• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki bank wybrać?
Siemka, nie jestem obecnie w temacie jeśli chodzi o banki, a widzę, ze coś się zmienia, stąd moje pytanie:
Na jaki bank zlecać wypłaty z buxów?
PayPal, Payza? Czy może inne? (o ile to możliwe)
Przy okazji myślę nad przelaniem potem tej kwoty na konto bankowe, więc który z tych banków daje możliwości dokonania takiego przelewu? Ewentualnie zostaje mi wymiana z kimś

Kolejne pytanie dotyczące bitcoin, widzę to staje się to modne, klikam w buxie z bitcoin i jeśli dojdę do wypłaty w takim buxie to na co zlecić wypłatę? W bitcoin akurat jestem totalnie zielony Smile
  Odpowiedz

(20-07-2017, 12:05)AeN` napisał(a): Siemka, nie jestem obecnie w temacie jeśli chodzi o banki, a widzę, ze coś się zmienia, stąd moje pytanie:
Na jaki bank zlecać wypłaty z buxów?
PayPal, Payza? Czy może inne? (o ile to możliwe) - najlepiej miec kilka kont załozonych w tym Paypal, Payza, Skrill, Perfect Money i Bitcoin
Przy okazji myślę nad przelaniem potem tej kwoty na konto bankowe, więc który z tych banków daje możliwości dokonania takiego przelewu?
Paypal i Payza mozna na konto bankowe bezpośrednio (na PZ oplata 12zł), z BTC mozna poprzez giełde/kantory także dość tanio, PM zamiana z kims.
Ewentualnie zostaje mi wymiana z kimś --> polecam mój kantorek

Kolejne pytanie dotyczące bitcoin, widzę to staje się to modne, klikam w buxie z bitcoin i jeśli dojdę do wypłaty w takim buxie to na co zlecić wypłatę? W bitcoin akurat jestem totalnie zielony Smile --> na swój portfel BTC, mozna zalożyć np na blockchain bezpłatnie.
  Odpowiedz

Najlepszym sposobem jest wypłata w bitcoinach a później sprzedaż ich na Bitbay.net kurs ciągle rośnie dlatego też warto poczekać aż poszybuje jeszcze wyżej Smile
  Odpowiedz

Ja zlecam na PayPal a później na konto bankowe, tak jest chyba najtaniej.
http://zarabiamykase.pl - dyskusje na temat zarabiania
  Odpowiedz

Moim zdaniem PayPal, od wielu lat korzystam i wszystkie zdarzenia przeze mnie wykonywane odbyły się bez najmniejszych kłopotów,
natomiast w razie jakichkolwiek wątpliwości można zadzwonić na ich infolinie, która naprawdę sprawnie działa (szybko odbierają).
[Obrazek: logo-1.png]
  Odpowiedz

Dołączę się i również napiszę, że stawiam na PayPal.
Porządna firma, a w razie pytań szybko odpowiadają.
  Odpowiedz

Ja tam polecam mbank. To chyba najlepszy obecnie bank w Polsce. i trzymam kasę w tym banku. Ten bank jest fajny, bo można tam fajnie inwestować kasę.

Notatka od kytorr, 24-01-2018 17:12:

Wymoderowany link / seo / pozycjonowanie

Odpowiedz

Ja mam konto dla młodych w PKO , paypal i sobie chwalę Smile
  Odpowiedz

Po wycofywaniu się z rynku "zarabiania w necie" przez PayPal i po upadku Payza, coraz większą popularność będzie zdobywał chyba Skrill.
Najlepsze metody na zarabianie przez internet bez wkładu własnego.
  Odpowiedz

ja posiadam paypal
  Odpowiedz

Ja od lat korzystam z PayPal i nigdy nie było problemów, aczkolwiek Ci co zarabiają duże pieniądze mogą się niemile zdziwić
  Odpowiedz

Zrób analize banków
  Odpowiedz