Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Płaci ADBlast oraz AlterNET - Nowy inwestycyjny Revshare! Konkurencja dla FutureAD! 125$!

Cześć po długim czasie Wink
Aktualnie moje konto wygląda następująco :
[Obrazek: VudwqlZ.jpg]

Miałem reinwestować już,ale kupiłem 5ty status konta, co daje mi 10% prowizji od kupna paczki przez moich poleconych Smile
Wczoraj doszła nowa platforma - MineBLAST!
Czyli koparki oraz broker.

Dostępne koparki :
[Obrazek: 5j2WfCX.png]

Broker:
[Obrazek: kueQ9qO.png]

Myślę,że obie propozycje są interesujące!
Więcej tutaj :
https://forum.zarabianie24.net/t-minebla...#pid187245
Zapraszam na : www.mateuszleman.com
Uczę jak zarabiać bez inwestycji
Yahoo Nawet do 1500zł przez pierwszy miesiąc!Yahoo
Odpowiedz
10dni minęło a ja w tym czasie zakupiłem kolejną paczkę za 100$ oraz za 50$ ! Oczywiście wszystko jako reinwestycja. Dodatkowo wykupiłem status konta za 16$ (również z wypracowanych pieniędzy).

Zapraszam do naszego teamu Smile

Niecałe 2 miesiące i zwróciła mi się połowa inwestycji!
Aktualny stan :
[Obrazek: l81cEbO.jpg]
Odpowiedz
Kolejna reinwestycja paczki za 100$ Smile 
Obecny zwrot będzie wynosił teraz lekko ponad 7$  Upup
Dodatkowo podsyłam nowy plan marketingowy firmy : https://adblast.online/files/Alternet_PL.pdf

[Obrazek: qd6zJLm.jpg]
Odpowiedz
Cześć, jestem pod wrażeniem jak sprawnie Ci to idzie. Ja dopiero chcę zacząć przygodę z zarabianiem przez internet, kilka dni temu zarejestrowałem się na Adblast i kupiłem paczkę za 10$ bo po prostu chciałem coś na start, żeby zobaczyć jak to będzie a nie chcę stracić dużo i się zniechęcić. Na razie mam na koncie 0.38$ i strasznie powoli to idzie, fakt, że mam 1 poziom i tylko jedną wykupioną paczkę. Opłaca się kupić więcej? Bo w sumie i tak chyba muszę, jeśli minimum do wypłaty to 50$ jeśli się nie mylę? Dobrą opcją będzie kupienie kolejnych 4 paczek za 10$ i ewentualnie kupienie poziomu 3? Tak jak mówię to moje pierwsze spotkanie z zarabianiem przez internet i mam duże obawy (wiem, że tak czy siak ryzykuję, jestem tego świadom)
Odpowiedz
Cześć. Tak,minimum do wypłaty to 50$. Jeśli chodzi o paczki to te za 10$ są na "początek" aby zobaczyć co i jak. Najbardziej się opłaca wykupić te za 50 lub 100$. Dlaczego? Czas zwrotu jest krótszy oraz są większe dzienne naliczenia. Jeśli chcesz więcej informacji odezwij się do mnie we wiadomości prywatnej. Poziom konta (status) opłaca się kupować tylko i wyłączenie jeśli chcesz polecać program innym osobom aby zwiększyć prowizje od zakupu ich paczek.Prócz prowizji i limitu zwiększającego ilość posiadanych paczek nic z tego nie masz, więc lepiej skupić się kupowaniu samych ADPacków.
Odpowiedz
Śmiało mogę powiedzieć, że inwestycja już się zwróciła i teraz tylko zarabiam na + Wink
Program się rozwija - doszło kilka ciekawych funkcji w panelu, support bardzo sprawnie odpisuje i załatwia wszystkie problemy.

25 czerwca jest spotkanie w Warszawie członków Royal Matrix oraz do 250 niezależnych inwestorów programu. Jestem ciekaw co tam się wydarzy. 
Niżej potwierdzenie stanu konta. Obecny zwrot dzienny to ponad 8$.

Jeśli nadal nie wiesz czy warto lub masz jakieś wątpliwości napisz do mnie na Facebooku :  https://www.facebook.com/mateusz.leman
Niżej krótkie wideo z mojego kanału YT. 
Zapraszam!  

[Obrazek: NOgfke8.jpg]
Odpowiedz
Dziś wleciała inwestycja za 1300$ - 4.800zł
Dzienne naliczenia wyniosą teraz ponad 22$! 

Zespół również się rozwija jak i sama firma! 2 Lipca był event w Warszawie - zrobił ogromne wrażenie! Firma się rozwija i rozpędza!
Oddaję część sowich prowizji z waszej inwestycji.

Inwestujesz 1000$ daję Ci 50$
Inwestujesz 5000$ daję Ci 250$
Inwestujesz 10000$ daję Ci 500$

[Obrazek: YiGv2b6.png][Obrazek: xqISzqY.jpg]
Odpowiedz
500$ wrzucone. Dzienne naliczenia ok. 6$
Jest git Big Grin

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz