• 77 głosów - średnia: 2.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaci CentrumReklamy.com wypłaca od 6 lat
Strona CentrumReklamy i pozostałe programy firmy Adnox zmieniły właściciela. Nowym właścicielem został admin "Plem", firma "Arial Media".

Do 10 kwietnia minimum wypłat obniżone jest do 1 zł, więc, jeśli macie tam jakieś złotówki, to do 10 kwietnia możecie zlecać wypłaty. Po tym terminie minimum wróci do poprzedniego poziomu.

Oficjalne maile pożegnalne poprzedniego administratora:

26 marca 2018

"Witam serdecznie

Chciałbym Was poinformować o tym, że w przeciągu dwóch tygodnii serwisy Adnox.pl zmienią właściciela.
Więcej informacji zostanie udostępnionych jeszcze przed świętami. Do tego czasu minimum do wypłaty zostało zmniejszone do 1 zł w przypadku przelewu bankowego oraz 5 zł w przypadku doładowania telefonu.
Proszę o zlecenie wypłat gdyż chciałbym rozstać się z Wami mając czystą kartę.

Oczywiście nowy właściciel nie zmieni nic w kwestii wypłacalności serwisów - te będą wypłacać
nadal i rozwijać się.

Minimum do wypłat wróci do regularnych ustawień za około 2 tygodnie. Do tego czasu apeluję o zlecanie
wypłat.

Pozdrawiam

Wiktor Głowacki
Adnox.pl"

3 kwietnia 2018

"Drodzy klikacze, użytkownicy, uczestnicy.

Po prawie 11 latach działania na rynku get paid to click zdecydowałem, że czas przejść na zasłużoną "emeryturę". Moja przygoda jako administratora serwisów tego typu zaczęła się w roku 2007. Przez ten czas przez moje ręcę przewinęło się kilka(naście?) serwisów tego typu a swoją przygodę kończę posiadając 5 najlepszych serwisów na rynku.

Przez te 11 lat nie zawsze było różowo, zapewne część z Was pamięta prawie półroczny przestój w wypłatach, który miał miejsce parę lat temu. Jednak bardzo duże wsparcie ze strony użytkowników oraz trudne biznesowe decyzje pozwoliły zażegnać kryzys i ponownie stanąć na czołówce najlepszych serwisów w Polsce. Dziękuje wszystkim, którzy wykazali się niesamowitą cierpliwością i potrafili napisać dobre słowo, mimo że oczekiwali tyle czasu na swoje pieniądze.

Nie umiem pisać długich przemów, zapewne większośc z Was nie chce nawet takiej czytać Wink Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim za udział w moich serwisach. Mam nadzieję, że chociaż trochę udało mi się urozmaicić Wasz czas i wzbogacić Wasze portfele. Ja osobiście znikam z rynku ale serwisy będą działać nadal i mam nadzieję, że będą się rozwijać pod przewodnictwem firmy Arial Media, która to jest nowym właścicielem serwisów.

Dziękuje wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzę Wam wszystkiego najlepszego.

Z pozdrowieniami

Wiktor Głowacki
Adnox.pl"
Zarabiaj przez internet na płatnych ankietach:
[Obrazek: g6nzc]
  Odpowiedz

Chyba sie troche musicie naklikac na te 30zl Smile
  Odpowiedz

To zależy, ilu masz poleconych. Wyklikanie obowiązkowych reklam (aby otrzymać codzienną prowizję od poleconych) zajmuje jakieś 5 minut dziennie. Wbrew pozorom zarabianie w takich programach nigdy nie polegało na klikaniu, tylko na budowaniu siatki poleconych Smile
  Odpowiedz

Jakby ktoś umiał określić ile czasu by zajęło budowanie takiej siatki ? Miesiąc ? Dwa ? rok ? Big Grin
  Odpowiedz

(09-04-2018, 10:47)Szostek85 napisał(a): Jakby ktoś umiał określić ile czasu by zajęło budowanie takiej siatki ? Miesiąc ? Dwa ? rok ? Big Grin

Zbudowanie wielkiej siatki poleconych to raczej kwestia wielu lat. Na sąsiednim wątku o Sejfiku Kieszonka123 napisał, że posiada 11468 poleconych, którzy dają mu dniówki do 50 zł i że zgromadzenie takiej ilości poleconych zajęło mu wiele lat.

Ale nie trzeba mieć aż tak wielkiej siatki poleconych. Już około 50 aktywnych poleconych sprawa, że zarabia się szybciej.
  Odpowiedz

Jak dla mnie zajmie to pare miesięcy.
  Odpowiedz

(10-04-2018, 16:58)Bbaran napisał(a): Jak dla mnie zajmie to pare miesięcy.

Zdobycie ilu poleconych zajmie Ci kilka miesięcy? 50? 100? 1000? 10000? I w jakim programie? Smile
  Odpowiedz

jakieś metody na zdobywanie poleconych?
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości