Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

[PŁACI] clixsense.com

@dannekk
to znaczy??

U mnie przez cały tydzień wygrane po 5 dodatkowych szans - a gdzie kasa - pytam?? Nawet centa nie trafiłem !! Sad
Odpowiedz
te dodatkowe szanse to raczej kara niż nagroda (strata czasu ). ale ostatnio i bez nich mi się poszczęściło

[Obrazek: sense3.png]

[Obrazek: sense4.png]

pracuję na linuxie Ubuntu i nie muszę się gapić na otwarte reklamy, ponadto otwieram jednocześnie reklamkę i grida i przechodzę do klikania w innych firmach
Odpowiedz
user57, jest jakiś sposób na to, by się nie gapić w te reklamy nie mając Linuxa Ubuntu?
Jeśli tak to zapodaj proszęSmile C do Clixgrida, wg mnie jest to jedna wielka ściema. Niby podwyższali kilkakrotnie szansę na wygraną kasy (co już pisałem tam wcześniej) ale ja jakoś tego nie zauważyłem. Do tego dodali te dodatkowe szanse - niby jakiś plus - najwyżej się ich niewykorzysta ale wg mnie jest gorzej niż kiedyś z tymi nagrodami...
Tak poza tym, robił ktoś z Was te zadania (tasks)? Ja niby coś tam próbowałem te treningowe zrobić ale tak skomplikowane mi się to wydało, że w końcu nie zrobiłem.
Odpowiedz
podejrzewam że w każdym linuxie sytuacja byłaby podobna. niestety w winzgrozie ( czyt windows-ie ) trzeba czekać na zakończenie reklamy. ponadto gdy otworzymy w tym samym czasie rekl. z grida, clixsense zgłasza błędy
Odpowiedz
dla mnie te reklamy w grid to zupełna strata czasu.....szanse znikome i raz na jakis czas rzuca ochłapy
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz
Witam
Ja dopiero od miesiąca jestem na tej stronie, i uważam ją za jedną z najlepszych tego typu. Nie wiem dlaczego nikt nie pisze o taksach. To wcale nie jest trudne. Minimalna znajomość angielskiego a i to nie przy każdego rodzaju zadań.
Wczoraj zarobiłam 0,24$ za dwa zadania( te były dość trudne ale za to po 0.12$ za jedno) a dziś aż 0,52$ za 8 zadań , dwa rodzaje. Najłatwiej jest z wyszukaniem adresu na stronach (nie pamiętam nazwy zadan ale coś z biznesem). Trzeba wejść w podany link do strony i wyszukać adres firmy, jeśli jest kilka adresów należy wpisać adres głownej siedziby firmy (Headquarters). Później na stronie z zadaniem zaznaczyc pole że znalazłeś adres , wybrać w jakim kraju jest ta głowna siedziba(najczęściej USA lub Kanada) i w kolejnych linijkach wkleić adres (nie pisać bo łatwo się pomylić). Dodali dziś (hmm...właściwie wczoraj) kilka tysięcy tych zadań a skończyły się po kilku godzinach.
Jak kto zna niemiecki to może robić taski w tym języku ale są to właśnie te bardziej absorbujące za to po 14centów.
Tylko na początku jest mały test językowy a ja nie odpowiedziałam na jedno pytanie z czterech i niestety nie mogę ich robić.
A w ClixGrind udało mi się wygrać 0.10$ i 0,50$ oraz kilka razy po 5 dodatkowych szans.
Odpowiedz
@margi222
Sam chciałem zacząć robić te taski, aczkolwiek nie wiem jak to wygląda.... Nie chę bymi konto zbanowali jeśli zrobiłbym coś źle czy coś... Jest napisane, że np. trzeba przydzielić coś tajm doc zegoś tam... Ale skąd niby mam to wiedzieć?Fakt, póki nie spróbuję to nie będę wiedział o co w tych zadaniach chodzi, ale zniechęca mnie te treningowe... Naprawdę trudny "reading"Tongue Masz może jakieś jeszcze porady i czy mógłbys podać jeszcze jakieś przykłady zadań? Pamiętam, że np. było zaanie, w tkórym trzeba było dopasować uczestnikówdoczegoś tam... Jak to się robi?Znowu jest jakiś reading i trzeba wyczytać z niego kto do czego pasuje?
Odpowiedz
cięzko robic te zadania google słabo tłumaczy ; /

Odpowiedz
Witam.
Niektórych zadań sama nie rozumiem, a inne sie nie bardzo opłacają. Tak jak dziś, dodali zadania po 0,01$ a trzeba znależć aż 10 stron w Google. Gdy firma ma własną stronę to jest łatwe, ale gdy trzeba znaleźć jakąś osobę z firmy to już inna sprawa. Nie można dawać adresu stron yellowpage i tym podobnych.
Te zadania po 0,12 (For a given Search Query, how relevant are the 30 shown items) wcale nie są takie trudne, czasem jednak robię to trochę intuicyjnie. Natomiast nałatwiejsze moim zdaniem jest Find and Enter a Business Address po 0,07$. Naprawde jest to proste, a można próbować bo najpierw trzeba przejść test. Clixsense nikogo nie zabanuje z powodu złego wykonania tego zadania, każde zadanie ma jakiś margines błędu, jeśli go przekroczysz to nie zaliczy po prostu zadania i kasy nie otrzymasz. Gdy masz więcej błędów może zabanować firma crowdflower która daje te zadania. Życzę powodzenia
Odpowiedz
@margi222
Dziękuję za pomoc i wytłumaczenieSmile
Odpowiedz