Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Podzielę się zarobkiem z Filesonic - zachęcam do kontaktu

Witam Państwa serdecznie,

Chciałbym zaproponować chętnym do wspólnego zarobkowania następującą propozycję:

Rejestrując się z polecenia danej osoby - osoba ta dostaje 25% Twojego zarobku. Proponuję Państwu zwrot 15% tego zarobku. Dla mnie pozostaje 10%.

Oto link do rejestracji:

KLIKNIJ TUTAJ

Sposób ten stosowałem na Hotfile, jednak jak wiadomo - Hotfile ma problemy. Z serwisem Hotfile byłem związany od początku jego istnienia (kilka lat) więc zawsze chętnie pomogę w każdej sprawie związanej z uploadem, gdyż mam w tym znaczne doświadczenie.

Zwrot owych 15% następowałby raz w tygodniu na konto PayPal lub konto bankowe (decyzja należy do Państwa).

Gwarantuję pełną uczciwość, gdyż zależy mi na długotrwałej współpracy.

Z wszelkimi pytaniami zapraszam na:
email ---------- [email protected]
gg ------------- 7305660
Odpowiedz
Też mi pomysł, chyba to coś w stylu refback, więc zly dzial?
Jak rozpocząć e-biznes? Wiem, że e-praca przynosi zyski Wink Do tego potrzebne są poradniki, które pokażą, że biznes internetowy jest prosty.
Odpowiedz