Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Inwestycja 10$ tygodniowo

Witam,
Co tydzień mogę inwestować 10$, tylko nie wiem w co te pieniądze inwestować.
Więc przychodzę z takim pytaniem do was.
Gdzie najlepiej wrzucać te 10$ które będę miał co tydzień?
Odpowiedz
Moje kilka opcji:
1. Możesz ryzykować w HYIP na zasadzie wchodzisz w jeden, wypłacasz potem zysk i następna strona.
2. Zainwestować w jakiś bux, z czasem budować RR i upgrade konta co da potem zysk (oczywiście tylko w stronach tych "najlepszych").
3. Zbierać te $10 tygodniowo aż uzbiera się większa suma i zainwestować w jakiś Revenue Share.

Najbezpieczniejsza jest opcja nr. 2, ale za to najwolniejsza. Długi czas oczekiwania na zysk (zebranie określonej ilości RR trochę zajmie z 10$ tygodniowo + upgrade).
Odpowiedz
UPSmileWinkCoolBig Grin
Odpowiedz
To calkiem spora suma, rozkladaj rownomiernie na kilka programow, najlepiej w miare mlodych bo wiadomo ze te starsze moga byc bardziej ryzykowne.
Odpowiedz
(20-02-2017, 16:15)xdax1 napisał(a): Moje kilka opcji:
1. Możesz ryzykować w HYIP na zasadzie wchodzisz w jeden, wypłacasz potem zysk i następna strona.
2. Zainwestować w jakiś bux, z czasem budować RR i upgrade konta co da potem zysk (oczywiście tylko w stronach tych "najlepszych").
3. Zbierać te $10 tygodniowo aż uzbiera się większa suma i zainwestować w jakiś Revenue Share.

Najbezpieczniejsza jest opcja nr. 2, ale za to najwolniejsza. Długi czas oczekiwania na zysk (zebranie określonej ilości RR trochę zajmie z 10$ tygodniowo + upgrade).

Jeżeli bux to w jaki najlepiej i jak długo to będzie trwało Wink
Odpowiedz
Na wielu forach ludzie bardzo polecają neobuxa, kiedyś widziałem fajny poradnik w pdf, jak inwestować, klikać w reklamy i jak opłacać refferalli, tylko już niestety nie pamiętam jak to się nazywało.. coś w rodzaju "neobux guide", z tym, że raczej kokosów w szybkim czasie z tego nie będzie.
Odpowiedz
Nie wiem czy jeszcze ten wątek jest aktualny, ale taką kwotę to ja bym odkładał przez powiedzmy miesiąc, albo nawet dwa i wtedy wrzucił to w jakiś dobry hyip, najszybszy zarobek. Oczywiście jest ryzyko, ale gdzie indziej tyle zarobimy w tak krótkim czasie. Umiejętnie obracając taką kwotą można ładnie pomnożyć ten niewielki jak na początek kapitał, lecz z czasem zrobi się z tego niezła sumka i wtedy można obracać tym w revach, i innych programach, w tym część kwoty inwestując w hyipy i cieszyć się wypłatami które po pewnym czasie przerosną nasze oczekiwania.
ZARABIAJ ZE MNĄ ZAPRASZAM!
Odpowiedz
A co myślicie o rockwall investments? Ostatnio coraz częściej się o nich słyszy
Odpowiedz
(28-11-2017, 16:37)mankas napisał(a): A co myślicie o rockwall investments? Ostatnio coraz częściej się o nich słyszy

Czytałem o tym Rockwall Investments - różne są opinie Wink Programy niby wyglądają obiecująco.. Co o tym myślicie, jakie sa Wasze przemyślenia? Na chwilę obecną nie jestem przekonany co do tej firmy - wszystko jest trochę pokazane "szablonowo" Wink
Odpowiedz
Napisz na priv a podpowiem bo jest wiele ciekawych tematów Smile
Odpowiedz