Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Globaltestmarket

Począwszy od 4 marca 2014 roku, będzie można wybrać z dużo szerszej gamy nagród w panelu GlobalTestMarket .

Będzie można wymieniać swoje punkty MarketPoints na karty upominkowe znanych marek, takich jak: Tesco, Carrefour, Sephora i Starbucks. Ponadto, będzie można również przekazać swoje punkty na cele dobroczynne i w ten sposób wesprzeć znaną organizację UNICEF! Big Grin
Zdajemy sobie sprawę, że zmiany w systemie wynagradzania mogą być przyczyną dodatkowych pytań dotyczących tych zmian, dlatego prosimy o zapoznanie się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami i odpowiedziami na te pytania, na końcu tej wiadomości. Te informacje pomogą Ci przygotować się i lepiej zrozumieć zmiany w systemie wynagradzania w GlobalTestMarket, które wejdą w życie już wkrótce!

P: Jakie są główne korzyści wynikające z nowego katalogu nagród GlobalTestMarket?
O: Nowy katalog nagród GlobalTestMarket zapewnia członkom możliwość wymiany swoich punktów MarketPoints na wiele różnych nagród, w tym kart upominkowych popularnych marek. Umożliwia on także przekazanie punktów na cele charytatywne. Wypróbuj nowy katalog i przekonaj się, że jest on łatwy w obsłudze i zaprojektowany na wzór znanych sklepów internetowych. Dodatkowo dostawa nagród jest znacznie szybsza niż poprzednio!

P: Jeśli mam pytanie lub problem związany z moimi nagrodami lub ich dostarczeniem, z kim mam się skontaktować?
O: Na nowym interfejsie naszego katalogu GlobalTestMarket, znajdziesz zakładkę "Pomoc". W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie nagród lub ich dostawy, przejdź do swojego konta nagród, wybierz konkretne zamówienie i skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej GlobalTestMarket. Nasz interfejs jest bardzo prosty w użyciu! Co ważne, umożliwia on rownież sprawdzenie statusu lub “śledzenie” swojego zamówienia.

P: Jeśli mam pytanie lub problem związany z moim bonem zakupowym, otrzymanym przed wprowadzeniem nowego programu nagród, do kogo mam się zwrócić?
O: Wybierz opcje “Kontakt” na stronie internetowej GlobalTestMarket, wypełnij formularz, a my z przyjemnością pomożemy rozwiązać zaistniały problem!

P: Czy za udział w badaniach otrzymam taką samą liczbę MarketPoints jak dotychczas?
O: Oczywiście! Liczba MarketPoints zarobionych za udział w badaniach pozostaje taka sama.

P: Czy wartość moich punktów MarketPoints ulegnie zmianie?
O: Do tej pory, 1000 punktów MarketPoints stanowiło równowartość $ 50 USD.
W nowym programie, każda nagroda ma unikalną wartość, dlatego równowartość nagród będzie się różnić, w zależności od wybranej nagrody. Również w zależności od nagrody , wprowadzona została niewielka zmiana w wartości punktów MarketPoints, która obejmuje niewielkie różnice związane z dostawą i zarządzaniem, wierzymy jednak, że wartość dodana wniesiona przez nowy program spowoduje wyrównanie tych drobnych korekt .

P: Jak długo bedę czekać na dostarczenie mojej nagrody?
O: Jedna z najlepszych wiadomości towarzyszących nowemu katalogowi nagród GlobalTestMarket jest fakt, że czas dostaw będzie znacznie szybszy! Czas dostawy będzie zależał od wybranej przez Ciebie nagrody, ale produkty takie jak bony elektroniczne są zazwyczaj dostarczane w ciągu 1 tygodnia! Nagrody, takie jak bony papierowe, dostarczone będą w przeciągu 2-óch tygodni.

P: Jaka jest minimalna ilość punktów MarketPoints, którą mogę wymienić na nagrody?
O: Minimalna ilosc punktów, którą można zrealizować to 1000 MarketPoints. Wybieraj wszystkie nagrody tak, aby spełniały minimalne wymagania ... i pamietaj aby dobrze się przy tym bawić!
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM
Odpowiedz
Długo się czeka na jakąkolwiek ankietę ? Ile jest punktów średnio za ankietę ?
[Obrazek: tasks728x90.png]
Odpowiedz
jak rzetelnie wypelnisz formularz rejestracyjny i ankiety profilowe to ok 72h. Paypal 60pln juz za 462 pkt
Odpowiedz
Dostałem 2 ankiety. Wypełniłem je i dostałem z jednej 10, a z drugiej 30 wpisów na loterie. O co chodzi z ta loteria ?
[Obrazek: tasks728x90.png]
Odpowiedz
W ankiecie byl link co to.. to kwartalne losowanie dla aktywnych panelistow
Odpowiedz

KASA NA KONCIE PP W CIAGU NIECAŁYCH 10 DNI!!Clap
Odpowiedz
Dzis przyszedł kupon na 50 złClap
Odpowiedz
Jak najbardziej polecam Global Test Market. Otrzymałem już od nich 3 czeki w USD Smile
Ankiety sa bardzo różne i czasami można otrzymać 2 bądź 3 ankiety na raz. Wynagrodzenie zależne od wagi ankiety, ale nie mniej niż 30 pkt. Czasami zdążają się ankiety po 260 pkt.
Jeśli chcesz zarabiać na ankietach tak jak jaSmile Napisz do mnie xxx wtedy prześlę Ci zaproszenie Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
pierwsza ale za to jaka i do tego na PP Biggrin po 4 dniach czekania Yahoo

[Obrazek: Global1.jpg]
Odpowiedz
Ja czekam już 9 dzień. a wypłaty ani widu ani słychu. W sumie 160 zł Angry. Ale nie odpuszczę. Napisałem do nich ticketa.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości