Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Płaci MIND10 - 5-7,4% na dzień, 112% na koniec - mind10.com

uzka
Akcjonariusz
*

Investor User
Liczba postów: 924
Reputacja: 3 +
Poleconych: 1

Goldsy: 0.00
MIND10 - 5-7,4% na dzień, 112% na koniec - mind10.com
Nazwa programu: MIND10

Start: 26 grudnia 2016

Plany inwestycyjne:

1. 5% przez 25 dni roboczych, depozyt wliczony w dzienne wypłaty - ROI 125%

Jeśli chcemy zwiększyć naliczania do max. 7,4% dziennie, należy w trakcie zakładania depozytu określić dodatkowe systemy płatności. Dla każdego podanego 0,4%.
Wypłata wszystkich osiągniętych zysków następuje wtedy w systemie dystrybucji, to znaczy, że naliczenia rozdzielane są proporcjonalnie we wszystkich systemach płatniczych.
Np. Jeśli dokonamy wpłaty z PM (macierzysty system płatności), ale dodatkowo wybierzemy BTC, nasz zysk dzienny to 5.4% rozłożony na dwa portfele.

2. 12% po 10 dniach kalendarzowych + zwrot depozytu - ROI 112%

Minimum inwestycyjne: $ 10, stały przelicznik dla BTC, USD i DSH określony w nagłówku strony - w tej chwili 1 BTC = $ 2500
Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Payeer, QIWI, Bitcoin, Advanced Cash, Payza, Dashcoin
Wypłaty (manualne/aut.): Instant - minimum $ 0.01
Program partnerski: 6%-3%-1%

Hyip wg legendy jest zaangażowany w tworzenie i wdrażanie sztucznej inteligencji.

Projekt wyglądem bardziej przypomina bloga niż konstrukcje HYIP’ów, do których jesteśmy w większości przyzwyczajeni.

Strona startowa jest całkowicie "zalana" wiadomościami. Nie jest to poważną niedogodnością ze względu na jej czytelność, ponieważ wszystkie niezbędne do pracy odnośniki, jak również pozostałe istotne informacje znajdują się w nagłówku.

Strona pracuje tylko w języku rosyjskim, więc zapewne autor liczył i nadal liczy głównie na udział inwestorów krajowych. Ponieważ nie jest to, aż taką przeszkodą, która stanowiłaby problemy z pracą w programie, postanowiłem spróbować. Stosowany język rosyjski to język ojczyźniany autora, stąd translator w wystarczająco poprawny sposób z nim sobie radzi.

Przyznaję, że witryna od strony zaplecza, które najbardzej nas interesuje, imponuje przejrzystością i jakością wykonania.

Naturalnie najistotniejszym argumentem na danie sobie szansy w programie jest jego dotychczasowa historia, a ta mówi, że cały czas płaci instant.

Mój depozyt:

[Obrazek: mind10-2.jpg]

Link do programu: MIND10

[Obrazek: income3.gif]
Programy działają wg schematu Ponziego. Istnieje ryzyko utraty wpłaconych środków. Inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić.
18-07-2017 16:22
uzka
Akcjonariusz
*

Investor User

RE: MIND10 - 5-7,4% na dzień, 112% na koniec - mind10.com
Mój plan kończy się wypłatą za 9 dni, nie mniej jednak mogę potwierdzić błyskawiczny instant z ref. za który dziękuję.
Im bardziej przyglądam się programowi od wewnątrz tym bardziej sprawia pozytywne wrażenie. Jeśli nadal będzie pracował, tak jak pracuje od końca ubiegłego roku, to można tu będzie zarobić.

Myślę, ze jego "długowieczność" jest też poparta stosunkowo niedużym zyskiem netto, który w przypadku planu nr 1 to de facto ok. 0,71% dziennie (w praktyce po 35 dniach, jeżeli ROI 125%) a przy planie nr 2 jest to 1.2% dziennie. Oczywiście zyski w planie nr 1 mogą szybko rosnąć wraz z wyborem kolejnych systemów do wypłat.

System partnerski zachęca do szukania poleconych, wóz jedzie, stałe zyski płyną i zainteresowani są zadowoleni.

Programy działają wg schematu Ponziego. Istnieje ryzyko utraty wpłaconych środków. Inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2017 12:50 przez uzka. Edit Reason: Powód edycji: )
19-07-2017 12:26
uzka
Akcjonariusz
*

Investor User

Program bardzo stabilny, depozyty i wypłaty - wszystko na bieżąco - to z obserwacji na innych forach.
Tak więc za 6 dni mam nadzieję spokojne 12% nettoSmile

22-07-2017 08:13
uzka
Akcjonariusz
*

Investor User

Depozyt i ostatnie naliczenie wypłacone bez problemu.
Zaczynam drugie kółko.

31-07-2017 20:24
uzka
Akcjonariusz
*

Investor User

Zakończyłem kolejną 10-dniową rundę w programie. Bardzo spokojny i szybki instant depozytu z naliczonym 12% zyskiem.

Program zbliża się do 8 miesięcy stabilnej pracy, praktycznie bez większych zgrzytów, co w większości wiem z lektury na forach - sam mam tu zaliczone tylko i aż 20 dniSmile
W związku więc z dotychczasową historią i brakiem negatywnych przesłanek wpłacam 3 depozyt na 10 dni. Można powiedzieć, że po fali ostatnich scam'ów w "pewnych" projektach, mogę w mind10 umiarkowanie optymistycznie liczyć na kolejny zysk. Choć wiadomo, każdy hyip kiedyś zamknie okienko z wypłatami.

12-08-2017 17:49
uzka
Akcjonariusz
*

Investor User

Wypłata z ref. Dziękuję!
Spokojny instantSmile

15-08-2017 08:27
uzka
Akcjonariusz
*

Investor User

Troszkę mi uciekł ten temat na forum a jest co chwalić!
Dwa dni temu rozpocząłem 4 rundę z 4 depozytem. Program pracuje niesamowicie stabilnie i "czysto". Wszelkie "problemy" - a prawie ich nie ma - załatwiane są lub tłumaczone bardzo starannie i szybko.

Kiedy pierwszy raz wchodziłem tu do gry brałem pod uwagę głównie dosyć długi staż programu, bardzo dobre komentarze, kontakt i brak szaleństwa w planach - 12% + depozyt biorę w ciemnoSmile

Jak już wspomniałem zamknąłem już 3 x 10 dni i czekam na zamknięcie "czwórki":D

27-08-2017 16:55
uzka
Akcjonariusz
*

Investor User

"Czwórka" zamknięta i wypłacona. I co tu zrobić z tym programem?Tongue

06-09-2017 11:40
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS