Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Porządki

Jak pewnie parę osób zauważy/zauważyło działy buxow / buxhostów / aurorek MOCNO się odchudziły.. Z racji, że szczególnie się nimi interesuje postanowiłem ogarnąć te działy. Przeglądnałem każdy temat i 99% albo nie istnieje / nie płaci / stało się stronami do reklam.. zeszło mi na tym parę godzin.. Stąd jeszcze raz proszę by opiekować się swoimi tematami, dawać oraz AKTUALIZOWAĆ prefixy tematów, by w tym dziale znajdowały się tylko nowe-testowane oraz płacące programy!. Scamy znaczać, a moderatorzy będą je przenosić do działu SCAMY.

P.S Jeślibym oznaczył jakiś program omyłkowo jako SCAM to proszę o info na pw.
[-] 1 użytkownik podziękował kytorr za ten post:
  • Kamil
Porządków część druga (tym razem przedświąteczna) - jeszcze raz serdecznie apeluję o przeglądnięcie tematów w dziale buxy/ buxhosty oraz aurorki (swoich i nie tylko) Jeśli macie PEWNE info, że dany program nie płaci piszcie post, że nie płaci lub pw bezpośrednio do mnie z linkiem do tematu - ja zmienię prefixy i dam do działu scamy. To sprawi, że będzie przejrzyściej, mniej szukania oraz, że zostaną nam tylko płacące i właśnie testowane programy (prefix pod lupa). Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i podjęte działania.
[-] 2 użytkowników podziękowali kytorr za ten post:
  • Kamil, Minis1
plisssssssssssss
możliwość przeszukiwania tematów
Jest przecież w prawym górnym rogu wyszukiwarka forumowa..

P.S Kolejne czystki w dziale buxy i aurorki dziś i w weekend:-) Mile widziane zgłoszenia scamów itd najlepiej poprzez przycisk RAPORTUJ (prawy dolny róg każdego postu.
[-] 1 użytkownik podziękował kytorr za ten post:
  • Minis1
Witajcie, znów się zebrałem w sobie i czyszczę działy buxy, aurorki i revshare (przenoszę do scamów) . Mile widziane zgłoszenia scamów itd najlepiej poprzez przycisk RAPORTUJ (prawy dolny róg każdego postu. Dzięki paru osobom (prqemila, Minis1, wojciechm, tyjka77, xdax1, meg11, arkadiusz1, malouda - jeśli kogoś pominąłem to przepraszam) jest to łatwiejsze, bo dbają o swoje tematy oraz zgłaszają scamy dzięki czemu nie tracimy czasu lub $ (gdy inwestujemy) w programy które NIE płacą! Tak trzymać!
[-] 2 użytkowników podziękowali kytorr za ten post:
  • prqemila, xdax1
spam

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości