Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Kupno gotowej spółki czy rejestracja nowej?

Wiem, że oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy, ale co polecacie z własnego doświadczenia?
Odpowiedz
To zależy od Twoich potrzeb. Widziałem na innym forum wypowiedź użytkownika, który kupił gotową spółkę z historią i kapitałem zakładowym, przez co zyskał uznanie kontrahentów i zaczął pozyskiwać znacznie więcej zleceń z racji na poprawę wizerunku firmy. Możesz też poczytać o gotowych spółkach na blogu mctgroup.eu/blog/jakie-korzysci-niesie-ze-soba-kupno-gotowej-spolki/
Odpowiedz
Obie opcje mają plusy i minusy. Jeżeli jesteś świeży na rynku, i nie masz klientów, warto rozważyć opcję zakupu.
Sporo zależy, w jakiej branży chcesz działać.
Odpowiedz
Według mnie rejestracja nowej spółki to lepszy pomysł. Zaczynając od zera nie trzeba poprawiać po nikim błędów i wszystko można na spokojnie uporządkować. Mimo wszystko trzeba mieć jednak odpowiednie fundusze, szczególnie na starcie, ponieważ mogą się one przydać w momencie, gdy będziemy chcieli rozwijać przedsiębiorstwo. Z tego właśnie powodu dobrze jest pomyśleć nad kredytem, dzięki któremu będzie to możliwe. Najlepszym wyjściem będzie jednak poszukać takiego kredytu, który w danym przypadku będzie sprawdzał się najlepiej. Ja osobiście polecam sprawdzić wszystko za pomocą porównywarki kredytów ******************, ponieważ pozwala ona porównać poszczególne oferty w krótkim czasie.

Notatka od dariklon, 25-08-2017 23:36:

niedozwolone linki

Odpowiedz
Musiałbyś opisać branżę, specyfikację, podać niezbędne dane i itd. Tak to ciężko doradzić.
Odpowiedz
Wg mnie lepiej zacząć od zera, gdyż historia spółki na sprzedaż może być różna.
Spróbuj chociaż wygooglować spółki po nazwie i w ten sposób sprawdzić czy są jakieś komentarze odnośnie firmy samej w sobie.
Odpowiedz
Kupno gotowej ma sens. Wchodzisz poprzez gotowe na giełdę i od razu masz jakiś obró. Tylko większość spółek jest robiona na lewo i po to aby zarobić. Ryzykowne jest kupowanie gotowej, gdyż często mogą mieć zszaragne opinie wśród akcjonariuszy. Pod względem prawnym kupno gotowych jest ok. xx

Notatka od kytorr, 10-08-2017 15:18:

wymoderowany link pozycjonujacy/reklamowy

Odpowiedz