Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Multiclicker 2 - czyli automatyczne klikanie w bux'ie [PORADNIK]

Witam!

Zarabiaj na bux'ach automatycznie, nawet 200 stron na raz!

Związku z tym, że admin tworzący pluginy - krótki mówiąc: leci w chu*a (praktycznie żadnych nowych) zaprzestałem subskrybowania jego usługi. Dlatego, pluginy wraz z multiclickerem zostają zawieszone do odwołania (zostaną na liście). Zalecam korzystanie z All1tool.

-> Poradnik do multiclicker'a <-
Multiclicker wymaga plugina oraz klucza. Plugin znajdziesz na mojej stronie a klucz otrzymasz w zamian za rejestrację z moich linków!

POBIERZ PROGRAM TUTAJ WERSJA 2.5.10 (+ SOLVER)

https://drive.google.com/drive/folders/1...sp=sharing
(na windowsy x64 bit)
Inne wersje znajdziesz tutaj: http://mc2.clickers.info/

Aby otrzymać klucz napisz do mnie na PW lub GG na mojej stronie (z boku strony, jestem online 12:00-20:00!) i skorzystaj z poniższego szablonu:

Szablon:
PAMIĘTAJCIE ŻEBY PODAWAĆ DOKŁADNIE NICK Z BUX'ÓW, WIELKOŚĆ LITER MA ZNACZENIE!
Cytat:login/email (Twój w bux'ie):
- Nazwa bux'a
- Nazwa bux'a
- Nazwa bux'a
- Nazwa bux'a

-> Poradnik do All1Tool <-
All1Tool to program podobny do multiclickera (klika reklam), nie wymaga ani klucza ani plugina, ale nie wszystkie strony tam działają. Na mojej stronie znajdziesz listę działających stron.

Jest również temat innego użytkownika o tym programie (mcraft):
http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-na-Bu...BOT-150284

-> lista pluginów oraz buxów + co działa na All1tool <-
Każdy kto zarejestruje się w bux'ach "TEST" i taka strona mi wypłaci, oferuje jednorazowy refback 80%!

-> Program do aktualizacji pluginów <-
Specjalny program, który pobierze wszystkie pluginy z listy (jeśli jesteś nowy), pobierze pluginy z ostatniej aktualizacji oraz usunie pluginy po scamach.

-> Lista scam'ów <-

PROSZĘ O CZYTANIE CAŁEGO PORADNIKA ORAZ  CAŁY TEN POST ZA NIM NAPISZESZ DO MNIE.
UWAGA NA WŁAMANIA! PAMIĘTAJ, ŻEBY MIEĆ INNE HASŁO NA KAŻDYM BUX'IE

UWAGA! Musisz aktualizować w programie logowanie z przeglądarki. W tym celu, wejdź w „Settings” -> „Browser list” następnie „Capture”. Kliknij na niebieski link, który wyskoczył w okienku. W „name” wpisz sobie jakaś nazwę i na samym dole „Submit”. Przeglądarka została dodana do listy, teraz kliknij na nią drugim przyciskiem myszki i „Forge all accounts to use this browser” po czym kliknij na dole „ok”.

Zakaz rozpowszechniania poradnika bez mojej zgody!

Zapraszam!

Q&A (Pytania i odpowiedzi):

1. Ile na tym zarabiasz?

Zarobek jest bardzo różny, w jednym miesiącu może być $30 a w innym tylko $5, tak działają buxy.
Bez poleconych myślę, że będzie to $10-30/msc po 1-2 miesiącach działania programu. Na początku będą wpadać pierwsze dolary, ale większy zarobek osiągnie się po paru miesiącach.

2. Czy można dostać bana w jakimś bux'ie?

Tak, w niektórych można dostać bana. Jednak takich bux'ów jest garstka. Zazwyczaj te starsze strony w jakiś sposób wykrywają program, ale nie wszystkie.
W mojej liście znajdziesz takie, w których bana nie dostałem.

3. Co jeśli nie ma jakiegoś plugina na liście?

Jeśli jakiegoś plugina nie ma to:
- Brak plugina
- SCAM, czyli strona nie płaci
- Dostałem bana, czyli strona wykrywa program

4. Jak działa program?

W skrócie: Uruchamiasz, dodajesz pluginy, włączasz je i następnie wyskakują captcha to przepisania. Całość zajmuje mi do max 10 min. Potem po prostu program klika, a Ty możesz robić coś innego.

Przepisywanie captcha można ominąć co drugi dzień:
Np. Przepisujesz captcha dnia 05.11 o godzinie 15:00, żeby ominąć przepisywania captcha na drugi dzień wystarczy dnia 06.11 włączyć program i uruchomić pluginy przed godziną 15:00.
Polecam program uruchamiać 2 razy dziennie np. rano i wieczorem (za 2 razem nie trzeba przepisywać captcha).

Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego danego bux'a nie ma, możesz napisać w komentarzu lub na PW.

Zapraszam do zadawania pytań!
[-] 13 użytkowników podziękowali xdax1 za ten post:
  • Anistar, iJustSmoke, izuniapajus5, kytorr, lever, LikeAMoneys, Minis1, Oski001, pablo12, pasekk, Pitko1, Server, UniX
Odpowiedz
Piękny i profesjonalny opis! Szacunek Upup
[-] 1 użytkownik podziękował kytorr za ten post:
  • xdax1
Odpowiedz
(29-11-2015, 21:48)kytorr napisał(a): Piękny i profesjonalny opis! Szacunek Upup

Dzięki Big Grin
Trochę mi zajęło, mam nadzieję, że się przyda Smile
Odpowiedz
Super dzięki. Nareszcie sobie poradzilam
[-] 1 użytkownik podziękował tyjka77 za ten post:
  • xdax1
Odpowiedz
A, jeżeli chciałbym 200 kluczy (200*0.005=1$) to też byś przyją, czy by ci się nie chciało?
Odpowiedz
Nie wiem czy znajdziesz aż 200 bux'ów które opłaca się dodać Big Grin
200 bym zrobił, ale nie od razu. Co jakiś czas bym wysyłał po kilkanaście kodów.
Odpowiedz
nie tylko dla mnie i może nie tylko 200. Smile

Zanim "złożę zamówienie" to jeszcze trochę potrwa. Smile Ale cena 1$ = 200 kodów, tak?
Odpowiedz
Tak wychodzi.
Odpowiedz
Ok, fajnie napisałem do xdax1 i po paru godzinach otrzymałem klucze. Great
[-] 1 użytkownik podziękował Oski001 za ten post:
  • xdax1
Odpowiedz
Dzięki za skorzystanie Wink
Jutro mija "promocja" 10 darmowych kluczy oraz cena trochę pójdzie w górę. Więc zapraszam póki jeszcze jest aktywna Big Grin
Odpowiedz