Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Globaltestmarket

Witam
Panel ten umożliwia gromadzenie punktów, po zdobyciu których możliwa jest ich wymiana na nagrody. Po zgromadzeniu 7000
punktów możliwa jest ich wymiana na przelew Pay Pal 60 Zł 11700 100 zł, 23300 200zł. Duży próg punktowy nie oznacza, że
zgromadzenie ich jest bardzo trudne. W panelu za każdą ankietę oferowane jest kilkaset punktów. Bardzo często w
zaproszeniach pojawiają się ankiety warte od 150 punktów. Sprawia to, że punkty zbiera się dość szybko. W przypadku
eliminacji z ankiety otrzymywane są losy na loterie.Podczas losowania można zgarnąć jakieś dodatkowe nagrody
warte 3000$

Cechy GlobalTestMarket:

rodzaj nagrody - cele charytatywne, Pay Pal, bon Empik
   średnie wynagrodzenie za ankietę - 150-500 punktów
   częstotliwość otrzymywania zaproszeń - bardzo duża
   wynagrodzenie za wyeliminowanie z badania - losy na loterie
Moja najnowsza wypłata
  [Obrazek: a62ca1a74cdc5af2.png]

Jak ktoś jest zainteresowany niech poda e-mail na priv
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM
Odpowiedz
Podobno przysyłają pocztą czek o wartości $50 za uzbierane 1000pkt, w necie widziałem tematy dotyczące problemów z jego realizacją w Polsce.
Ja mam coś koło 800 punktów, więc jeszcze trochę mi brakuje Smile
Odpowiedz
Podobno wysyłają w walucie krajowej więc w jakiś bankach nie będzie problemów na wymiane Smile
Odpowiedz
Czek Doszedł Dowód i można go wymienić w Ing Banku
Odpowiedz
Jak tam idzie zarabianie w tym panelu badawczym. Zlecał ktos ostatnio wypłatę ?

Odpowiedz
Obecnie mam 700 Pkt Smile Na wymianę czeka czekałem 2 tygodnie w ING Bez Żadnej prowizji
Odpowiedz
Witam.
Otrzymałem czek w zeszłym tygodniu.
Czek jest w walucie USD.
W ING już nie można złożyć czeku do realizacji.
Założyłem konto w PEKAO SA.
Czas oczekiwania do 6-tygodni, Opłata 20 zł.

klamm.de - Geld. News. Promotion!

Odpowiedz
(08-10-2013, 18:02)wojtekp17 napisał(a): Założyłem konto w PEKAO SA.
Czas oczekiwania do 6-tygodni, Opłata 20 zł.
To jest opłata za co ?

Ostatnio przyszło mi wiele ankiet, m.in. z Globaltestmarket, dwie wczoraj i jedna dzisiaj.
Ważne info Exclamation:
Chętnych do wypełniania ankiet zapraszam na stronę ekasa.eu lub pisać na priv. bo mam 2-3 panele badawcze z których kasa jest niezła.

Odpowiedz
Opłatę pobiera bank za realizację czeku.

klamm.de - Geld. News. Promotion!

Odpowiedz
W PKO również można zlecać czeki. Opłata to 20,3 zł. Podobnie jak napisał przedmówca muszę jeszcze czekać na kasę. Ale mam potwierdzenie z banku więc spokojnie.

Ps. nie orientuje się ktoś czy są jakieś miejsca, banki w których jest niższa opłata prowizyjna lub jej nie ma wcale ?

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości