Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie tradycyjne formy reklamy?
Słuchajcie, prowadze serwis informacyjny, lokalny. Pomyślalem, że w moim miasteczku warto jest go rozreklamować też w sposób bardziej tradycyjny. Może macie jakiś pomysl, jak to dobrze zrobić? Jakieś ulotki czy coś?
Odpowiedz
[+]
Ulotki to zawsze jakiś pomysł, ale są chyba mało efektywne. Ja bym się już raczej zdecydowała na gadżety reklamowe.
Jest tego dużo, więc możesz wybrać, co ci bardziej pasuje. Na przykład:
długopisy
smycze
kubki
pendrive'y
minilatarki
Zależy oczywiście, ile pieniędzy chcesz na to przeznaczyć.
Te wszystkie gadżety znajdziesz w hurtowni reklama
Odpowiedz
[+]
Poszukaj na facebooku grup, fanpage z Twojego miasta napisz do nich z prośbą o reklamę fanpage Twojej strony albo bezpośrednio strony, ale dzięki fanpage będzie łatwiej miał znaleźć i dotrzeć do większej liczby userów. Wiadomo prowadzenie fanpage zajmuje około godzinki tygodniowo jeśli będziesz linkował tylko artykuły ze strony, ale dodatkowo wpłynie to pozytywnie na SEO Smile Ulotki też by były dobre, ale by musiały zwracać uwagę, mieć ciekawy wygląd inaczej to się nie opłaca bo po wyjęciu ze skrzynki wylądują w koszu. Lepiej zostawić te ulotki w lokalnych sklepach i wtedy tylko zainteresowane osoby by brały. Można też przykleić kilka plakatów w najlepszych lokalizacjach, tylko też muszą zwracać uwagę dobrym wykonaniem i kolorystyką. Wszystko zależy od budżetu jakim dysponujesz, wielkością miejscowości oraz od siły konkurencji. Jeśli konkurencja jest znikoma to nie bój się inwestować, wiele lokalnych firm będzie chciało się reklamować i poniesione koszty szybko się zwrócą Wink
Odpowiedz
[+]
Ja również zaangażowałbym się w promocję poprzez media społecznościowe. Facebook jest potężnym narzędziem dającym naprawdę ogromne możliwości. Mój przedmówca zresztą dał Ci tutaj już kilka wskazówek. Promuj swój biznes poprzez fanpage. Jeśli go jeszcze nie posiadasz - załóż jak najszybciej i rozwijaj. Tutaj chociażby możesz sobie poczytać o pozyskiwaniu klientów w mediach społecznościowych: xx Warto korzystać z takich wskazówek.
Odpowiedz
[+]
Też bym bardziej uderzył w media społecznościowe, dzięki nim trafisz do większej ilości potencjalnych klientów.
Odpowiedz
[+]
Kiedyś próbowałem z ulotkami.
Jak nie masz co robić z tuszem w drukarce i chce Ci się rozdawać to czemu nie, ale reklama w necie jest lepsza.
Odpowiedz
[+]
Ja bym na twoim miejscu poważnie się zastanowił nad różnymi formami gadżetów reklamowych Smile
Odpowiedz
[+]
Świetnie się sprawdzają wycięta reklama, z nimi to możesz dużo naprawdę podziałać Smile
Odpowiedz
[+]
Może torby reklamowe? W małym miasteczku to mogłoby mieć sporo sensu. Zobacz www.mk-pak.pl lub http://www.plasteam.pl/, dużo jest takich producentów.
Odpowiedz
[+]
Ja Ci polecam Google Adwords - ustawiiasz sobie jedynei na Twoje miasteczko w wyszukiwarce i płacisz tylko za wejścia. Troszkę trzeba na tym przysiiedzieć aby zrouzmieć ale płacisz tylko za efekty i prawdziwe wejścia.
Odpowiedz
[+]
Jak dla mnie zdecydowanie lepsze są reklamy AdSense. Szczególnie jak prowadzisz bloga albo stronę, która ma dużo użytkowników. Możesz wtedy na nich trochę zarobić. Znajomy właśnie prowadzi taki serwis, ale przez to że się za bardzo nie zna zgłosił się do firmy http://www.optad360.com/ a oni podkręcili mu zysk z tych reklam. Też prowadzę bloga, ale jeszcze jest mały Wink Zamierzam jednak odpalić tam reklamy i też zarabiać niedługo.
Odpowiedz
[+]
Adsens jest ok ale trzeba mieć spory ruch na stronie, żeby zarobki były coś warte Smile
Odpowiedz
[+]
Może być bilbord w dobrym miejscu lub reklama w ruchliwym miejscu na jakiś ogrodzeniu.
Odpowiedz
[+]
Tradycyjne formy reklamy są tak samo istotne jak internetowa forma reklamy na
https://www.berkano.pl/.Materiały reklamowe POS sprawdziły się w przypadku mojej firmy i efekty były super Wink Aczkolwiek sądzę, że dodatkowe akcesoria jak długopisy, smycze, czy notesy z logo firmy,  także są dobrą formą reklamy tradycyjnej Biggrin
Odpowiedz
[+]
Rekama w Social Media to podstawa
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości