Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 1 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moje poczynania na giełdach kryptowalut

tommwk
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 6
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
RE: Moje poczynania na giełdach kryptowalut
(02-07-2017 18:48)dariklon napisał(a):  Ostatnio na giełdach martwo, słabe ruchy, sprzedaż ustawiona i trochę wolnego od giełd. 4 koniec święta w USA są szanse, że coś się ruszy.

hej
tak samo uwazam, jak to sie mówi "cisza przed burza" wkocnu wojna wszystko napedza
12-07-2017 13:58
Wkkkis
Zbieracz
*

Student User
Liczba postów: 284
Reputacja: 12 +

Powitać Smile

Zainteresował mnie ogolnie temat kryptowalut, szczegolnie tych bardziej "niszowych". Tylko wiedze na ten temat mam mala i stad pytanko - w jakich portfelach to trzymasz? Jakie ogolnie polecasz do przechowywania kryptowalut?
I jak wyglada dostepność tych bardziej "niszowych" kryptowalut na roznych portfelach blockchainowych (czy jak one się tam zwą). I jak z kwestia bezpieczenstwa tych portfeli? Są bezpieczne dopoki ktoś ich nie zhackuje, czy moze jednak w miare są stabilne?

Z gory dzieki i pozdrawiam Smile

19-07-2017 13:26
dariklon
Ja tu tylko sprzątam ;-)
*

Moderator
Liczba postów: 2,196
Reputacja: 32 +
Poleconych: 1

Goldsy: 73.00
Ogólnie praktycznie, nie korzystam z portfeli, wszystko mam na giełdach gdyż cały czas coś kupuje sprzedaje itd., ważne aby dobrze zabezpieczyć się przed hakerami. Na giełdach dostępny jest google authenticator czyli logowanie dwustopniowe, podobnie z emailem na gmail.

[Obrazek: d.jpg]
http://pozyczka-online24.pl/
[Obrazek: dariklon]
19-07-2017 13:41
Wkkkis
Zbieracz
*

Student User
Liczba postów: 284
Reputacja: 12 +

Na wszystkich tych giełdach jest google authenticator dostepny? Smile

A same gieldy (np. BitBay) pod wzgledem bezpieczenstwa jak stoja? Zdarzaly im sie jakies wpadki?

Ogolnie temat na tyle ciekawy, ze az chyba założe twittera, zeby obserwowac. Smile
Do tej pory bawilem sie raczej normalna gielda łacznie z analiza techniczna na podstawie MACD/RSI/CCI, średnich kroczących itd. Pod kryptowaluty korzystasz moze ze programow do analizy technicznej? W ogole są tak owe gdzieś dostępne? (A dokladniej dostepne w racjonalnych cenach albo najlepiej za darmo? Big Grin)

Która z giełd najbardziej byś polecał?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie Smile

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2017 18:12 przez Wkkkis. Edit Reason: Powód edycji: )
19-07-2017 16:59
dariklon
Ja tu tylko sprzątam ;-)
*

Moderator

Praktycznie na każdej giełdzie masz taką opcję.

A co do analiz itp, to śledzę grupy i twittera ale głównie kieruję się własną analizą i intuicją.

poniżej ostatnie zabawy z XVG - Verge

Załączone pliki Miniatury
İmage

19-07-2017 19:07
adrian018
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 8
Reputacja: 0 +

Oo kryptowaluty to mój ulubiony temat, siedzę w nich od marca tego roku i muszę przyznać, dają porządnie zarobić.. Smile
Taka nauczka dla innych - zakupiłem portfel Trezor i trochę się zawiodłem bo można na nim głównie trzymać BTC i przez myetherwallet można trzymać ETH i kilka walut pochodnych, więc taki portfel sprzętowy jest dobry dla osób które mają przynajmniej kilka BTC i chcą je trzymać na long-term. Smile
Obecnie na giełdzie jest ciekawie do 1sierpnia jest lekka spinka, a potem jak segwit przejdzie itp to kurs powinien nie spadać poniżej poziomu 10000zł, także kto jeszcze się tym nie zaintersował, to polecam Smile

P.S dariklon Ty grasz tylko trading czy masz jakieś przyszłościowe coiny, które trzymasz zamrożone na longa? Wink
Wczoraj 14:03
dariklon
Ja tu tylko sprzątam ;-)
*

Moderator

Adrian ostatnio postanowiłem odkładać trochę LSK - Lisk na dłuższy okres. Resztę jak na razie kupuję dodaję 10-30% i od razu wystawiam na sprzedaż.

Wczoraj 16:16
Odpowiedz 

Wizytor
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: 16
oldman41, marekx, krzysieka, kytorr, xdax1, UniX, dariklon, Glichy, adrian018, Robert Juszkiewicz, Wkkkis, ari555, trio, Mariusz Zasadziński, przemas85, Jack Kwiatu,
Twoje forum o zarabianiu przez Internet i pracy w domu