Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Multiclicker 2 - czyli automatyczne klikanie w bux'ie [PORADNIK]

Plugin mozna sciagnac tylko w przypadku rejestracji w danym buxie wylacznie po przekierowaniu ze strony clickers?
mam wrazenie ze ogarniecie tego zajmie mi duzo dluzej niz wyklikanie reklam w kazdym z buxow -.-
Odpowiedz
nie, można zarajestrować się z dowolnego refa (w 99,9% pluginów- 1 gość wypuszcza swoje ze zobligowaną rejestrcją pod nim -ale to jasno jest opisane wtedy przy pluginie) jak nie mas VIP to tylko pluginy free.

Ogólnie 4 wersjami multiclickera klikam w ciągu 60minut ok 500 stronek. Manualnie bez szans to zrobić w sensownym czasieBig Grin
[-] 1 użytkownik podziękował kytorr za ten post:
  • Moni1313
Odpowiedz
[Obrazek: 2dudsn9.jpg]

Jestem zalogowany, wchodze w MULTICLICKER 2 PLUGIN, jesli lista buxow. Gdy klikam na baner to pojawia sie strona gdzie musze uzupelnic captcha i przenosi mnie na strone buxa. Gdy klikam na cokolwiek innego wyswietla sie to okno co wrzucilem 2 posty wczesniej. Juz mnie to zaczyna wpieniac nie mowiac brzydko
Odpowiedz
Mówiłem.. kategorię free musisz wybrać.. jak pobierasz z vip nie mając VIP a to bana wyłapiesz Big Grin logujesz się i obok listy masz free / vip klikasz free i dopiero masz listę dostosowaną dla Ciebie..

P.S lepiej wejsc z refa kogoś z forum bez capcha itp, a komuś zawsze pomożesz.. np saiphptc jest w sekcji free i opisany tutuaj
http://forum.zarabianie24.net/t-placi-sa...t=saiphptc
Odpowiedz
Przecież nie wchodź przez te ich banery, to bez sensu.
Widzisz nazwę bux'a, to po prostu skopiuj nazwę, wklej do paska adresu i dopisz com lub net (w 95% te końcówki są).
Albo wpisz nazwę w naszej wyszukiwarce forum czy google, będzie szybciej.

No niestety, na początku trzeba trochę się namęczyć z dodaniem tego wszystkiego.
Odpowiedz
Wybieralem kategorie free za kazdym razem. Teraz to juz odpuszczam bo nawet jak chce wejsc na moj profil to pokazuje ze nie mam dostepu, szkoda moich nerwow. Dzieki panowie za zaangazowanie
Odpowiedz
Tak obrazkowo i jasno.. hm no cóż szkoda
Odpowiedz
(18-01-2016, 16:48)Marol92 napisał(a): Wybieralem kategorie free za kazdym razem. Teraz to juz odpuszczam bo nawet jak chce wejsc na moj profil to pokazuje ze nie mam dostepu, szkoda moich nerwow. Dzieki panowie za zaangazowanie

Za łatwo się poddajesz Wink
Na pewno coś poradzimy...

Spróbuj wejść przez ten link(są to pluginy w zakładce FREE):
http://clickers.info/articles.php?c=8
Jeśli masz informację o braku dostępu to widocznie nie przejrzałeś wszystkich tematów wymaganych po rejestracji, nie masz aktywnego konta(sprawdź email, może coś przyszło) lub jest to wina forum i należy poczekać do jutra.
Jeśli mimo to, nadal błąd będzie występował - napisz do supportu.
Bardzo szybko odpowiada i kilka razy błyskawicznie mi pomógł.
Odpowiedz
Nie przeczytałeś tematów po zarejestrowaniu, dlatego tak masz.

(15-01-2016, 11:37)xdax1 napisał(a): Jakie bux'y konkretnie?

Po za tym:
- Sprawdź czy konto istnieje, zaloguj się w bux'ie
- Sprawdź oczywiście czy jest dobry klucz, hasło i login (np. nie raz trzeba podać email a nie nick)
- Sprawdź czy masz najnowszą wersje plugina
- Zresetuj program i sprawdź czy teraz działa
- Usuń i dodaj jeszcze raz te bux'y

Chyba bana zarwałam, teraz mam inny problem, zarejestrowalam się w probux.me i mam ciągle connecting, co za diabeł?
Odpowiedz
Jeśli strona istnieje a masz ciągle connecting, musisz użyć proxy w programie.
Wszystko jest w filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=2DJqkPgy_fA
Odpowiedz