Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 42 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję ciekawych inwestycji
Wszystko zależy od budżetu.
Mało budżetu -> HYIPY
Trochę więcej -> Giełda krypto i płatna subskrybcja
Odpowiedz
[+]
Ja zainwestowałem ostatnio w złoto. x] nabyłem trochę złota, które mam nadzieję w przyszłości zwiększy swoją wartość. Zawsze chciałem zainwestować pieniądze w ten sposób i wreszcie się udało. Sama firma jest jak najbardziej rzetelna i bezpieczna, więc mogę ją śmiało polecić.
Odpowiedz
[+]
Ja zacząłem inwestować na platformie Fast Invest. Jak na razie wszystko przebiega bezproblemowo. Zaczęły spływać pierwsze raty a z nim odsetki. Póki co jestem zadowolony. No i wszystko jest proste, jasne zasady.
Odpowiedz
[+]
UpupUpup
Odpowiedz
[+]
Cześć! Polecam pewien program, który oficjalnie startuje pod koniec marca - zapowiada się wzrost wynagrodzeń i użytkowników, którzy automatycznie do nas wpadają Smile
Polega to na tym, że inwestujemy min 0.0021 btc ( na dziś jest to 65zł) i jedyne co musimy zrobić to zaprosić do programu 2 osoby. Gdy to zrobimy następni użytkownicy będa automatycznie wpadać do naszej matrycy z około 60 krajów. Tak po prostu Smile Generalnie po zaproszeniu 3 osób do programu już wychodzimy na plus. Za każdą zamniętą matrycę składającą się z 14 osób otrzymujemy bonus w postaci 200$ Smile
1 level matrycy - Zbiera Ci się 14 osób za które dostajesz 45zł kazda,przechodzisz tak jakby na wyższy lvl i zaczyna się zabawa od nowa ale za jeszcze lepsza kase
2 level dostajesz za poleconego np nie 45zł tylko już 80 zł kończysz 14 ludzi i znów idziesz wyżej
3 level i już nie dostajesz za osobę 80zł tylko np 120zł i taki cały czas juz potem leci.
xx
Odpowiedz
[+]
co myślicie o inwestowaniu w restaurację? Czy mając koło 200 tys można już zacząć? JAk z kosztami miesięcznymi jeśli siez decyduję na franczyzę?
Odpowiedz
[+]
(07-06-2020, 12:23)lomana napisał(a): co myślicie o inwestowaniu w restaurację? Czy mając koło 200 tys można już zacząć? JAk z kosztami miesięcznymi jeśli siez decyduję na franczyzę?

jakie miasto?
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości