Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

PTP4EVER - Jak to ugryźć ? Min. 0,10 $ dziennie pasywnie !

Witam!
Na wstępie mówię, że Ameryki nie odkryłem, jednak pokażę kilka pewnych i opłacalnych sposobów na zarabianie w PTP4EVER.
Potrzebne linki:
PTP4EVER - Rejestracja
Buxy z darmową reklamą.
Szybkakasa24h.pl - Rejestracja
Autosurfon.pl - Rejestacja
V24.biz - Rejestracja
Followlike.net - Rejestracja (Reflink Dorbie999)
Url-x.eu - Rejestracja

PTP4EVER to strona, która płaci nam za promowanie specjalnego linku który dostajemy po rejestracji. Mamy do wyboru 3 linki: 2$, 1,2$ , 0,6$. My zajmiemy się linkiem za 1,2$. Dlaczego? Nie łamie ramek, przez co łatwo jest go wszędzie promować. Sam system ma to do siebie, że z jednych stron zalicza wejścia bardzo dobrze, z drugich wcale. Dzisiaj pokażę sposoby zarówno darmowe, jak i wiążące się z drobną inwestycją, która napewno nam się zwróci.
Strona ma również program partnerski - dostajemy 30% zarobków z poleconych.

Sposób #1 :
Tutaj potrzebny będzie link z tematem z buxami oferującymi darmową reklamę na start. Znajduję się on na początku i tu - klik . Rejestrujemy się w buxach, potwierdzamy email i za darmowe środki kupujemy reklamę. Oczywiście wrzucamy nasz drugi link - ten za 1,2$. Z darmowych buxów przeważnie dobrze zlicza.

Sposób #2 :
Rejestrujemy się na szybkakasa24h.p (link do rejestracji u góry). Zgarniamy codzienne 1000 pktów bonusu. Dodajemy do płatnych klików nasz link (również za 1,2$). Klikamy "MOJE REKLAMY", szukamy pola Dodaj kliki PTC. Dodajemy nasz link. Baner bierzemy ze strony PTP4EVER (PPM - kopiuj adres URL grafiki). Jak zobaczycie jak ładnie nalicza, pewnie skusicie się, aby kupić punkty bo to pewna inwestycja. Takim sposobem mamy kolejne ponad 20 wejść dziennie.

Sposób #3 :
Jak wszyscy wiecie, serwis Autosurfon.pl dawno już przestał wypłacać, wielu z Was nadal ma tam spore ilości punktów. Teraz pokażę jak je idealnie wykorzystać. Jeśli mamy konto logujemy się, jesli nie - rejestrujemy z linku u góry. Następnie klikamy Reklamodawca>Autosurf>Dodaj Stronę. Wklejamy link i zatwierdzamy. Mamy kolejne 20 wejść dziennie.

Sposób #4 (płatny) :
Jak narazie, w dwóch miejscach kupowałem wejścia w link PTP4EVER, w jednym opłacało się, w drugim nie. Opisze oczywiście ten skuteczny sposób. Rejestrujemy się na v24.biz z linku u góry. Klikamy po lewej stronie w "Nasza oferta". Następnie wybieramy z listy "PTC o wartosci 2pkt - 500 wejsć/9sek". Na początku tyle, by każdy się przekonał jak się opłaca. Pakiet kosztuje 29 gr. Po wykonaniu zlecenia reklamy, na PTP4EVER będziemy mieli równowartość pomiędzy 85 - 100 gr (zależnie od szczęścia Smile ) Ja tak robiłem i nigdy nie żałowałem.

Sposób #5 (sposób by dorbie999)
Rejestrujemy się w serwisie followlike.net (link u góry poradnika). Klikamy Add Website/Social Network, z listy wybieramy Traffic Exchange, wklejamy nasz drugi link z PTP4EVER. Ja CPC mam ustawione na 5, booster na 1, będę testował inne konfiguracje. Klikamy Prześlij i gotowe. Mi jak narazie w PTP4EVER wpada tak ok. 10 wejść dziennie. Zobaczę, ile z tego sposobu da się wyciągnąć.

Sposób#6 (płatny)
Rejestrujemy się na stronie Url-x.eu. Klikamy "TANIA REKLAMA". Klikamy 100 000 wyświetleń strony w rotatorze PTP - 1,45 zł . Kupujemy poprzez PayPal, lub Transferuj. Oczywiście umieszczamy link za 1,2 $. Jak nam się to kalkuluje ? Po przeliczeniu na złotówki przy kursie dolara 3,5 zł wyszedłem 3,82 zł. Tak więc 3,82zł - 1,45zł = 2,37zł do przodu. A oczywiście kurs dolara jest większy, bo prawie 4 zł. Mi "mieliło się" to około 25 dni. Oczywiście nie jest to fortuna jak na taki okres czasu ale jesteśmy zdecydowanie na plusie a to się liczy.

Punkty w poszczególnych serwisach polecam nabić raz na tydzień a porządnie, a potem tylko z kawką w ręce sprawdzać nasze zarobki.

Życzę udanego zarabiania!!

Poradnik będzie aktualizowany, jeśli tylko wykombinuję coś sensownego.
Jedynym minusem programu jest to, że czasami trzeba trochę poczekać na wypłatę.

Na koniec odsyłam do tematu, gdzie umieściłem swój najnowszy (z dzisiaj) dowód wypłaty. - Klik
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz
Dori już osiąga wyniki ok~ 0,14 $ dziennie - gratuluje !
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz
Dzięki. Tak, ale niestety z Lajkuj nie zaliczyło ani jednego wejścia natomiast z Szybkiej Kasy na 63 wyświetlenia zaliczyło 2.
Odpowiedz
gdzie tam napisane ile wejść w danym dniu zaliczyło?
Testy najlepszych autosurfów.:
http://zarabianie.zylka.tk/

[Obrazek: banner.jpg]
Odpowiedz
Ja juz drugi miesiac czekam na wyoplate z ptp4ever i nic wiec...
Odpowiedz
Tak, pozmieniało się praktycznie nagle, mi z "szybkiejkasy" dobrze zalicza wejścia, natomiast z lajkuj.pl mam problem. Trzeba będzie edytować poradnik. Dzięki za sygnały!

Wiesiek, "Origin of your hits"

xameleon, ja czekałem długo tak jest napisane wyżej, ale zawsze dostałem.
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz
testowałem w nocy na szybkiejkasie i zaliczyło mi 1/3 wejść na ustawieniach UV tylko zagranica z 5000pkt miałem 20centow czyli nawet ładnie. Oby tylko płacili :-D
hmm a teraz lipa zaliczyło ze 3 wejścia i stoi :-(

Odpowiedz
Ten program ma to do siebie.. Raz zalicza raz nie. Nic z tym nie zrobimy. Ale daje zarobić jak chyba żaden PTP. Będą płacić, będą... Tylko pewnie sobie poczekasz Big Grin
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz
Dziś w nocy znowu trochę potestowalem, oto wyniki:
Zapodanych wyświetleń:
[Obrazek: 62c6b4d22d10070f6eabc520656767d2.png]
a zaliczyło:
[Obrazek: 56d9a4098e8ba94010e2369e762f6353.png]
Może być, chyba dobije do wypłaty i zobaczę czy płacą Big Grin
Prowizje ucinają czy pełna suma idzie na konto?

Odpowiedz
Są 3 opcje wypłaty. 1$, 2$, 10$.
Przy 1$ wypłacają 0,8$.
Reszta opcji bez żadnych prowizji Smile
Aktualnie zarabiam na:      
Earnably

Odpowiedz