sławek Kulesza
Odpowiedz
#2
Witam po długiej nieobecności. Zasady/regulaminy ogólne dla nowych wątków z reflinkami przeczytałem sobie ponownie. Kumam.
Mam zamiar operować głównie w dziale inwestycje/HYIP, itp.
Proszę o info w jakiej formie i gdzie (w wątku? w jakimś specjalnym dziale, jak bywa na innych forach?) mogę umieszczać potwierdzenia wypłat, co by nie być na bakier z reg. Tego nigdzie nie doczytałem.
Odpowiedz
#3
poniżej link do działu "Zapłaciły"
http://forum.zarabianie24.net/f-zaplacily-25.html
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
Odpowiedz
#4
Polecam
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości