Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Globaltestmarket

Da ktoś zaproszenie?
Odpowiedz
Nie umisz czytać ?
Najpierw przeczytaj to co napisałem ponizej, a potem pisz.
(12-08-2015, 09:58)madox91 napisał(a): Ja czekam już 9 dzień. a wypłaty ani widu ani słychu. W sumie 160 zł Angry. Ale nie odpuszczę. Napisałem do nich ticketa.
Z tego co napisałem widac chyba ewidentnie, że maja jakies problemy z wypłatami, więc po co piszesz, ze chcesz sie w takim momencie zapisać ???

Odpowiedz
A to już chyba moja sprawa po co, nie wiem po co w ogóle ten komentarz napisałeś.
Odpowiedz
Emil ?
strzel se baranka.
program nie chce wypłacac , a ten chce sie zapisywać Laie_67, jest tu logika Wall
edit:
Przez prawie cały rok człowiek ciuła po 30 pkt. az uzbiera 1235 pkt potrzebne, aby wypłacić, a pod koniec okazuje się, ze sa takie komplikacje.

Odpowiedz
Otrzymałem swoją wypłatę z GTM ( 160 zł ) w ostatnim 10-ym dniu jaki obowiązywał. Dlatego przepraszam jeśli kogoś uraziłem, zwłaszcza Ciebie Emil . Program wywiązał się ze swojej obietnicy zawartej w FAQ 5-10 roboczych. Spokojnie możecie się zapisywać, a jak ktoś chce zapraszam do mnie na bloga Wink

Odpowiedz

madox91 on tam juz jest zarejestrowany...Wink

1235?a nie 1680...chyba cos tak za 60 złDodgy
Odpowiedz
U mnie 1235 pkt = 160zł. Moze dlatego. ze wczesnie zacząłem Huh

Odpowiedz
Nie kontynuowałem dyskusji, bo dla mnie to było zbędne, dlatego nic się nie stało i wybaczam Big Grin
Odpowiedz
Program świetnie się trzyma i płaci terminowo. Warto tam samemu robić ankiety i masowo polecać znajomym/ na forach itp (zwłaszcza zagranicznych)
Odpowiedz
MADOX to masz lepiej u mnie jest 1680 ConfusedWall
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości